Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Skorpion

Nierejestrowany

1

Tuesday, 10.06.2008, 12:46

Nieuczciwe ataki

Chodzi o to żeby wprowadzić jakiś ranking i punktację i ograniczyć atakowanie słabszych graczy. Ja jestem nowy a atakuje mnie ciągle gostek co mamuty już ma. Nie mogę się praktycznie rozbudować ani zrobić armii bo nie mam za co, a jak jakąś armię robię to ten gostek samym herosem mógłby ją zmieść. Przydałoby się wprowadzić jakiś ranking i ograniczyć takie ataki, lub też "Na jedną wioskę można napaść raz dziennie".

Vexis

Początkujący

Postów: 27

Skąd: Żyrardów

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 10.06.2008, 12:50

Wszystko zostanie wprowadzone z czasem. Póki co to jest serwer Alpha, więc musisz cierpliwie czekać. Zawsze możesz poprosić kogoś, aby Ci pomógł i odwiedził owego napastnika. Temat zamykam.
Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.
__________________
http://algo-rytmy.blogspot.com <- Zapraszam wszystkich na mojego bloga!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (10.06.2008, 13:32)


3

Tuesday, 10.06.2008, 13:15

Ograniczenie jest, 2 ataki na dobę.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker