Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 28.02.2010, 23:58

Ujemne punkty wypraw?

Mam pytanie, dlaczego pojawiło mi się coś takiego, czy jest to bug?
Wykonaj
zadanie w lokacji specjalnej

Ilość możliwych do wykonania wypraw: [b]-4

[/b]



http://t2.czaswojny.interia.pl/?a=select…23&typeAction=8

2

Monday, 01.03.2010, 06:49

pewnie skończyło ci się premium i teraz musisz oddać bonusowe wyprawki 8)

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 01.03.2010, 07:31

Dokładnie. Mając mniej niż 6 wypraw w momencie skończenia się premium otrzymujesz ujemny wynik. Dzieje się tak ponieważ max wypraw bez premium to 6;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

4

Monday, 01.03.2010, 11:29

Niestety nie miałem premium, ale mój znajomy wykupił premium (dla mnie to hołd lenny) i za to dostałem dzień premium. Co z tego że dają premium, jak później mi wskakują ujemne punkty. To zwykłe oszukiwanie ludzi. Banda dysydentów!

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 01.03.2010, 12:39

Wraz z premium dostajesz dodatkowe 6 wypraw, które są "odbierane" po jego zakończeniu. Taki zabieg jest konieczny, inaczej można by w łatwy sposób "doładowywać" sobie wyprawy z każdym przedłużeniem premium.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker