Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 04.02.2010, 20:19

Opera - odswiezanie strony mały przypis do CD

co wy tak ciągle o tym FF i jego magicznych pluginach nie znacie innych przegladarek ?
wystarczy w operze otworzyc strone kliknac prawym przyciskiem myszy na stronie wybrac "odświeżaj co ... " potem "zdefinjuj" i podajemy czas np 1 sek. i stronka sie moze tak odswieżac nawet cały dzien :P
jest to mechanizm przegladarki internetowej nie żaden plugin , jest to STANDART dla OPERY ..., gracz nie korzysta z bota czy pluginy a jedynie z PRZEGLĄDARKI ...

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 04.02.2010, 20:23

wytłumacz to innym...niektórzy po raz pierwszy słyszą o takim OSZUSTWIE i takich strasznych BOTACH

3

Thursday, 04.02.2010, 20:35

ale tu chodzi o coś innego ewidentnie Pablito nie pilnował tego co widać.......
ten standard zastąpi działanie gracza który nawet tego nie pilnował

inaczej można by spojrzeć na to jakby po wejściu oblegu wyłączył to....

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 04.02.2010, 20:36

Niektórzy pierwsze słyszą, że celowe, długotrwałe, automatyczne, szybkie odświeżanie serwisu może być przez niektóre serwisy nawet potraktowanego jako atak typu DDoS i skutkować zablokowaniem dostępu z danego adresu IP, a w skrajnych przypadkach zgłoszone do prokuratury. To co prawda skrajny przypadek, ale nie zawsze to co jest w przeglądarce jest dobre. Wszystko zależy, jak się tego używa. Przykładowo hackerzy używają ogólnie dostępnych darmowych programów, które każdy może sobie ściągnąć na dysk, jednak większość osób używa ich do czego innego niż do hackingu.

Edit:
Jak dla mnie możemy pododawać wszędzie kody obrazkowe, tylko czy naprawdę to jest potrzebne?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

5

Thursday, 04.02.2010, 22:25

To jest jak z nożem kuchennym. Jedni użyją go do smarowania masła, inni do zadźgania bliźniego. Czy tylko dlatego, że nóż nie jest pistoletem zabójca ma pozostać bezkarny?

Dokładnie tak samo działa to tutaj. Wykorzystywanie narzędzia, które normalnie służy do innych celów, po to, by zaszkodzić będzie karane zgodnie z efektami działania, a nie środkami.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 04.02.2010, 22:46

KC tak zupełnie na luzie...odnośnie tego noża i pistoletu...poczytaj więcej, może popytaj ludzi którzy się znają. Podpowiem Ci:

- uzycie noża lub pistoletu -> efekt działania -> smierć
- kara za przestepstwo z uzyciem noża -> niższa
- kara za przestepstwo z uzyciem broni palnej -> wyższa (zazwyczaj kwalifikacja do skazanych tzw "niebezpiecznych")

Wiec Twoja teoria jest zupełnie mylna, przykład mało trafny. Nie liczy sie efekt (bo ten jest identyczny w kazdym z przypadków) ale liczą się środki :P

7

Friday, 05.02.2010, 00:27

A Ty jak zawsze obok tematu ;D Nie pisałem o wysokości kary, tylko o samym fakcie, że jest wymagana. Cieszę się, że w tym aspekcie się ze mną całkowicie zgadzasz :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Friday, 05.02.2010, 01:02

Jasne kara musi być :P
Ale skoro wobec Pablito zastosowana najwyższy jej wymiar za to iz powiedzmy stosował mechanizmy wbudowane w przeglądarke to jaka kare zastosujecie wobec osoby która posiadając odpowiednia wiedzę, celowo napisze jakis program-bota w określonym celu?
Przykład:
- pobicie z cięzkim uszkodzeniem ciała -> kara śmierci
- zabójstro w premedytacją - ?????????????

Pytam sie więc gdzie Wasza sprawiedliwość? Wymierzacie mu najwyższy wymiar kary, jaki możecie wymierzyć a poprzednio (o czym wspominałem) grupa graczy wykorzystująca świadomie i poważny bug w grze (na dodatek przeciez mieli obowiązek go zgłosić)...nie dostaje ani dnia bana....what a fu@#??? Pablito za korzystanie z mechanizmów (tego korzystania nadal nie jestem pewien) dostepnych dla ogółu jest tak surowo karany gdy inni wykorzystujący bug o którym tylko oni wiedzą zostali bezkarni...gdzie ta sprawiedliwość??

9

Friday, 05.02.2010, 13:01

Relatywizm, mój drogi, relatywizm.

Tutaj na każdą sprawę patrzy się indywidualnie, zależnie od kontekstu i sytuacji związanych z danym przewinieniem - tak też się ją ocenia i odpowiednią wg opinii Adminów karę wymierza.

Tutaj specyfika jest jeszcze taka, że Konrad z Sushim mogą zrobić wszystko i nikomu się nie tłumaczyć, dlatego można:
a) zostawić niewygodne dla nas i/lub niesprawiedliwe w naszej ocenie zasady i olać grę
b) przejść z tym do porządku dziennego, zgodzić się na to (ze wszystkimi konsekwencjami) i kontynuować zabawę :)

Your Call.

Ale szukanie wszystkiego by tylko dokopać administracji nie jest ani racjonalne (bo nie przyniesie żadnego pozytywnego efektu) ani uczciwe (włożyli w tą grę więcej serca i pracy niż całe sojusze) ani, co oczywiste, miłe.
I żebyśmy się zrozumieli - co innego jest konstruktywną krytyka, która zawsze prowadzi do dialogu, a co innego dokopywanie adminom.

Na koniec - wiem, że głównym problemem jest wciąż nierozwiązana sprawa z mało-grywalnymi oblegami. Przepraszam w imieniu teamu, że tak długo to trwa. Tylko, że Konrad nie stwierdził "a niech mają te oblegi, mam to gdzieś, pojadę sobie na Karaiby", tylko nie zdążył ciągle wprowadzić odpowiednio przetestowanego rozwiązania. A to nie jest takie proste, gdy ma się bardzo dużo obowiązków na głowie, nie tylko związanych z pracą.

Admini to tez ludzie, postawcie się czasami w ich sytuacji :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


10

Friday, 05.02.2010, 13:10

ze śmiechu pękam jak to czytam wiec dopisze swoje 3 grosze..

moze jeszcze zaczniemy sobie kod tlumaczyc bo przegladarki za duzo opcji nam daja.
normalnie internet sluzy do czytania stron statycznych a nie np. do dzwonienia i innej formy komunikacji.
zablokujcie calkiem odswiezanie stron skoro to wam nie pasuje - temat beton.
po co zwieksza opcje by bylo nam prosciej i lepiej a nie ze odswiezanie jest zle bo to funkca zautomatyzowana.
porazaka.. z reszta nie pierwsza.................

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Friday, 05.02.2010, 14:06

Ty mi relatywizm, ja Tobie - obiektywizm. Na pewno i potwierdzi to spora grupa ludzi jest to cecha której wam brak. Za nic macie słowa graczy, preferujecie typowa tyranie gdzie słowo jednostki - "wodza" nawet gdyby było jak najbardziej bzdurne i nie zgadzała sie z nim pozostała cześć populacji nic nie zmieni, na dodatek stado poddanych ma jedno zadanie - bronić za wszelka cenę zdania "wodza" nawet gdy oni sami sie z nim nie zgadzają (znam taki przypadek, sam mi o tym napisał :P). Niestety drodzy Panowie taki system juz praktycznie na świecie wymarł....niestety w Waszych sercach nadal on zyje jak gdyby nigdy nic.

Aaaa i bardzo mnie cieszy iż kazda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie. Tak trzymac ;) Tylko pytam po raz kolejny bo dopatrzeć sie nie mogę - gdzie ta sprawiedliwość??

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "MW12345" (05.02.2010, 14:11)


12

Friday, 05.02.2010, 14:57

Obydwa powyższe posty nie posiadają w sobie żadnego sensu, ani tym bardziej celu. Taka "dyskusja" to jak grochem o ścianę, gdzie odpowiedzą jest w kółko zdarta płyta. I to właśnie dlatego nie chce się nikomu tłumaczyć, wyjaśniać, podawać argumenty bo to i tak bezcelowe - z naszej perspektywy to jedna, wielka syzyfowa praca.

Ale i tak ją robimy, licząc, że ta część która się nie wypowiada jest w większości - i dziwi się, skąd w nas tyle cierpliwości że ciągle i w kółko odpisujemy na te same, bezsensowne wypowiedzi.

Tyle ode mnie, miłego marzenia o prawdziwie demokratycznym świecie, którego, niestety, w naszym świecie ciężko uzyskać :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Friday, 05.02.2010, 15:22

KC dodaj w waszym świecie...w świecie BW Team!!!
Jestescie slepo zapatrzeni w siebie, potraficie gadac jedynie farmazony o syzyfowej pracy, ja i wielu graczy tez pracujemy po to aby wam wpłacic te piepszone pieniądze!! On tym nikt z Was nigdy nie wspomniał ani słowem...

14

Friday, 05.02.2010, 17:34

A Ty jesteś ślepo zapatrzony w siebie, potrafisz gadać jedynie farmazony o tym jakie to BW Team jest niefajnie i złe, ja i wielu z naszego teamu pracujemy ciężko byście mogli czerpać przyjemność z naszej gry, którą wymyślenie oraz stworzenie kosztowało wiele wysiłku, poświęceń oraz pieniędzy.



PS. To szalenie miłe, gdy znajdzie się tyle osób gotowych docenić naszą pracą i wykupić za parę złotych to premium, pokazując, że uważają tę grę za wartą wydatków, i pozwalając nam zarobić za to co dla nich zrobiliśmy.

Przykro nam jest, gdy jednostki są niezadowolone - ale pamiętać trzeba o tym, że jakbyśmy się nie starali, nigdy wszystkim nie dogodzimy. I to pozostawiam jako podsumowanie tego tematu :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Friday, 05.02.2010, 22:06

Widzisz ja płace....własnie 2 dni temu zapłaciłem po raz bodajże 4 za pół roku.
Jak wnioskuje wasza strategia jest prosta (co potwierdzają fakty) - płać i milcz. Dostajesz tylko tyle ile warte jest Twoje marne 30 złociszy. Wszelkie skargi i oznaki nie zadowolenia sa niemile widziane, wręcz karane.

jerzys

Nierejestrowany

16

Friday, 05.02.2010, 22:39

MW12345

Nie wiem kim jestes w grze.
Moze nawet gadaliśmy czasami na Gadu / Skypie.

Prosze nie zrób niczego co spowoduje że dowiem się kim jestes - nie chce żeby ktos z mojej listy kontaktów stracił w moich oczach.

proszę

W zamian obiecuje nigdy już nie czytać / komentowac tego co wypisujesz
Słowo

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Friday, 05.02.2010, 23:36

Znasz mnie i gadaliśmy :D

BTW...o co Ci chodzi?? Bo nie rozumiem za bardzo Twojej wypowiedzi...

18

Saturday, 06.02.2010, 09:36

To ktos jeszcze czyta jego wypociny? Powiem ci, ze najskuteczniejszym sposobem na trolle jest zaglodzenie. Choc ten akurat jest wyjatkowo uparty i w najmniejszym stopniu sie nie przejmuje tym, ze nikt nie zniza sie do dyskusji z nim. Pisze sam da siebie, zeby wyladowac frustracje. I niech sobie pisze, na pewno to lepsza terapia niz znecanie sie nad chomikiem ;)
Tak sie tylko zastanawiam, czy bedzie w stanie wszczac klotnie z samym soba...
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Saturday, 06.02.2010, 12:14

Widać czyta, nawet Ty bo na nie odpowiadasz :D
Gratuluję Panie psychologu, bardzo ładny profil mi napisałeś.
Co do Twojego zastanawiania...myśl dalej bo niestety z twoją ociężałością nie bardzo Ci to wychodzi :D

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Saturday, 06.02.2010, 12:18

Jeżeli dyskusja ma wyglądać w ten sposób to sobie ją na PW dalej prowadźcie...
Zamykam
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)