You are not logged in.

[rozwiązany] Ujemy czas oblegu!!!

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, February 15th 2010, 12:05pm

Ujemy czas oblegu!!!

Od kilku dni przy każdym rozbiciu oblegu pojawia mi się ujemny czas do zakończenia i znika po jakiejś minucie. Trochę to denerwujące!!

Konrad

Administrator

• Send private message

2

Monday, February 15th 2010, 1:19pm

Chodzi o atak na oblegających?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Monday, February 15th 2010, 1:26pm

tak atak na oblegających (rozbicie ochronki)

Konrad

Administrator

• Send private message

4

Monday, February 15th 2010, 2:07pm

Wcześniej chyba było tak samo? Albo rozgrywały się o te kilkanaście sekund za wcześnie?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

5

Monday, February 15th 2010, 2:50pm

nigdy nie było u mnie z tym problemów. był atak na oblegających i w sekundzie ataku obleg sie konczyl i armia wracala, teraz pojawia sie czas ujemny, obleg dalej trwa i tak dobre kilkadziesiat sekund

6

Monday, February 15th 2010, 3:49pm

potwierdzam ten błąd
czas ujemny u mnie znika dopiero po odświeżeniu strony z obleganą wioską........
a powinien po odświeżeniu strony z armią która rozbija

Konrad

Administrator

• Send private message

7

Monday, February 15th 2010, 4:12pm

Znika po pełnej minucie, bo wtedy rozgrywane są akcje ataku na oblegających. Zobaczę, co da się z tym zrobić.

8

Thursday, February 18th 2010, 2:26pm

Armia - wioskowo

Armia atakuje oblegających wioskę NoName [269,136].

Czas do końca: -15 s

Meczace to jest :)

Konrad

Administrator

• Send private message

9

Thursday, February 18th 2010, 5:09pm

Póki co musi tak być, zostanie rozwiązane w najnowszym patchu, jak już zostanie cały obmyślony, co sądzac po temacie w systemie gry chyba tak szybko niestety nie nastąpi.

10

Thursday, February 25th 2010, 11:55pm

Miałem przypadek, związany z powyższym. Armia do rozbicia szła z takim opóźnieniem, że doszła by ok 10 min po zakończeniu oblegu.
Nie ryzykowałem wysłałem drugą armię z bliższej wioski. Zdążyli.

Konrad

Administrator

• Send private message

11

Friday, February 26th 2010, 10:28am

Nie sądzę, żeby to było powiązane. Tutaj mówimy o opóźnieniu w rozgrywaniu akcji wysłanych już armii, o kilka-kilkanaście sekund, co zostanie nota bene zmienione w nowym patchu.