Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 13.03.2010, 16:30

Lokacje specjalne - poziom trudności, a wynik wyprawy

Dlaczego podane punkty trudności przy lokacjach specjalnych nie są adekwatne do wyników wypraw w rzeczywistości ? Podam przykład: Piramida Arachne; poziom 4; poziom trudności 26 - pokonuję Minotaura, zaliczam lokację wraz z 10-ma legionistami. Udaję się na Grotę zła poziom 2; poziom trudności 22 - wynik ginie 10 legionistów. Wiem że ilość napotkanych strażników jest przydzielana losowo, ale dlaczego występuje aż taka rozbieżność ? Czy nie można tego zmienić, żeby poziom trudności lokacji jakoś odzwierciedlał istniejącą możliwość wygrania.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Saturday, 13.03.2010, 17:00

Do każdej lokacji trzeba dobrać jednostki w zależności od rodzaju zbroi i broni.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

3

Wednesday, 17.03.2010, 15:13

Rozumiem że trzeba dobierać jednostki do lokacji, ale mam problem z Wielką Niedźwiedzicą i Seteh`em. Na liście lok.spec. jest napisane że:
27. Kryjówka Zwierzołaka 3 KEN Wielka Niedźwiedzica Ep2: Hop R: 1;2;3
Czyli powinienem tam iść z Hoplitami i Rydwanami, czy proporcje 5 Rydwanów, 5 Hoplitów są ok?
Lokacja Wieża kości boss:Seteh
30. Wieża Kości 4 Seteh KEN Ep2: Leg R: 1;2;3;4
Rozumiem że 5 Legionistów i 5 Rydwanów powinno starczyć na niego.
Niestety nigdy nie udaje mi się
Raport od Seteh`a:
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=ee831fbb70

4

Wednesday, 17.03.2010, 16:46

Czlowieku nie rydwany!!! To r znaczy raporty!
Na niedziwedzice same hopki, a na seteha same legiony.

5

Thursday, 18.03.2010, 01:58

Dzięki, ubiłem już obydwie kreatury.