You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, April 1st 2010, 11:26am

hmm cięzka sprawa

witam mam cięzka sprawe jestem w 3 epoce..mam lichego bohatera...1 poziom..a potrzebuje go ulepszyc mam do wykorzystania 1000pk doswiadczenia..w co mam dołozyc zeby pokonac np portal mocy poziom 1? isc z halabardzistami czy kim?

prosze o pomoc i z góry dziekuje

2

Thursday, April 1st 2010, 11:35am

lol gosciu z 1 levelem to sobie mozesz na t-rexa 5 isc z 10 rycerzami na full techach :D, bo wszedzie indziej stracisz wszystkie jednotki

3

Thursday, April 1st 2010, 11:50am

hmm

czyli co nie ma szans zeby go ulepszyc czy jak?to jak mam zdobym pkt dośw. ?moge dowodzic 7 jednostkami

4

Thursday, April 1st 2010, 12:17pm

widzisz dlatego trzeba expic herosow w poprzednich erach :D
tym 1 levelowym to nie chodz na lokacje tylko atakuj tam zdobedziesz wiecej expa

5

Friday, April 2nd 2010, 8:00am

jeszcze jedno pytanko..

witam mam jeszcze jedno pytanko...czy wie ktos moze jak pokonac wlasnie portal mocy poziom 1 z moim bohaterem na poziomie 1 i dowodzeniem 7 jednostkami?

isc piechurami?halabardzistami?rycerzami?wikingami?samurajami?poradzcie cos zebym sie troche podniósł :cursing:

6

Friday, April 2nd 2010, 10:17am

czlowieku nie dasz rady 1 levelowym nie dociera?
po prostu zaniedbałes i masz teraz problem, ale to juz nie moj problem

Lomnas

Super Moderator

Posts: 960

Location: Kraków

  • Send private message

7

Friday, April 2nd 2010, 10:29am

Weź 7 hopkow i próbuj na 2 poziom jaskini... może dasz rade;) Albo nawet 1 jak będzie za trudno:P

Edytka:
Zabiegany dziś jestem lekko... Za słaby hero;) Podbij mu jakieś poziomy atakując innych bo na razie na lokacjach z takim hero nie masz co szukać.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

This post has been edited 2 times, last edit by "Lomnas" (Apr 2nd 2010, 10:54am)


8

Friday, April 2nd 2010, 10:45am

Lomnas cytuję:
"witam mam cięzka sprawe jestem w 3 epoce..mam lichego bohatera...1 poziom..a potrzebuje go ulepszyc mam do wykorzystania 1000pk doswiadczenia..w co mam dołozyc zeby pokonac np portal mocy poziom 1? isc z halabardzistami czy kim?

prosze o pomoc i z góry dziekuje "

A halki bez techów na 1 levelowym to nic nie zrobią :D.

9

Friday, April 2nd 2010, 12:47pm

hmm

no tak troche przybaraniłem...mam 3hero 2 powyzej 10 poziomu a hero w stolicy ciotowaty...fakt..ale juz znalazłem na to sposob:) pozdrawiam i temat mozna zamknąc :thumbup: