You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, May 29th 2008, 6:58pm

Powrót armii do miasta

U mnie jest tak, że jak moja niepokonana armia wróciła do miasta (liczenie się skończyło) i chcę wykonać jakąś akcję (szpiegowanie, ekspedycja) to armii "nie ma w mieście". Żeby można było ją wykorzystać, muszę wejść w "Armię", wtedy dopiero pojawia się w mieście i mogę wykonywać dalsze akcje ;)
Nie wiem czy to jest bug, ale to jest nieco dziwne :P

2

Thursday, May 29th 2008, 7:26pm

MUSISZ odswiezyc ;) tak to juz dziala :P

3

Thursday, May 29th 2008, 7:32pm

w tym problem, że jak odświeżam Centrum Dowodzenia to nic sie nie dzieje, nie odświeża informacji ;)

4

Thursday, May 29th 2008, 8:18pm

Bugiem to na pewno nie jest, u mnie armia zawsze wraca na miejsce ;)
Zaglądałeś po takim powrocie w zakładkę armia lub w centrum dowodzenia czy masz jakiś raport?

5

Thursday, May 29th 2008, 8:20pm

Po teoretycznym powrocie armii do miasta i odświeżenia Centrum Dowodzenia nie pojawia sie raport, dopiero jest jak wejdę w zakładkę Armia i wrócę do Centrum;)

Archios

Beginner

Posts: 41

Location: 4:2 ;p

  • Send private message

6

Thursday, May 29th 2008, 9:20pm

To nie bug :) Przyjmijcie, ze trzeba wejśc i dopilnować, ze armia wróciła.

7

Thursday, May 29th 2008, 10:11pm

"Witajcie o wielcy bohaterowie! Bramy miasta stoją dla Was otworem! Przyjmijcie te wieńce laurowe w nagrodę za Wasze zwycięstwa!" :P

Ok... niech tak będzie ;)