Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 16.02.2010, 15:37

Oblężenia zakaz oblegania

A może niech każdy gracz sam decyduje czy chce tracić wioski, czy nie. Ten który nie chce tracić wiosek, nie może dołączać do oblężeń i ich inicjować. W zamian nie będzie tracić wiosek. Informacja o tym będzie jasno podana w profilu gracza. Czyli albo agresywny gracz który uczestniczy aktywnie w życiu klanu, albo pasywny. Ewentualne zmiany pasywny/aktywny nie częściej niż co dość długi czas, najlepiej co miesiąc albo co dwa, od ostatniego dołączenia do oblężenia, albo inicjacji takiego. Tak by nie można było zabrac komuś wioski i "uciec z nią".

Czyli pasywny gracz, nie traci wiosek, w zamian nie uczestniczy w nich. A agresywny ma wszystko jak dzisiaj, a nawet stawiał bym na ułatwienie oblegania dla nich.

Ataki pozostają bez zmian.
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

2

Tuesday, 16.02.2010, 17:14

Z całego tego zamieszania związanego z oblężeniami ten post wydaje mi się być najbardziej rozsądny. Nie jest to idealne rozwiązanie, ale na pewno niesie ze sobą ciekawą koncepcję, jak cały ten problem rozwiązać.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Postów: 57

Skąd: Ziemia, trzecia planeta od Słońca

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 16.02.2010, 17:37

Podoba mi się bo daje wybór.

4

Tuesday, 16.02.2010, 19:58

A mi się to w ogóle nie podoba bo gra straci sens. Z jednych reguł dla całej gry zrobią się 2 podgrupy - Simsy i TE. Nie rozumiem zasady mogę cie grabic i ty mnie też ale mnie nie bedziesz oblegał bo nie mam na to ochoty!!!!

5

Tuesday, 16.02.2010, 20:42

Żeby uspokoić sytuacje, można by spisać zasady/regulamin, wielu graczy i tak się zachowuje według jakichś ogólnie przyjętych zasad, np. naloty są używane w ostateczności. Pod zasadami podpisały by się klany które by je respektowały. Na pewno było by to lepsze od blokowania możliwości oblężeń.

Jak grałem jeszcze w BW na R5 był klan ExpMob byli w nim gracze z wielu różnych klanów, ale i tak klan był neutralny i nikomu nawet nie przeszło przez myśl żeby go oblegać, choć było to technicznie możliwe.