Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

EBO

Intermediate

  • "EBO" started this thread

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Thursday, 28.01.2010, 18:17

Evenety

Co byście powiedzieli np. na evenet (czytaj wydarzenie jedno dniowe) typu 24h nieograniczone wyprawy raz w miesiącu
wprowadziło by to do gry większa szanse na itemy nie zwiekszając droprate no i było by bardzo ciekawym wydarzeniem,
ponieważ jeden by wolal polowac na stojace armie gdyz inny by chodzil bohaterem na lokacje, bo w takiej sytuacji armie by stały, a wszyscy bohaterowie chodzili na lokacje

Co wy na to bo my mamy byc z tego zadowoleni :P
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 28.01.2010, 19:31

Szczerze ? Poczekaj trochę (najlepiej do września), będą lokacje klanowe.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

annaasakura

Początkujący

Postów: 56

Skąd: BC t1

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 28.01.2010, 20:21

zaburzyło by równowagę gry. Jak ktoś np ten dzień musi spędzić w pracy lub w szkole a ktoś siedzi w domu? Było by to raczej przekombinowane. Już teraz +6 wypraw dla premium nie jest w porządku w stosunku do standardowych graczy. Jest dobrze tak jak teraz.

4

Thursday, 28.01.2010, 22:10

jaka rwnowage???admini daja znac tydzien przed wprowadzeniem ze sie pojawia (najlepiej w weekend) i sprawa załatwiona...

5

Friday, 29.01.2010, 11:58

mhm a ty masz wykupione wczasy nad morzem 2-3 miechy wczesniej a twoja kobita na widok kompa dostaje drgawek
n/c

6

Friday, 29.01.2010, 12:29

ja uwazam ze to jest dobry pomysl jak masz wykupione wczasy to i tak nie grasz i tak sie nie rozwijasz czyli i tak tracisz a poza tym nie mozna patrzec na mniejszosc duzo graczy by zawsze gralo co mnie obchoda wasze wczasy

7

Friday, 29.01.2010, 12:39

Może z wczasami przesadziliście ale WIĘKSZOŚĆ graczy pracuję lub się uczy, a z wzięciem dnia urlopu tydzień wcześniej może być problem, a nie pujście do szkoły może się wiązać w wielu przypadkach z "zakazem na komputer".

8

Friday, 29.01.2010, 14:58

ale mowimy o weekendach

EBO

Intermediate

  • "EBO" started this thread

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Friday, 29.01.2010, 15:25

i w dodatku raz w miesiacu :P a nie co week czy cos
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Friday, 29.01.2010, 15:56

a ja proponuję normalny dzień a nie weekend ;) bo w weekendy pracujący ludzie zwykle nie mają czasu

11

Friday, 29.01.2010, 16:25

ja mam inny pomysł na taki event tylko ze to wiecej roboty by bylo dla adminow

mogło by byc tak ze nasza kraine atakuje armia troli po wodzą jakiegos Extratrola :P i wszyscy gracze nie wazne z jakiego klanu przysylaja armie na wyznaczone kordy i tłuczemy tego trola. Pokonuja go ale Extratrolowi udaje sie uciec. W swojej krainie gromadzi on armie do kolejnego ataku. Wiec my znowu zbieramy swoje armie i idziemy do Extratrola i go pokonujemy. I wtedy dostajemy raport ze Extratrol znowu uciekł i ukrył sie wraz z reszta wojsk w swojej górskiej twierdzy. Wiec to co zostało z naszych armi idzie dalej do górskiej twierdzy zabija albo nie zabija Extratrola. Mogłyby zostac wprowadzone nagrody w postaci przedmiotów,run zwoi które wypadały by z Extratrola. I takie eventy dla wszystkich słabych mocnych i z kazdej ery co jakis czas bylyby fajne. I urozmaicały by gre. Tylko armia tego trola powinna być naprawde konkretna.

Ps.Extratrol to jest tylko przyklad moze byc po prostu wroga armia ludzi pod wodza Georga Barbarzyńcy :P

12

Friday, 29.01.2010, 16:45

Żywcem ściągnąłeś ze smoków na wp.pl

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Friday, 29.01.2010, 16:50

Chory pomysł....że aż żal uzasadniać jego chore podłoże....

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Friday, 29.01.2010, 17:20

Buahahaha, normalnie się zacząłem krztusić po przeczytaniu tego.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

15

Friday, 29.01.2010, 17:45

Nie kombinujcie tylko poczekajcie na eventy klanowe!

EBO

Intermediate

  • "EBO" started this thread

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Friday, 29.01.2010, 19:49

Słyszysz sie ?
Na to czekamy ponad rok
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

17

Friday, 29.01.2010, 19:58

To trzeba czekać dalej, raczej nikt nie będzie robił tego typu eventów jeśli jeszcze te nie są skończone.

EDIT:
v. 0.8.2.3
3 marca 2009

Jeszcze nie rok :) .

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Friday, 29.01.2010, 21:07

Buahahaha, normalnie się zacząłem krztusić po przeczytaniu tego.

Może uzasadnij swoją wypowiedź...bo ja swoją mogę uzasadnić jeśli chcesz bo nawet średnio myślący neandertalczyk od razu zuważył by iż nie każdy ma czas siedzieć czas cały dzień przed kompem po to aby wykorzystać na maxa te niby "eventy" i nie ważne czy to w tygodniu czy w weekend...
Średnia wieku graczy jest dośc wysoka i większość pracuje/ma rodziny/i mase innych obowiązków na głowie.

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Saturday, 30.01.2010, 09:57

No jak dlaczego ? Przyjdą najlepsi - słabych nie dopuszczą, a jak nawet słabi będą coś mieć to pewnie Goliata za 136 exp ... rozśmieszyło mnie jeszcze tekst o extra trollu, było by to pewnie dla kont premium, ogólnie, niech zostanie tak jak jest, nikt nie każe Ci wykorzystać wszystkich wypraw, nie musisz siedzieć przy kompie non-stop.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Saturday, 30.01.2010, 10:45

Człowieku czy wiesz o czym tutaj toczy soe rozmowa?? Napisałem iz absurdem jest wprowadzanie "eventów" - 1 dzien - nie ograniczona ilość wyprawek. Własnie tego dotyczyło moje uzasadnienie a nie standardowych 6/12 wyprawek dziennie.

Podobne wątki