Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 24.02.2010, 11:02

symulator nie mowi prawdy

witam

jako ze trudno się doszukać linków z lokacji z 5 epoki sprawdziłem sobie je w symulatorze

i tak nadziałem się na cos czego się nie spodziewałem i straciłem bohatera i 10 śmigieł

symulator pokazał mi że w danej lokacji tylko boss ma atak przeciw lotniczy (chodzi o grote zła i KANIBALA)

a w rzeczywistości...
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=55d2667852
38 jednostek ma atak przeciwlotniczy a boss powiększa go o 110 każdej z nich

zaznaczę że w symulacji boss był silniejszy niż ten którego spotkałem tutaj
dodatkowo w symulacji nie dodawał jednostkom AAtaku

w razie czego mam zapisany wynik symulacji na dysku i moge go przesłać na emaila bo nie wiem jakbym mógł inaczej go umieścić na forum
bez ściemy
proszę o zapomogę
http://t1.czaswojny.interia.pl/r.php?r=27652

2

Wednesday, 24.02.2010, 11:42

naprawdę nie wiem jak sie dostałeś do 5 epoki :|
z demonem na 11 lvl i ppancami do kanibala ROTFL
1. podpowiedz za free jeśli demon to wysoki level i pelotki i mozesz iść do Kanibala (tez mozna zaliczyc RIP )
2. zobacz raporty z molocha :P tam byli kucharze i mieli atak AA
3. w każdej lokacji boss dodaje staty potworkom raz im daje mniej raz wiecej a symulator wielu rzeczy nie uwzględnia i można go użyć raczej do sprawdzenia ile rund sie przeżyje z danym hero i obstawą i sprawdzenia czy dany rodzaj ataku i pancerza się sprawdzi , resztę cóż sprawdziłeś sam :> ... to się nazywa rozpoznanie walką ;)

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 24.02.2010, 12:41

Sprawdziłem to. Kuchmistrz ma od 0 do 5 ataku AA. Wylosowałeś najsłabszą wersję z 0 AA, w przypadku której nie dodaje się bonus do AA od bohatera. Gdy wartość ta wynosi przynajmniej 1, Kuchmistrz dostaje bonus 110 AA. Innymi słowy - jeśli masz farta, to możesz trafić na Kuchmistrza bez ataku przeciwlotniczego.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Wednesday, 24.02.2010, 14:52

dzieki za odpowiedz Konrad

jeśli chodzi o robertpkt
to wiedziałem ze znajdzie się ktoś kto napisze coś nie na temat i bezsensu

sprawdziłem w symulatorze i nie mieli ataku - pierwszy raz go atakowałem
logicznie myśląc i ufając symulatorowi najlepiej było iść latającą armią z dużym atakiem

czy ty jak przechodzisz do nowej epoki od razu znasz wszystkie lokacje (takie których nie ma na forum albo w raportowniku)
czy też sprawdzasz je w symulatorze
bez ściemy
proszę o zapomogę
http://t1.czaswojny.interia.pl/r.php?r=27652

5

Wednesday, 24.02.2010, 16:50

nie znam lokacji i robię rozpoznanie walką :D
i wyjasnie ci o co mi chodziło i dlaczego uwazam ze ppance to był błąd
1. kucharze to jednostki latajace a ppance maja MAŁY atak AA, a z atakiem rozrywającym zadają kucharzom po 10 dmg
pelotki maja duzy atak AA i mogą sie przebic przez obrone kucharzy zabijając nawet jednego na runde co jest niemożliwe w przypadku ppancy , dodatkowym atutem plotek jest duze ini ktore pozwala atakowac dwa razy na runde i bonus do ataku od wysokiego lvl demona
2. napisałem w sumie to samo co Konrad tylko innymi słowami ze losowana jest wartość jaka dodaje boss obstawie
a symulator nie dodaje np bonusów od itemów