You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, February 3rd 2010, 10:23pm

samoczynne wylogowywanie

Chwile po zalogowaniu się na konto następuje wylogowanie i komunikat
Nastąpiło wylogowanie z powodu wyczerpania okresu ważności sesji (e1-95.51.19.122(15211)/95.51.19.154).

Próba ponownego logowania było ok 5-7 krotna.Również po odczekaniu ok. 10 min.
Gram juz od dłuższego czasu i czasami . sporadycznie był taki komunikat ale jednorazowo.Teraz od 2 godz nie mogę zalogować sie. Serwer T2 Jukatan Marek23

2

Wednesday, February 3rd 2010, 10:29pm

a może ktoś z 2 kompa się loguje? Podsieć ta sama patrząc po adresie IP... Może masz neta np w telefonie(WLAN) ale drugi komputer w łazience którego używasz jak bierzesz kąpiel ;-) (tylko żebyś jak Ziobro nie skończył, biedaczek prawie sobie krzesło elektryczne zrobił :P)

3

Wednesday, February 3rd 2010, 10:35pm

Mam ten sam problem i tylko z tą grą, inne gry tego typu działają normalnie. To samo na Firefoxie i IE. Od dłuższego czasu, po 1-2 minutach info, ze sesja wygasła.
T1, ID: 3388

4

Wednesday, February 3rd 2010, 10:50pm

Nie mam sitera, nikt nie zna hasła bo nawet nie wie ze gram ;)
Owszem w pracy loguję sie na innym kompie ale nigdy w jednym czasie - odległośc ok 1,5km wyklucza takie cuda ?( Gram od dłuższego czasu a problem jest z chwili obecnej

Prop

Intermediate

• Send private message

5

Wednesday, February 3rd 2010, 11:31pm

odległośc ok 1,5km wyklucza takie cuda
Był taki dowcip z puentą "Panię Sędzio, ja mam rower..."

6

Thursday, February 4th 2010, 12:48am

Wed Feb 3 23:50:22 CET 2010 xx.51.19.122
Wed Feb 3 23:50:08 CET 2010 xx.51.19.154
Masz zmienne IP, które zmienia ci się dynamicznie w trakcie trwania połączenia.
W przypadku wykrycia innego IP użytkownik jest automatycznie wylogowany (zabezpieczenie przed przechwytywaniem sesji).
Nie ma raczej rozwiązania innego (raczej Twój dostawca internetu tego nie zmieni) niż korzystanie np. z proxy.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Konrad

Administrator

• Send private message

7

Thursday, February 4th 2010, 8:42am

Mimo wszystko możesz spróbować napisać do administratora Twojej sieci, napisz że ten sposób obsługi połączeń (czyli zmiana IP w trakcie jego trwania) uniemożliwia Ci korzystanie z niektórych usług internetowych.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

8

Thursday, February 4th 2010, 9:48am

Po nocy problem nie minął. Operator jest ten sam od 3 lat. Wcześniej nie było takiego wylogowywania.
Czyli zostaje mi skasowanie konta, zmiana operatora nie wchodzi w grę, jestem z jego usług zadowolona

Konrad

Administrator

• Send private message

9

Thursday, February 4th 2010, 10:26am

Zostaje:
1) poproszenie operatora, żeby to naprawił, z tego co wiem są osoby które miały ten sam problem i został on naprawiony, gdy się o to upomniały,
2) granie przez proxy.

W naszych grach tego typu zabezpieczenie jest od zawsze, to nie jest tak, że my coś ostatnio zmieniliśmy, to Twój operator coś zmienił i to wcale nie na dobre, bo wiele usług bazuje na adresie IP w trakcie sesji. Nie wiem skąd to upodobanie operatorów do tego typu dziwacznych zmian, im się chyba wydaje, że jedynymi usługami, z jakich korzystają ich abonenci jest onet.pl i gadugadu.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

10

Thursday, February 4th 2010, 2:23pm

Próbowałam przez proxy - nie udaje mi się zalogować wcale.Nie ma żadnego komunikatu - nic.
Spróbuję skontaktować się z operatorem

Konrad

Administrator

• Send private message

11

Thursday, February 4th 2010, 3:06pm

Chodzi oczywiście o operatora Twojej sieci internetowej, a nie operatora gry :) Piszę na wszelki wypadek.

12

Wednesday, February 10th 2010, 5:29pm

Dzisiaj skontaktowałam się z operatorem.
Dwukrotnie podkreślił,że nie mam zmiennego IP. Nie potrafi podać przyczyny dlaczego jestem wylogowywana.
W pracy mam Neostradę i wiem ,ze Neostrada jest na zmiennym IP a problemu z wylogowywaniem nie ma.
Mój operator ok. 2 tygodnie temu zmieniał serwer i zmienił się IP ale jest stały.
Czy ktoś ma pomysł o co "kaman"?

13

Wednesday, February 10th 2010, 9:07pm

Sprawdź kompa, czy nie masz jakichś programów zmieniających ip :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

14

Wednesday, February 10th 2010, 9:10pm

z tego co pamiętam to chyba dodatek od skypa do przeglądarki powodował wylogowywanie ;)
jeśli masz zainstalowany odinstaluj go

Konrad

Administrator

• Send private message

15

Thursday, February 11th 2010, 12:25pm

Jest tu pewna różnica.
W neostradzie IP zmienia się, jeśli rozłączysz się z siecią i połączysz ponownie. Czyli bez rozłączania się IP masz cały czas takie samo.
W przypadku Twojej sieci zapewne macie 2 lub więcej stałych numerów IP, ale za każdym razem gdy np odświeżysz stronę, żądanie do serwera wychodzi przez inny numer z puli waszych numerów. Logi również to potwierdzają.
Zapytaj swojego admina o te 2 numery IP i czy jest możliwe, że raz połączenie jest rutowane przez jeden z nich, a raz przez drugi.