Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 10.03.2010, 08:33

Sucubus Epoka II . Jak pokonac?

Witam ! Jestem w drugiej epoce , mam pokonanych wszystkich bossów , oprócz sucubusa . Nie moge załatwic harpii , Bohater 6 poziom , Atak 120 , Aatak 50 , inicjatywa 160 + latanie . Co powinienem zrobic??

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 10.03.2010, 08:50

Lista lokacji specjalnych

Zabrać jednostki wymienione w tym temacie... i ustawić hero z przodu bo harpie latają a inne jednostki oprócz hero nie mają AA;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

annaasakura

Początkujący

Postów: 56

Skąd: BC t1

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 10.03.2010, 09:04

hm... trudne pytanie zadałeś. Raczej z hero na 6 lev będzie ciężko. Zwiększ jego statystyki głównie w AA oraz w ini

4

Wednesday, 10.03.2010, 20:01

hmm?

wszystko zalezy co wysylasz z bohaterem czy legionistow czy cos innego ...z tego co wiem i pamietam chyba poszedlem na niego z hopliatami..bo kazda jednostka ma swoj atak..sieczy itp itd..musisz sie troche wdrążyć;) pozdrawiam..

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 11.03.2010, 06:36

Na ta lokacje chodzi się raczej z 10 legionami.
Chociaż i tak zaliczenie jej zalezy od ataku AA bohatera :P
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Postów: 57

Skąd: Ziemia, trzecia planeta od Słońca

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Friday, 12.03.2010, 14:09

Solo i tylko solo, szkoda jednostek, ale na pewno nie z bohaterem na 6 lvl. Zobacz:
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=b2d636343e

Mogą byc max. 2 harpie, o ile pamietam gwardzistka ma ok 80 AA.
Musisz mieć albo obronę ok. 70-75 albo niższą ale wtedy wyższe HP.

Policz sobie tak: (2 Harpie) x (10 rund) x (80-Twoja obrona) = ileś tam obrażeń, Twoje HP musi być wyższe.
Wtedy zawsze przeżyjesz, pytanie tylko czy wybijesz wszystkich, ale to już sprawa wysokości ataku i AA.

Podobne wątki