Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 01.04.2010, 11:26

hmm cięzka sprawa

witam mam cięzka sprawe jestem w 3 epoce..mam lichego bohatera...1 poziom..a potrzebuje go ulepszyc mam do wykorzystania 1000pk doswiadczenia..w co mam dołozyc zeby pokonac np portal mocy poziom 1? isc z halabardzistami czy kim?

prosze o pomoc i z góry dziekuje

2

Thursday, 01.04.2010, 11:35

lol gosciu z 1 levelem to sobie mozesz na t-rexa 5 isc z 10 rycerzami na full techach :D, bo wszedzie indziej stracisz wszystkie jednotki

3

Thursday, 01.04.2010, 11:50

hmm

czyli co nie ma szans zeby go ulepszyc czy jak?to jak mam zdobym pkt dośw. ?moge dowodzic 7 jednostkami

4

Thursday, 01.04.2010, 12:17

widzisz dlatego trzeba expic herosow w poprzednich erach :D
tym 1 levelowym to nie chodz na lokacje tylko atakuj tam zdobedziesz wiecej expa

5

Friday, 02.04.2010, 08:00

jeszcze jedno pytanko..

witam mam jeszcze jedno pytanko...czy wie ktos moze jak pokonac wlasnie portal mocy poziom 1 z moim bohaterem na poziomie 1 i dowodzeniem 7 jednostkami?

isc piechurami?halabardzistami?rycerzami?wikingami?samurajami?poradzcie cos zebym sie troche podniósł :cursing:

6

Friday, 02.04.2010, 10:17

czlowieku nie dasz rady 1 levelowym nie dociera?
po prostu zaniedbałes i masz teraz problem, ale to juz nie moj problem

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Friday, 02.04.2010, 10:29

Weź 7 hopkow i próbuj na 2 poziom jaskini... może dasz rade;) Albo nawet 1 jak będzie za trudno:P

Edytka:
Zabiegany dziś jestem lekko... Za słaby hero;) Podbij mu jakieś poziomy atakując innych bo na razie na lokacjach z takim hero nie masz co szukać.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (02.04.2010, 10:54)


8

Friday, 02.04.2010, 10:45

Lomnas cytuję:
"witam mam cięzka sprawe jestem w 3 epoce..mam lichego bohatera...1 poziom..a potrzebuje go ulepszyc mam do wykorzystania 1000pk doswiadczenia..w co mam dołozyc zeby pokonac np portal mocy poziom 1? isc z halabardzistami czy kim?

prosze o pomoc i z góry dziekuje "

A halki bez techów na 1 levelowym to nic nie zrobią :D.

9

Friday, 02.04.2010, 12:47

hmm

no tak troche przybaraniłem...mam 3hero 2 powyzej 10 poziomu a hero w stolicy ciotowaty...fakt..ale juz znalazłem na to sposob:) pozdrawiam i temat mozna zamknąc :thumbup: