Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 15.03.2010, 19:50

Stolica...

witam mam pytanie...czy jest mozliwosc przeniesienia stolicy na inna wioske? tzn mam 3 wioski jesstem w 3 epoce..chce zamienic stolice na swoja inna wioske i zeby moj hero byl tez w tamtej wiosce jest taka mozliwosc? jak nie to prosze poradzcie cos ?lub jesli jest taka opcja to prosze o wyjasnienie jak to zrobic.. pozdrawiam i czekam na wiadomosc

2

Monday, 15.03.2010, 21:14

Nie ma takiej opcji.
Możesz jedynie zmienić pozycje swojej aktualnej stolicy wraz ze wszystkim co w niej posiadasz na inny nie zajęty kwadrat. (czyli zmiana koordynatów):P Więc jeśli liczyłeś na podmiankę pól pod surowce to nic z tego.

3

Monday, 15.03.2010, 21:24

stolica...

a mam jeszcze jedno pytanko... chce sie dolaczyc do sojuszu...tam przyjmuja gdy w stolicy ma sie hero na poziom 10. mam hero na poziomie 11 ale nie jest on w stolicy...w stolicy mam 4 poziom..hero..da sie jakos go podmienic by mogl on byc w stolicy i zeby fajnie mnie przyjeli itp itd?

rumi

Trainee

Postów: 108

Skąd: Piotrków Trybunalski

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 15.03.2010, 22:54

Nie, nie da się, stolica jest silnie związana z głównym bohaterem.
W stolicy można wskrzesić tylko głównego bohatera i tylko tam.
Innych, pobocznych bohaterów możesz wymieniać pomiędzy innymi wioskami ale nie głównego bohatera.
Ewentualnie możesz napisać do klanu/lidera że masz na 11lvl bohatera ale pobocznego, może Cię przyjmią.
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.


5

Monday, 15.03.2010, 23:15

kolejne pytanko...

mam jeszcze pytanie odnosnie...walki ..tzn mam w wiosce malo uzbrojonego bohatera..tzn: ma umiejetnosc 1 i wogole w wioskach 2 pozostalych mam po 11 poziom..przeszedlem wlasnie do 3 epoki jak najszybciej podnies mu exp i czym chodzic na lokacje?tak aby wygrac?na poczatek piechury i na trexa czy cos innego?czy jest jakis inny sposob zeby go w tydzien ladnie postawic na nogi ?

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 16.03.2010, 07:02

Rycerze n a rea halabardzistow na jaskinie.
Decyzja zalezy od klasy herosa no i rzecz jasna musisz miec techy.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling: