Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 03.02.2010, 22:23

samoczynne wylogowywanie

Chwile po zalogowaniu się na konto następuje wylogowanie i komunikat
Nastąpiło wylogowanie z powodu wyczerpania okresu ważności sesji (e1-95.51.19.122(15211)/95.51.19.154).

Próba ponownego logowania było ok 5-7 krotna.Również po odczekaniu ok. 10 min.
Gram juz od dłuższego czasu i czasami . sporadycznie był taki komunikat ale jednorazowo.Teraz od 2 godz nie mogę zalogować sie. Serwer T2 Jukatan Marek23

annaasakura

Początkujący

Postów: 56

Skąd: BC t1

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 03.02.2010, 22:29

a może ktoś z 2 kompa się loguje? Podsieć ta sama patrząc po adresie IP... Może masz neta np w telefonie(WLAN) ale drugi komputer w łazience którego używasz jak bierzesz kąpiel ;-) (tylko żebyś jak Ziobro nie skończył, biedaczek prawie sobie krzesło elektryczne zrobił :P)

3

Wednesday, 03.02.2010, 22:35

Mam ten sam problem i tylko z tą grą, inne gry tego typu działają normalnie. To samo na Firefoxie i IE. Od dłuższego czasu, po 1-2 minutach info, ze sesja wygasła.
T1, ID: 3388

4

Wednesday, 03.02.2010, 22:50

Nie mam sitera, nikt nie zna hasła bo nawet nie wie ze gram ;)
Owszem w pracy loguję sie na innym kompie ale nigdy w jednym czasie - odległośc ok 1,5km wyklucza takie cuda ?( Gram od dłuższego czasu a problem jest z chwili obecnej

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 03.02.2010, 23:31

odległośc ok 1,5km wyklucza takie cuda
Był taki dowcip z puentą "Panię Sędzio, ja mam rower..."

6

Thursday, 04.02.2010, 00:48

Wed Feb 3 23:50:22 CET 2010 xx.51.19.122
Wed Feb 3 23:50:08 CET 2010 xx.51.19.154
Masz zmienne IP, które zmienia ci się dynamicznie w trakcie trwania połączenia.
W przypadku wykrycia innego IP użytkownik jest automatycznie wylogowany (zabezpieczenie przed przechwytywaniem sesji).
Nie ma raczej rozwiązania innego (raczej Twój dostawca internetu tego nie zmieni) niż korzystanie np. z proxy.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 04.02.2010, 08:42

Mimo wszystko możesz spróbować napisać do administratora Twojej sieci, napisz że ten sposób obsługi połączeń (czyli zmiana IP w trakcie jego trwania) uniemożliwia Ci korzystanie z niektórych usług internetowych.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

8

Thursday, 04.02.2010, 09:48

Po nocy problem nie minął. Operator jest ten sam od 3 lat. Wcześniej nie było takiego wylogowywania.
Czyli zostaje mi skasowanie konta, zmiana operatora nie wchodzi w grę, jestem z jego usług zadowolona

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Thursday, 04.02.2010, 10:26

Zostaje:
1) poproszenie operatora, żeby to naprawił, z tego co wiem są osoby które miały ten sam problem i został on naprawiony, gdy się o to upomniały,
2) granie przez proxy.

W naszych grach tego typu zabezpieczenie jest od zawsze, to nie jest tak, że my coś ostatnio zmieniliśmy, to Twój operator coś zmienił i to wcale nie na dobre, bo wiele usług bazuje na adresie IP w trakcie sesji. Nie wiem skąd to upodobanie operatorów do tego typu dziwacznych zmian, im się chyba wydaje, że jedynymi usługami, z jakich korzystają ich abonenci jest onet.pl i gadugadu.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

10

Thursday, 04.02.2010, 14:23

Próbowałam przez proxy - nie udaje mi się zalogować wcale.Nie ma żadnego komunikatu - nic.
Spróbuję skontaktować się z operatorem

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Thursday, 04.02.2010, 15:06

Chodzi oczywiście o operatora Twojej sieci internetowej, a nie operatora gry :) Piszę na wszelki wypadek.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

12

Wednesday, 10.02.2010, 17:29

Dzisiaj skontaktowałam się z operatorem.
Dwukrotnie podkreślił,że nie mam zmiennego IP. Nie potrafi podać przyczyny dlaczego jestem wylogowywana.
W pracy mam Neostradę i wiem ,ze Neostrada jest na zmiennym IP a problemu z wylogowywaniem nie ma.
Mój operator ok. 2 tygodnie temu zmieniał serwer i zmienił się IP ale jest stały.
Czy ktoś ma pomysł o co "kaman"?

13

Wednesday, 10.02.2010, 21:07

Sprawdź kompa, czy nie masz jakichś programów zmieniających ip :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


14

Wednesday, 10.02.2010, 21:10

z tego co pamiętam to chyba dodatek od skypa do przeglądarki powodował wylogowywanie ;)
jeśli masz zainstalowany odinstaluj go

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Thursday, 11.02.2010, 12:25

Jest tu pewna różnica.
W neostradzie IP zmienia się, jeśli rozłączysz się z siecią i połączysz ponownie. Czyli bez rozłączania się IP masz cały czas takie samo.
W przypadku Twojej sieci zapewne macie 2 lub więcej stałych numerów IP, ale za każdym razem gdy np odświeżysz stronę, żądanie do serwera wychodzi przez inny numer z puli waszych numerów. Logi również to potwierdzają.
Zapytaj swojego admina o te 2 numery IP i czy jest możliwe, że raz połączenie jest rutowane przez jeden z nich, a raz przez drugi.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker