Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Thursday, 04.02.2010, 21:38

a tak na marginesie czy od tej chwili KAZDY obleg będzie sprawdzany ?? , tzn. zgłaszamy do OPA obleg ten sprawdza wszystkich z klanu przeciwnego czy członkowie aby na przykład nie spali z palcem na F5 i odświeżali strony po czym następuje publikacja na forum logów zeby z kolei OP nie został posądzony o sprzyjanie ktorejś ze stron ??

jerzys

Nierejestrowany

22

Thursday, 04.02.2010, 21:38

Ale sie porobilo ...

Ja jak zakladalem oblega, zeby wbic sie po koncu ochronki, otwieralem 30 okien, na kazdym przygotowywalem ustawienie do zalozenia oblega i 3-4 sekundy prze koncem ochronki klikalem:
klik myszką
ctrl+tab
klik myszką
ctrl+tab
klik myszką
ctrl+tab
klik myszką
ctrl+tab
klik myszką
ctrl+tab

aż ręcę bolały ...

czasami robilem to zbyt szybko i antybot mi ladowal godzine na refleksje. czasami się udawało.

to co robilem w moim przekonaniu nie podchodzilo pod regulamin (ja klikalem)

Mam w domu urządzenie nazywające się nonstromo Ncośtam, mini programowalna klawiatura do gier.
moglbym na nim zaprogramowac wszystko... z ruchem myszy itd włącznie, z losowymi klikaniami na 15 h do przodu...

nigdy tego do TE nie ozywałem. dlaczego ?
1 nie chce mi się (tak, jestem ogromnym leniem)
2 po co ? co za przyjemność z wygrania takimi metodami ? Wolę Sunnemu np. dokopać tradycyjnie ;)

zresztą administracja, jakby prześledziła moje logi, zobaczyłaby, że i bez takich dobrodziejstw stanowczo za dużo czasu spędzam przed TE ...


Kolejna sprawa.
Sunny napisał (o BC):
"
(...) Wy sie tylko do jechania malych klaników nadajecie bo oni nawet nie wiedza co to ochronki. (...)
"

Sunny przypomnij sobie jak nie tak dawno temu malutki (ale z tradycjami) klan MW dostał od nas w dupke w wojnie którą sami rozpoczęli ...
A troszkę później bodajże KW miało z nami ładny remis ...
BC, w czasach gdy wszystkim klanowiczom się chciało, był potęgą ...
Ten czas raczej nie wróci, niestety.

Co do bana stalego dla Pabilito: mam nadzieje, że Konrad rozważy te decyzje raz jeszcze i zmieni to na mniej dolegliwy wymiar kary.
Tym bardziej, że gdyby przejrzał logi musiałby takich banów dać ze 30...

To tyle z mojej strony.
Z żalem spostrzegam (od pewnego czasu), że odkochałem się od TE.
Nadal uważam, że TE jest NAJLEPSZĄ grą tego typu jakie znam (a znam sporo).

Jest niedoinwestowana niestety (adminów nie stać na specjalistę od PR, sami się z graczami użerają), ale i tak jest najlepsza ... (mimo dziur i niedoróbek).
Ma jednak niestety jedna Wadę :(
Mianowicie, żeby coś osiągnąć (jak np. ja) i to utrzymać trzeba wkładać w TE duuuużo wolnego czasu, który niestety w moim przypadku się skończył ... :(

tyle :)
Jerzys
t1
Czarna Kompania (BC)

MW12345

Intermediate

  • "MW12345" started this thread

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Thursday, 04.02.2010, 21:43

Arnii skoro nie rozumiesz to przeczytaj ponownie i tak do skutku aż zrozumiesz...jesli nadal nie rozumiesz to odpuśc sobie i idz porobic babki z piasku.

jerzys...kurcze obciażyłes serwer bardziej niz Pablito...bo jemu antybot sie nie właczył a Tobie tak!! Ban for you poprosze ;)

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Thursday, 04.02.2010, 21:45

A ja mam genialny pomysl !!!
Sprzeczki na PW :P
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

MW12345

Intermediate

  • "MW12345" started this thread

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Thursday, 04.02.2010, 21:47

Tez mam pomysł...wypad z mojego tematu :D

26

Thursday, 04.02.2010, 21:48

Nasz klan jest jaki jest i MW bylo jakie bylo ale my przynajmniej nigdy sie nikogo nie balismy i jak walczylismy to na calego i wszystkimi dostepnymi metodami. Bez żadnych ustaleń bez niczego a BC jakos nie chcialo z nami walczyc bez ustaleń tylko straszylo koalicja. A jakbym wiedzial że wasza koalicje to mozna o kant dupy rozbić a zlaszcza Skorpiony to juz wtedy bysmy poszli na calego.

MW12345

Intermediate

  • "MW12345" started this thread

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

27

Thursday, 04.02.2010, 21:50

Bo to wiesz taka koalicja tylko z nazwy ;) a powinna ona brzmiec "LOOSERS" :D

jerzys

Nierejestrowany

28

Thursday, 04.02.2010, 21:59

Serce rośnie :)

Warto było grać tak długo, żeby zobaczyć z lekka wyliniałe wilczęta w tak doskonałych nastrojach :)
Poziom Bojowego Ducha wyjątkowo wysoki :):)

Szkoda, że już za wami nie pobiegam :(
Fajnie się grało, naprawdę :)
Będę Was miło wspominał :)

MW12345

Intermediate

  • "MW12345" started this thread

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

29

Thursday, 04.02.2010, 22:00

szkoda...bo tak fajnie śmierdziało :D

30

Thursday, 04.02.2010, 22:00

i z tej oto wojny dojdzie zapewne w końcu do tego,ze połowa serwera zostanie spalona...

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

31

Thursday, 04.02.2010, 22:05

stare dzieje ...
teraz bedzie palenie wioski trwalo znacznie dluzej ^^
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

jerzys

Nierejestrowany

32

Thursday, 04.02.2010, 22:11

szkoda...bo tak fajnie śmierdziało


co kto lubi :)

naturalne feromony są najlepsze a wiadomo że "częste mycie skraca życie, skóra się ściera i człowiek umiera" ... :)

MW12345

Intermediate

  • "MW12345" started this thread

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

33

Thursday, 04.02.2010, 22:14

Wracając do tematu...nikt mi nie udzielił odpowiedzi jak to co napisałem ma sie do prawdziwej definicji bota (nie tej naciaganej na rózne możliwe i czesto mylnie rozumowane sposoby)

34

Thursday, 04.02.2010, 22:22

Ale po co Ci to? I tak jak będziesz chciał oszukiwać to będziesz, dopóki nie wpadniesz/nie zostaniesz przechytrzony przez Adminów.

Nie widzę sensu w tej dyskusji - Pablito dostał bana wiadomo za co i możecie pisać niewiadomo jakie głupoty, ale faktów to nie zmieni - regulamin został złamany.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


MW12345

Intermediate

  • "MW12345" started this thread

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

35

Thursday, 04.02.2010, 22:36

Mimo wszystko prosze o odpowiedz ponieważ chce usłyszec kolejny absurd z waszej strony.
Podałem przyklad działania które wg definicji nie jest botem a jego efekty mogą byc podobne do działania bota....wiec czekam na odp

jerzys

Nierejestrowany

36

Thursday, 04.02.2010, 22:40

moim zdaniem niezgodne z regulaminem jest używanie (do grania):

program
autooświeżacz
zapalka blokująca F5
sekretarka ktorej kazemy klikac "tu tu i tu, i tak w kołko aż nie wrócę !!"
bot
programowalna klawiatura
robot lego zaprogramowany na klikanie F5 co sekunde
kolega z pracy
pies
i wiele innych rzeczy

i inne które mozna wykorzystać do niesamodzielnego grania.

Słyszałem że są ludzie którzy upierają się aby im te powyższe (+ setki jeszcze nieodkrytych) metody podzielić na "boty" i "nieboty". Nie mam pojęcia po co im to ...

;)

37

Thursday, 04.02.2010, 22:41

Cytat

IV. Zabrania się używania jakichkolwiek programów samo aktualizujących
się lub zastępujących działanie człowieka (np. tzw. Boty).
W regulaminie masz tylko za przykład podane Boty a ty się nauczyłeś jednej definicji i się teraz czepiasz

Sądze że jeśli byś siedział nie wiadomo ile z wciśniętym F5 dostał byś bana pytanie na jak długo?

38

Thursday, 04.02.2010, 22:47

a jak usnę na klawiszu f5? ;) i bede tak klikał 2h, z czego po godzinie założę obla?:) to wtedy to jest legalne czy nie, i czy ja jestem botem czy nie? :)

ze też musiałem isc na Automatykę, wszedzie automaty widzę...

ja ciagle mam wrazenie, ze gracie w wersje alfa - tyle błędów, zmian to ja jeszcze w żadnej grze nie widziałem
i niestety, szybko sie nie zmieni, bo zyski z TE sa na tyle małe, że szkoda poprawiac coś gdzieś, gdzie i tak cie zwyzywają za każdą zmianę - a wystarczyłoby czasami porozmawiać z graczamii ;)

39

Thursday, 04.02.2010, 22:50

karwek zasypiając na F5 nie założysz oblegu musisz potwierdzić wysłanie ostatniego polecenia do serwera

a tzw bot potwierdza to za ciebie.........

MW12345

Intermediate

  • "MW12345" started this thread

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

40

Thursday, 04.02.2010, 22:50

Słowo bot podlega definicji tak jak każde inne.
Owszem mozesz upierac sie że pies nalezy do królestwa roslin i podawać pewne cech psa (np. iz jest to istota zywa tak samo jak roślina) ale przeciez nie jest to prawda!!

Trzymajmy sie definicji, nie naciagajmy jej dla własnych i dziwnych potrzeb i co nam wyjdzie...to iż BIOS i wcisniety F5 nie jest botem, nie podlega podstawowej definicji bota (program). I prosze...nie udawajcie otępiałych....