Nie jesteś zalogowany.

[analizowany] lagi

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Thursday, 25.03.2010, 18:22

Ja tam do marca nie zauważyłem, jakiś dłuższych lagów(co za tym szło ich nie zauważałem), tak wyraźnie i na dłużej to tak się rozkręcą od 2 tygodni u mnie może 3 ale tak na oko :P. Co do problemu to też myślałem, że mi komp siada czy coś, ale z dnia na dzień było widać tą różnicę coraz bardziej w stosunku do innych stronek(no może tak samo było a mi się zdaje, że to coraz dłużej trwało może jakieś przyzwyczajenie odczuci czy jak to nazwać:P hehe). Co do tego czy to hub.com.pl to ja nie wiem o tym się dowiedziałem w tym temacie :D.

No i tak BW chodzi czysto przynajmniej u mnie :D

Może za dużo graczy mamy na TE czas otworzyć 3 server hahaha.

Ktoś mi podrzucił idee, że to się zaczeło wraz z nowym patchem(nawet czasowo by się to zbiegło no ale nie dam rady konrketnie podać daty kiedy ja to wyraźnie zauważyłem więc nie potwierdzam). Może trzeba zoptymalizować skrypta hehe.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

42

Monday, 29.03.2010, 09:36

Zaktualizowałem dane, jeszcze dziś wyślemy zgłoszenie do Interii.

Edit: Otrzymaliśmy informacje, że były to chwilowe problemy. Gdyby nadal były lagi związane z hub.com.pl prosimy o informacje: kiedy, o której i najlepiej do tego wynik polecenia ping hub.com.pl.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

43

Thursday, 01.04.2010, 12:21

Teraz sa lagi z interia.hit.gemius.pl

Niestety nie zdazylem wykonac ping i tracert.