Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] Żywy martwy Hero :)

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 08.03.2010, 10:06

Żywy martwy Hero :)

Witam
Jak widzę to aż mi się chce śmiać:
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=a6ec186942
Pozdr
Dawid
t1
id: 3388

Dodam, ze w jednej rundzie straciłem 4946 punktów i moze cos zle przeliczam ale wg mnie nie mam mozliwosci, zeby mi tyle zabrali doliczajac obrone hero i jednostek...pomyłka bo już z nerwów się zapędziełem...z 4 na 5 tracę :
2242 na jednostkach i 334 na hero a przeciwnik zadaje: 1128 + 60 :|

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Davidossus" (08.03.2010, 10:16)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 08.03.2010, 11:32

Dzięki za zgłoszenie, prosiłbym o przeniesienie raportu do zapisanych, żeby nie zginął.
Póki co wyzerowałem bohaterowi ujemne doświadczenie.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Monday, 08.03.2010, 11:39

:) raport zapisany :)

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 08.03.2010, 13:28

Gwoli wyjaśnienia: te pkt życia straciłeś w wyniku śmierci bohatera, który dodaje pkt życia jednostkom. Jest to identyczna sytuacja, jak w przypadku śmierci bossa na wyprawie, który dodaje swoim jednostkom pkty życia.
Nie widzę też buga w samej śmierci bohatera, bo łowczy ma bardzo duży atak AA. Jedyny problem to tak naprawdę te pkt życia, które nie wiadomo skąd pojawiły się przy martwym bohaterze, po zniknięciu awatara światła.

Edit: Po zbadaniu problemu okazuje się, że jeśli bohater jest martwy, to w chwili dezaktywacji czaru awatara liczy jego śmierć podwójnie.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 09.03.2010, 09:22

Naprawiony.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker