Nie jesteś zalogowany.

1

Tuesday, 16.02.2010, 16:40

CD skargi na administracje

Po pierwsze znam osoby, które się wypowiedziały na tym forum - nie wszystkie ale kilka w RL i nie są to niedocenieni malutcy i pozbawieni pewności siebie ludzie, a co za tym idzie nie muszą sie tu produkować, tak samo jak i ja. Po ilości postów można dostrzec, że wolimy grać niż siedzieć na forum ale z tego co widzę to chyba niebawem się ta gra do forum ograniczy i do bezsensownych potyczek słownych pomiędzy administracją, nieugiętą w swoich decyzjach, a wiernymi od samego początku graczami. Panie K. czy pański pracodawca wie, że odstrasza mu pan klientów ? Być może jesteście kumplami od tzw. "wódeczki" ale nawet jakbym miał takiego kumpla to mu zwrócił uwagę bo ty chyba masz zbyt wielu kumpli od wódeczki bo ci już wszystko obojętne panie adminie.

My się nie domagaliśmy niczego wyjątkowego - chcieliśmy żebyście byli obiektywni w ocenie a nie ślepi na działania innych graczy... Nie chce się z panem K. kłócił ponieważ tak jak to sam zauważył tutaj każdy jest MOCNY W GĘBIE -ale chwileczkę.... to jest forum i to chyba właśnie po to ? Ale mimo wszystko chce otworzyć temat - linki zostały w poprzednim - jeżeli będzie trzeba to wkleimy po raz kolejny. Tymczasem chcemy poznać opinie innych graczy.

P.S. Chyba nawet pan K.nie wie czym jest Kapitalizm... ale pewnie już na wikipedii siedzi :P więc już wie

2

Tuesday, 16.02.2010, 16:48

ja to widzę tak:
Konrad ty traktujesz tą grę jakby to było twoje pudełko z MONOPOLY i łaskawie pozwalasz nam grac w twojej piaskownicy :|
i na koniec bo wiecej nie ma sensu pisac:
dla mnie to najlepsza gra na przeglądarkę w jaką grałem(a grałem w dużo róznych) i schodzi na psy. Szkoda tej gry.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 16.02.2010, 17:18

Cytat wypowiedzi Konrada:
"nie zakładajcie kolejnych tematów, w których opluwacie ludzi, którzy stworzyli grę w którą gracie, tylko idźcie na urlop. Serio, nikt was tu na siłę nie trzyma."

Panie Konradzie a czy Pan wie iż Wy jako admini wielokrotnie opluwaliście ludzi którzy płacą na ta grę?? Zaczeliście to dużo wcześniej, wiec prosze się nie dziwic iz teraz, po pewnym czasie zostajecie obdarzeni tym samym. Praca Pańskich podwładnych jest skandaliczna!!!
Co do sprawiedliwości, wcześniej już było kilka takich przypadków, w większości z nich walczyłem o dobro graczy za co byłem banowany/wyśmiewany przez innych ale problem ów widziałem dużo wcześniej. Teraz kolejne osoby przejrzały na oczy...jak mawiają lepiej późno niż wcale...

4

Tuesday, 16.02.2010, 17:22

A Ty MW skończ z tym łgarstwem i robieniem z siebie męczennika, bo jeszcze ktoś gotów w to uwierzyć i dopiero będzie wesoło ;D Pokaż mi, gdzie ktoś z modów opluwał graczy, albo gdzie dostałeś bana za "niewinność"?

PS Temat nie nadaję się do skarg, przenoszę do misz-maszu. Dla autora ostrzeżenie za złamanie regulaminu działu.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 16.02.2010, 17:27

Alkohol, sm@bwteam.pl proszę bardzo, złóż skargę. Jeśli kogoś odstraszam, to jedynie tych, którzy robią burdel na forum pisząc w kółko to samo i prowokując do napinek. Takich klientów nie chcemy i możemy odmówić obsługi dowolnie wybranym wg naszego widzimisię osobom. Nie będziemy dawać sobie pluć w brodę przez garstkę internetowych trolli. W TE gra kilka tysięcy osób, a jakoś problem jest zawsze z kilkoma tymi samymi. Więc krótko - chcą skończyć grę - niech kończą. Będziemy mieć te kilkadziesiąt zł miesięcznie mniej, a ile nerwów oszczędzimy.
Rafix, traktujemy to jako usługę którą komuś świadczymy i której świadczenia możemy odmówić. Tak jak barman może cię wyprosić z baru, gdy przyjdziesz i zaczniesz narzekać że lokal badziewny, że piwo na pewno rozwodnione itd. Jakbyś stał po drugiej stronie barykady to byś to widział tak: "gracze traktują tę grę jako coś, w co robią wielką łaskę i przysługę, że w ogóle grają, natomiast ludzi którzy stworzyli tę grę traktują jak swoich służących, którzy będą się z nimi użerać, bo przecież on wysyłając sms-a za 6zł jest najważniejszą osobistością w grze".

Co do PS-a i wikipedii to ujmę to tak: nie mierz wszystkich swoją miarą.

Dalsze skargi proszę kierować na powyższy adres.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker