You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, March 24th 2010, 11:00am

Wybrana wioska nie istnieje

Nie mogę przerzucić wojska do żadnej wioski ( wyskakuje komunikat iż dana wioska nie istnieje )
łącznie ze stolicą.

T2 Jukatan
Id 1144

Konrad

Administrator

• Send private message

2

Wednesday, March 24th 2010, 11:54am

Spróbuj wcisnąć Ctrl+F5 na ekranie, z którego wysyłasz armię. Spróbuj pod inną przeglądarką (instalowałeś ostatnio jakiś plugin?).
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Wednesday, March 24th 2010, 12:02pm

hmm

Nic niestety nie pomogło .
Nie nic nie instalowałem .
Na T1 wszystko mi dobrze działa wiec to nie wina przeglądarki.

4

Wednesday, March 24th 2010, 12:12pm

Schowek

No to jeszcze 1 problem to samo konto.

Nie mogę przenieść surowców ze spichlerza do wioski w żadnej wiosce .

5

Wednesday, March 24th 2010, 1:51pm

Hmmmmm

Ktoś coś z tym zrobi w końcu ??

Nie mam jak przerzucić ani surki ani woja , za 2h już nic mi nie zostanie .

+ Nie moge budować wojska .

Jak tak dalej pójdzie to mi zacznie lv Herosom cofać.......

This post has been edited 1 times, last edit by "xsummerx" (Mar 24th 2010, 1:58pm)

Konrad

Administrator

• Send private message

6

Thursday, March 25th 2010, 8:38am

Spróbuj wyczyścić pamięć podręczną i historię przeglądarki, bo wygląda na to, że nie działa Ci javascript dla T2 (może coś go blokuje? firewall?). Problem nie jest po stronie serwera, bo gdyby tak było, to w tym temacie byłaby lawina postów graczy z podobnym problemem.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker