Nie jesteś zalogowany.

1

Thursday, 04.02.2010, 12:21

podwójny atak w tym samym czasie

Witam
Dziś przydarzyła mi się dziwna sytuacja. Wysłałem armię na lokację. Gdy armia doszła, zaatakowała dwa razy. Podkreślam: to była jedna armia, wysłana jeden raz. A atak okazał się podwójny - w pierwszym przypadku pokonałem zwierzaki, w drugim - komitet powitalny był w innym składzie i skopał mi tyłek. Czasy obu ataków są identyczne. Oto linki:
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=339626a19a
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=9a52b240f0
Czu ktoś może mi w rozsądny sposób wyjaśnić, o co tu chodzi..?

2

Thursday, 04.02.2010, 12:33

Mi sie wczoraj przydarzyło coś podobnego mialem ostatnia wyprawe ale dostalem 2 raporty z wyprawki na molocha. Róznily sie tym ze w jednym znalazłem feha :P a w drugim nic. Wydało mi sie to dziwne ale stwierdziłem ze po prostu nie przeczytałem poprzedniego raportu. Ale jeżeli komuś też sie to przydarzyło to może jednak jest coś nie tak. Raportów niestety już nie mam.

3

Thursday, 04.02.2010, 13:46

Kumplowi kiedyś os takiego wyskoczyło przy kontrze na oblegu. Najpierw zaatakował jednego oblegającego, a drugi raport znowu pełną armią był z ataku na innego oblegającego. Straty obu oblegających były uwzględnione przy rozwiązaniu oblegu.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 04.02.2010, 16:29

Co do wypraw, to znalazłem potencjalną przyczynę, która dopuszczała coś takiego w rzadkich przypadkach. Aktualnie jestem w trakcie testowania poprawki.

Iver, jak dawno to się stało? Masz jakieś raporty?

// Edit:
Poprawka wrzucona.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

5

Thursday, 04.02.2010, 19:06

raportów napewno już nie ma, to było już napewno dobre pół roku temu

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Friday, 05.02.2010, 12:13

Od pół roku bardzo wiele się zmieniło w kodzie gry :)
Ataki na oblegających rozgrywane są w nieco inny sposób niż np wyprawy lub ataki, choć też planuję to zmienić, bo nic nie stoi na przeszkodzie, żeby były rozgrywane tym samym trybem.

// Edit: Zrobione.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker