Nie jesteś zalogowany.

CD

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 04.02.2010, 19:41

CD

"Bodex Ty głupi dwulicowy szczurze może bys sie tak sam przyznal jak

zakladałes w ten sposob oblęzenia albo jak specjalnie sie banowałeś

przez antybota zeby Ci oblega nie zalozyli. Jestesćie załosni siedzcie
sobie i simujcie i dalej grajcie w ta posraną gre. Isobie budujcie bo
sie tylko do tego nadajecie. Wielkie BC a jak pierwszy raz w dupsko
dostało to już wielkie halo. Wy sie tylko do jechania malych klanikow
nadajecie bo oni nawet nie wiedza co to ochronki."

Słoneczko
1. Nie używałem nigdy tej tajemniczego plugina do FF - robiłem to jak każdy normalny gracz - 6 okien i na 4 sek przed końcem wciskałem za pomocą CTRL + TAB po kolei oblegaj - I wejdzie albo nie - ale wy mistrzowie świata mieliście programik który załanczaliście sobie przed końcem ochronki gracza - bo po prostu wiedziałeś kiedy się ta ochronka kończy. Teraz niestety, nie wiecie - to np. taki Pablito załańcza programik z odświerzaniem co kilka sekund na kilka okien - nawet na kilka graczy - bo da się to zrobić, co nie Słoneczko? Dlatego bidulek nawet jak się wbił to i tak klikał ...
2. A jak ma grać BC z graczami którzy używają programiki? Teraz zobaczymy jacy jesteście wielcy.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 04.02.2010, 19:44

Wy wielcy nigdy nie byliście....marne pędraki!!!

3

Thursday, 04.02.2010, 19:48

Teraz to jedyne co zobaczycie to nasze bombowce
i nic wiecej


Jak niby miałby w "wkliknięciu" się co do sekundy pomóc jakiś bot?

Musiał by co sekundę odświeżać stronę z żądaniem, proszę spróbować co się wtedy dzieje.

Żeby nie było płaczu - po 5 takich odświeżeniach konto jest automatycznie blokowane na godzinę.



Przekażę do Konrada, to najprawdopodobniej kwestia czasu zapisania wiadomości w systemie, a nie rzeczywistej akcji.


Thorga ale zrobilaś z siebie idiotke tą wypowiedzia wy nawet nie wiecie co mozna zrobić w tej grze i jaka jest czulość antybota.

4

Thursday, 04.02.2010, 19:50

Nigdy nie twierdziłem że BC było wielkie - ale wiem jedno - słowa nie czyny - a BC sporo dokonało - co zresztą sam kiedyś napisałeś

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 04.02.2010, 19:55

BC jedyne czego dokonało to zebrało 3-epokowych kmiotów na których opiera się wasza siła. My do siebie dziadostwa nie bierzemy...

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 04.02.2010, 19:59

Sunny, operator gry nie musi znać szczegółów technicznych tego, jak działają jej mechanizmy programowe.

Do reszty - jeśli chcecie się obrzucać nawzajem błotem, to możecie sobie to robić gdzie wam się żywnie podoba, ale nie na tym forum.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker