Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 16.03.2010, 23:03

zbrojownia

wiem że temat zbrojowni klanowej był już poruszany szybciej i nie zostanie ona wprowadzona na zasadzie wymiany przedmiotów między graczami
ale fajnie byłoby gdyby istniała zbrojownia w której można używać przedmiotów klanowych tylko jak jest się w klanie, bez przejmowania ich od innego gracza na stałe
coś jak zbrojownia w BW
oczywiście z brakiem możliwości umieszczania w niej i pożyczania run czy zwojów

obecnie JEDYNE wspólne akcje klanowe to oblężenia i nic poza tym
dodanie zbrojowni klanowej z pewnością zwiększyło by prestiż klanu
bez ściemy
proszę o zapomogę
http://t1.czaswojny.interia.pl/r.php?r=27652

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 17.03.2010, 06:55

Lista zmian, które NIE zostaną wprowadzone.

Cytat

7. Wymiana surowcami w klanie, wspólna kasa/zbrojownia klanowa=>Push=>ban...
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

3

Wednesday, 17.03.2010, 08:39

czytałem listę zmian które nie zostaną wprowadzone przed napisaniem tego postu
ale zbrojownia jaką proponuje nie miałaby nic wspólnego z Pushem
bo przecież właścicielem przedmiotu nadal dany inny gracz, tylko pożyczałby członkowi klanu przedmiot na jakiś czas
(przedmiot nadal pozostawałby w zbrojowni) gdzie tu push????)

poza tym było już pełno zmian które miały nie wejść a jednak weszły
np
8. Zwiększenia częstotliwości dropienia biżuterii.
28. Zmiany w statystykach jednostek.

lub pamiętam ze kiedyś powiedziano ze nie będzie wprowadzone przetapiania lepszych zwojów na surke, i proszę, można

Zbrojownia wzbogaciłaby rozgrywką w klanie a argumenty "nie bo nie" odczytuje jako (nie chce nam się teraz tym zająć)
bez ściemy
proszę o zapomogę
http://t1.czaswojny.interia.pl/r.php?r=27652

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Wednesday, 17.03.2010, 16:09

Ułatwiłoby to pozaliczanie bossów.
Np pełny zestaw 3 slotowej biżu z awatarem czy innym czarem czy tez KOS lub jeszczy jak Viktor grał to mówił coś o zwoju szarży do zbroi.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling: