Nie jesteś zalogowany.

1

Tuesday, 16.02.2010, 16:22

Skarga na administracje ciąg dalszy

Konrad Ty wogóle zastanowiłeś sie co Ty napisałeś pozwalasz oficjalnie korzystać ludziom z automatów jeżeli tylko bedą ich pilnować ?? Pozwalasz graczom bezkarnie łamać regulamin ??
Oczywiście zamknałeś tamten temat bo był za bardzo dla was niewygodny. A sprawa jest bardzo prosta Bodex używał automatu i należy mu sie ban a Ty nam wciskasz jakies głodne farmazony i oczywiście zdania nie zmienisz. A szacunek dla was ?? Za co ?? Mam o was gorsze zdanie niż o bodexie a je juz znacie. Nie bede wiecej wypisywał nic na ten temat bo to i tak nic nie da.

A co do pomysłów zmian w grze poczytaj sobie posty w systemie gry z ostatniego roku jest pełno lepszych gorszych ale pełno a jakoś zmian nie ma wcale !!!

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 16.02.2010, 16:30

Twoje zdanie o nas mnie nie interesuje.
Temat nie jest niewygodny, po prostu nie mam ochoty się więcej wypowiadać w tym temacie. Zakładasz kolejny temat i piszesz w kółko to samo!
Sprawa jest prosta bo straciłeś wioskę. Jakoś miałeś zupełnie inne zdanie na temat zakładania oblężeń, gdy to Twój klanowicz miał problemy, mimo że w tamtym przypadku potrafiłem łatwo udowodnić, że to automat, a w tym nie potrafię.
Także skończ już proszę z tą hipokryzją.

Resztę wyjaśniłem w temacie Ach ten Bodex ciag dalszy

Oznajmiam, że nie mam nic więcej do powiedzenia na ten temat, a wyrosłem już dawno z pyskówek na poziomie gimnazjum.
Kolejne tematy prowokujące napinki będą usuwane a ich autorzy karani ostrzeżeniami/banami na forum/banami w grze/banami na IP do skutku. Nie będziecie tu robić śmietnika. Jak pisałem nikt was tu na siłę nie trzyma, więc zróbcie sobie i mi przysługę i dajcie sobie spokój.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker