Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

201

Monday, 01.03.2010, 11:58

Trwa okres ochronny. Usunięcie konta będzie możliwe za 4 godz. 43 min. 18 sek. ANULUJ USUWANIE KONTA


..., byłem wiernym graczem TE ale gra z coraz wyższą epoką jest mniej grywalna.

Gra jest "świetna" ale czegoś cały czas brakuje.

202

Monday, 01.03.2010, 12:29

tak se mysle o tych "poprawkach" wniasek mi sie nasuwa jeden że zaczniemy rozdrabniać klany bo obleg raz na tydzien mało kogo zadowoli... z reszta wyższe epoki mogę grać solo bo przecież maja tyle wiosek że klan bedzie niepotrzebny.....
moze to i dobrze;]

i taka mala dygresja co do zmian. bo bedzie z oblegami jak ktoś gra właśnie solo.. czy wtedy on tez może zakładać oblega raz na tydzień? - miejmy nadzieje że ktoś to przewidział...

ps. kiedy wejdzie ten patch?..

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

203

Monday, 01.03.2010, 12:37

D@nio, wioska oblegana miała i ma 24h ochrony. Patch dotyczył pozostałych wiosek gracza.

Daimon Frey, nie ma takiego limitu dla gracza bez klanu, ale jeśli będzie taka potrzeba to wprowadzimy. Obecnie pojedynczy gracz może zrobić kolejne oblężenie po 2 dniach od zakończenia poprzedniego, czyli średnio 2 razy w tygodniu.

Patch został wprowadzony.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

204

Monday, 01.03.2010, 12:45

Patch został wprowadzony, ale coś nie gra.
na górze ekranu nad wydobyciem mam napis na czerwono: ACCESS DENIED!!!

Jednocześnie po rebalansie upkeepu powinienem mieć zapas wydobycia wolnego, a niestety nic się nie zmieniło. Skoro jednostki staniały to powinienem wyjść z zera. Po prostu nie zostało przeliczone wydobycie od nowa po wejściu patcha.

205

Monday, 01.03.2010, 12:52

po pelnej godzinie wydobycie ci sie naprawi.

edit: tzn przy najstepnej akutalizacji rankingow (chyba w tym momencie sie robi to)

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

206

Monday, 01.03.2010, 12:53

Dzięki za zgłoszenie. Napis usunięty, upkeep przeliczony.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

207

Monday, 01.03.2010, 13:00

To jakieś uatrakcyjnienie kolorystyczne? Mam takie coś na ostatniej wiosce. Jeśli jest wybrana to podświetla się normalnie, z innymi wioskami nie mam problemu, dodam jeszcze że wioski nie widać po załadowaniu strony, trzeba przewija (nie mieści mi się po prostu na ekranie ze względu na rozdzielczość).


Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

208

Monday, 01.03.2010, 13:03

A jeszcze takie pytanie uzupełniające - rebalans polegał na zmianie utrzymania dwóch jednostek: zmechanizowanych i czołgów, czy jeszcze jakaś jednostka ma zmienione utrzymanie? Bo te zmiany niestety niewiele wnoszą do tematu atrakcyjności militarnej epoki.

209

Monday, 01.03.2010, 13:07

Z tego co widzę to tylko te dwie.

Ten inny kolor ma pokazywać która wioska jest oblegana?

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

210

Monday, 01.03.2010, 13:08

niestety zgodzę się z propem ;) zmiany upu jednostek w zasadzie kosmetyczne - bo to nie złota i ropy najbardziej brakowało a żelaza i siarki ;) zmechy może i coś da ale czołgi? więcej da się ich postawić to oczywiste - tyle że całkiem inne pola będą potrzebne ;)
a co do okna oblegów: SUPER!~!! należało już to dawno wprowadzić ;) ramka bajka ;)
a co do michoxx - na czerwono masz podświetloną wioskę która w danej chili jest oblegana ;)

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

211

Monday, 01.03.2010, 13:16

Zostały też delikatnie podrasowane statystyki niektórych jednostek 5-tej epoki. Poczekajmy z osądami aż powstaną wioski typowo pod te jednostki.

PS. Tak, czerwona ramka to oblegana wioska.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

212

Monday, 01.03.2010, 13:25

Oblegane wioski rewelacja, jak pisali przedmówcy - tego cholernie brakowało szefom klanów. Teraz mają to już wszyscy!

A co do upkeepu, zabrakło mi zmiany utrzymania plot-ek, na co bardzo liczyłem. Ale to już oczywiście moje prywatne zdanie. Osoby już rozwinięte w 5 epoce, tak jak ja, nie będą już budowały nowych wiosek, tylko się przeniosą epokę wyżej. A kolejni awansujący dalej nie będą w stanie korzystać z tej jednostki.

213

Monday, 01.03.2010, 13:25

podrasowany jest czołg i Abrams aż o 10 ataku więcej

niestety zmiany dużo nie wnoszą w 5 epoce

EDIT

okno oblegów jest super

i zgadzam się z Propem też myślałem o zmianie plotek i może trochę piechoty ;)

214

Monday, 01.03.2010, 13:25

Abrams, Czołg +10 ataku, jakieś jednostki jeszcze przegapiłem?

Co do oblegów to AKTYWNE OBLĘŻENIA są zrobione świetnie, dużo lepszy wgląd w sytuację.


EDIT:
Jeszcze taka mała uwaga kosmetyczno-logiczna:
Akcje: 8 / 0
Powinno być chyba na odwrót?
Akcje: 0 / 0
A powyżej mogło by się świecić całe na czerwono.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Michoxx" (01.03.2010, 13:44)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

215

Monday, 01.03.2010, 13:49

Michoxx, jeśli masz oblężenie sprzed patcha, to ilość max akcji będzie pokazana jako 0, bo wcześniej ta wartość nie była nigdzie zapisywana, przy kolejnych oblężeniach będzie ok. Przy 0 możliwych akcjach świeci się na czerwono.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

216

Monday, 01.03.2010, 14:25

rebalans 5 epoki powala

moze i daje szanse na zrobienie silniejszego wojska ale trzeba skasowac wioski ktore sie budowalo przez kilka(nascie) miesiecy i szukac nowege kwadratu pod czolgi - bo innych jednostek na ta chwile nie oplaca sie budowac

a po roku czasu administracja stwierdzi ze cos tutaj nie gra i znowu wywroci serwer do gory nogami

zamiast robic ta gre coraz ciekawsza to upraszcza sie ja do grania ciagle tymi samymi jednostaki

jak nie mieliscie pomyslu na rebalans to trzeba bylo zmiejszyc koszty utrzymania o 50% i tak zostawic

217

Monday, 01.03.2010, 14:56

GRATULUJE


A CZYM SIĘ RÓŻNI ZAKATOWANIE AGRESORA W OBLEGU A POMOC W OBROŃCY? BO JAK DLA MNIE NICZYM

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

218

Monday, 01.03.2010, 15:32

drastic - podobno jak pomagasz w obronie - to wojsko zostaje do czasu rozstrzygnięcia oblegu - a zaatakowanie - to stara zwykła kontra ;)

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

219

Monday, 01.03.2010, 15:33

upkeep 5E -> masakra. nalezało zmienic przede wszystkim koszt utrzymania piechoty, jednostki najtanszej bo posiadanie kilku sztuk wiecej czolgów czy piech . zmech nic nie zmienia

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

220

Monday, 01.03.2010, 15:39

Nie tylko na zmechy;) Czołgi robią sieczkę z rajtek aż miło patrzeć. I do tego są praktycznie niezniszczalne. Super jednostka;)


Konrad, a nie dało by się wysyłać raportów do obleganego, że ktoś pomaga mu w wiosce? Bo tego teraz nie ma a by się przydało.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)