Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

MW12345

Intermediate

  • "MW12345" started this thread

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Sunday, 07.02.2010, 14:09

SUPER moderator KruczoCzarny i jego sprawiedliwość

Dostałem warna za wypowiedz w temacie -> Opera - odswiezanie strony mały przypis do CD

Cóż można owszem dopatrzeć sie jakiegoś delikatnego stopnia obrazy jednak....

w tym temacie -> Spokojnie
gracz Aliar użył wobec mnie słów: "Biorąc pod uwagę te wyżej wymienione fakty chciałbym wszem i wobec oświadczyć, że uważam Cię za największego idiotę/trollem/debila/chama/półgłówka itp. itd. jakiego widziałem na wszystkich forach w swoim krótkim życiu."

Co więcej Pan SUPER moderator Kruczo Czarny wtórował tym obrazom: "Aliar, nie denerwuj się. MW po prostu się bawi Twoją złością, jego bawi takie a nie inne pisanie oraz reakcje na nie :)"

Oczywiście gracz Aliar nie został w najmniejszym stopniu upomniany za swoje słowa. Uważacie to za uczciwe i sprawiedliwe?? Dla mnie to szczyt chamstwa i dowód na polowanie na moją osobę, łapanie mnie nawet za najmniejsze przewinienia gdzie inni, Ci którzy uwielbiają lizac poniktórym cztery litery moga pisac co im się żywnie podoba, obrażac kogo chca nie ponosząc żadnych konsekwencji.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 07.02.2010, 14:15

A ty ciągle nie znasz regulaminu...

Cytat

II. Nie składamy skarg na:
1. sprzedaż na Allegro, e-bay itp. portalach aukcyjnych. Portale te są monitorowane. Jeżeli sprzedaż odbywa się w innym miejscu, wyślij prywatną wiadomość na forum do Super Operatora.
2. Moderatorów na forum. Skargi na moderatorów należy kierować bezpośrednio do Super Moderatora jako prywatną wiadomość na forum, wraz z dokładnym opisem problemu. Skargi na Operatorów należy kierować do Super Operatorów, natomiast skargi na Super Operatorów jak i na Super moderatorów należy składać do Administratorów.


Zamykam.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

3

Sunday, 07.02.2010, 15:54

Tak jeszcze oficjalnie i publicznie rzecz ujmując:

Przyznam, że nie doczytałem do końca posta Aliara (wybacz mi, ale sesja w pełni i nie na wszystkie przyjemności mogę sobie pozwolić...). Nie spodziewałem się aż takiej konkluzji.

Mea Culpa, niniejszym zaraz naprawię swój błąd.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0