You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, February 24th 2010, 11:02am

symulator nie mowi prawdy

witam

jako ze trudno się doszukać linków z lokacji z 5 epoki sprawdziłem sobie je w symulatorze

i tak nadziałem się na cos czego się nie spodziewałem i straciłem bohatera i 10 śmigieł

symulator pokazał mi że w danej lokacji tylko boss ma atak przeciw lotniczy (chodzi o grote zła i KANIBALA)

a w rzeczywistości...
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=55d2667852
38 jednostek ma atak przeciwlotniczy a boss powiększa go o 110 każdej z nich

zaznaczę że w symulacji boss był silniejszy niż ten którego spotkałem tutaj
dodatkowo w symulacji nie dodawał jednostkom AAtaku

w razie czego mam zapisany wynik symulacji na dysku i moge go przesłać na emaila bo nie wiem jakbym mógł inaczej go umieścić na forum
bez ściemy
proszę o zapomogę
http://t1.czaswojny.interia.pl/r.php?r=27652

2

Wednesday, February 24th 2010, 11:42am

naprawdę nie wiem jak sie dostałeś do 5 epoki :|
z demonem na 11 lvl i ppancami do kanibala ROTFL
1. podpowiedz za free jeśli demon to wysoki level i pelotki i mozesz iść do Kanibala (tez mozna zaliczyc RIP )
2. zobacz raporty z molocha :P tam byli kucharze i mieli atak AA
3. w każdej lokacji boss dodaje staty potworkom raz im daje mniej raz wiecej a symulator wielu rzeczy nie uwzględnia i można go użyć raczej do sprawdzenia ile rund sie przeżyje z danym hero i obstawą i sprawdzenia czy dany rodzaj ataku i pancerza się sprawdzi , resztę cóż sprawdziłeś sam :> ... to się nazywa rozpoznanie walką ;)

Konrad

Administrator

• Send private message

3

Wednesday, February 24th 2010, 12:41pm

Sprawdziłem to. Kuchmistrz ma od 0 do 5 ataku AA. Wylosowałeś najsłabszą wersję z 0 AA, w przypadku której nie dodaje się bonus do AA od bohatera. Gdy wartość ta wynosi przynajmniej 1, Kuchmistrz dostaje bonus 110 AA. Innymi słowy - jeśli masz farta, to możesz trafić na Kuchmistrza bez ataku przeciwlotniczego.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Wednesday, February 24th 2010, 2:52pm

dzieki za odpowiedz Konrad

jeśli chodzi o robertpkt
to wiedziałem ze znajdzie się ktoś kto napisze coś nie na temat i bezsensu

sprawdziłem w symulatorze i nie mieli ataku - pierwszy raz go atakowałem
logicznie myśląc i ufając symulatorowi najlepiej było iść latającą armią z dużym atakiem

czy ty jak przechodzisz do nowej epoki od razu znasz wszystkie lokacje (takie których nie ma na forum albo w raportowniku)
czy też sprawdzasz je w symulatorze
bez ściemy
proszę o zapomogę
http://t1.czaswojny.interia.pl/r.php?r=27652

5

Wednesday, February 24th 2010, 4:50pm

nie znam lokacji i robię rozpoznanie walką :D
i wyjasnie ci o co mi chodziło i dlaczego uwazam ze ppance to był błąd
1. kucharze to jednostki latajace a ppance maja MAŁY atak AA, a z atakiem rozrywającym zadają kucharzom po 10 dmg
pelotki maja duzy atak AA i mogą sie przebic przez obrone kucharzy zabijając nawet jednego na runde co jest niemożliwe w przypadku ppancy , dodatkowym atutem plotek jest duze ini ktore pozwala atakowac dwa razy na runde i bonus do ataku od wysokiego lvl demona
2. napisałem w sumie to samo co Konrad tylko innymi słowami ze losowana jest wartość jaka dodaje boss obstawie
a symulator nie dodaje np bonusów od itemów