Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Wednesday, 07.04.2010, 22:12

top 1000

ciekawy jestem pewnej rzeczy w TE podobno gra ponad 15 000 graczy według mnie 500 do 1000 jest aktywnych reszta to farmy .jak myslicie czym to jest spowodowane gra jest cienka czy jakas inna opcja
ja grając czesto i na premium mam wielki niedosyt kolory i grafika jest nawet znośna ale reszta a zwłaszcza bohater to juz lipa.ja rozumiem kłopoty tehniczne i brak kasy(bo tak wyczytałem na forum)ale minimum starań by wystarczyło
wiecej amuletów i innych gażetów ze slotami a nie samo badziewie (bo zwoi do amuletów i pierścieni na potege a i badziewnych run pełno}sam rozwój wioski i kopalń nie wystarcza{bo to jest w Ikariam}więć odpowiedzcie mi prosze
pozdrawiam z zielonej wyspy i miłej rozgrywki

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 07.04.2010, 22:21

Gdyby amulety, ringi, medaliony itp. leciały na potęgę to tez nie było by ciekawie - każdy by ich miał po kilkadziesiąt wiec co to za atrakcja? To jest rarytas w tej grze, i sporo radości gdy cos wartościowego wypadnie. Tak byś siadał do gry, puscił wyprawkę i znów Piekielny pierścień (3)....bleeeee.
Grając do 4 epoki włącznie, praktycznie nie posiadałem żadnego bizu, dopiero zaczyna sypać trochę w 5E - ot powiedzmy taka mała nagroda za wytrwałość. Pograj trochę więcej, wykaż się a i bizu zacznie lecieć ;)

rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 07.04.2010, 22:31

ok 5 czy 4 to niezły wynik ale w 1 . 2 .3 tez by sie przydały rozumiem może bez dzur {chociaż to nie normalne ) pozatym broni i innego ekwipunku jak na lekarstwo hodzi o sloty)a w niższych epokach bohaterowie nie walcza miała to być gra pozwalająca rozwijać nie tylko wioske ale i bohatera a tu lipa wg mnie pozdrawiam

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Wednesday, 07.04.2010, 22:50

Mam wrażenie że chciał bys miec wszystko podane jak na talerzu :p
Na razie smigaj na lokacje i rozwijaj hero za punkciki dopóki wszystko "tanie", pozniej bedziesz mógł go podrasować za pomocą ekwipunku ;)

rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 07.04.2010, 23:07

nie wiem o co ci chodzi smigam na lokacje zbieram badziewie i to mnie denerwuje FEH UR i pozostała tandeta zalega ceny banalne i gdzie tu rozwój i gdzie mobilnośc gry jestes w piątej epoce i dlatego masz być lepszy nie rozumie tego
poza tym wyraziłem swoją opinje i zapytałem ogół graczy a na razie korespondujemy między sobą

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Wednesday, 07.04.2010, 23:16

sorry że śmiałem się odezwac...jesli nadal nie rozumiesz co miałem Ci do przekazania...trudno.

rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Wednesday, 07.04.2010, 23:25

rozumiec rozumiem jednak moja flustracja i zpytanie pozostało zobaczymu co napisza forumowicze( o ile tacy bedą)wtedy będe miał rozeznanie bo po jednej wypowiedzi nie da rady poczekajmy pare dni po za tym twierdze nadal że z 1000 graczy sie liczy reszta to farmy wiec co tu oczekiwac zreszta po samum forum to widać pozdrowienia

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Thursday, 08.04.2010, 07:24

Mnie biżu zaczęło lecieć dopiero od 4ep. Znalazłem wtedy trzy sztuki biżu(3). Jakoś nie narzekałem, że nie mam a inni mają... graj, bądź wytrwały, chodź na najtrudniejsze lokacje i w końcu ty też coś znajdziesz:)

PS. Znaki interpunkcyjne bardzo pomagają w czytaniu wypowiedzi;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

9

Thursday, 08.04.2010, 14:52

Ja swoje pierwsze wartosciowe bizu znalazlam dopiero w 5 epoce,wczesniej zakupione na aukcji byly,wystawiaj badziewiate przedmioty na aukcji jest dobry popyt na nie,za punkty dokup lepsza bron jak nie masz,przy zmianie epoki bedziesz wdzieczny za posiadanie bardzo duzych ilosci run FEH i UR w zbrojowni sprzedasz za surowce najbardziej potrzebne....jak widzisz wszytko ma jakis cel...zycze wytrwalosci w grze :)

rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Thursday, 08.04.2010, 20:41

ok wstawiam badziewie na aukcje ale 2przedmioty(ze wzgędu na epoke) to zbyt mło a zapotrzebowanie nie jest takie wielkie poza tym mam25 zwoi do amuletów i pierścieni skoro dopero w 4ep mają spadać to po holere śą w 2ep

poza tym grywalność 1ep to eldorado samotne opuszczone farmy nić nie robisz tylko rabujesz surowca poddostatkiem żaden wysiłek epoka2 drzewo bez ograniczeń po 18 poziomie budynków i kopalń nie ma potrzeby rabować hyba że dla zabawy i tak nie dasz rady rozbudować niczego więcej czas cię zabije nawet na premium

no i na konieć nie każdy jest na 4 czy 5 epoce a gra ta nie nazywa się wytrwałość jak to sugerujecie ja zasygnalizowałem moje spostrzeżenia bo aktywnych graczy jak na lekarstwo a gierka może i będzie dobra tylko kiedy rok czasu jest reputacja i do czego

pozdrawiam

11

Thursday, 08.04.2010, 21:00

Skoro tak bardzo ci sie nudzi w e2, awansuj do e3, pozniej e4. Jak bedziesz mial 5 wiosek znaczenie zaczna odgrywac takie aspekty jak logistyka, ekonomia, balans surowcow w wiosce i (nazwijmy to) panstwie. Wioski wojskowe, ekonomiczne, takie pod konkretny surowiec... A i przylac bedzie komu, tudziez od kogo oberwac.
Zas jesli o przedmioty chodzi to jesli cie to pocieszy sa gracze w e6, ktorzy nigdy nie wydropili 3-slotowej bizuterii. Ale tak gospodarzli, ze wkoncu bylo ich stac na jej kupno. Ta gra jest znacznie bardziej zlozona niz sie wydaje z perspektywy pierwszych epok.

P. S. Lomnas, zapomniales ciachnac ;)
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Thursday, 08.04.2010, 21:15

więc widze że temat znany nigdzie nie napisałem o 3slotowych amuletah i pierścieniach a cały czs o nich piszecie więc problem istnieje a aukcje przeglądam systematycznie i jeszcze nie spotkałem takiego chyba że takimi chandlują na czarnym rynku ok nie ma sprawy może zamknijmy temat i po sprawie

życze dobrej zabawy wtrfałości i wogule nara

13

Thursday, 08.04.2010, 21:29

Unikaty sa po to, zeby byly rzadkie. W samym marcu byly do kupienia:
Wisior (3) 2 4 200 2010-03-22 01:38:08
Wisior (3) 2 5 250 2010-03-17 14:53:36
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

14

Friday, 09.04.2010, 00:29

co do biżuterii. moj ojciec gra ze mna i jemu w pierwszej epoce na jaskini wypadł Wisior.
ja gram jak szalony na T1 i T2 i co nic!
po roku na T1 w 4 epoce wypał mi Sygner
a na T2 w 3 epoce w ciągu miesiąca 2 pierścionki
KONIEC;]
ponad rok grania i Duuuuuuuuuuuuuupa....

15

Friday, 09.04.2010, 03:10

kazdemu kiedys wpadnie ta nejlepsza i wyczekiwana bizu...po poltorej roku syplo jak z rekawa :)
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=f223362f7d

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=ceb38eea18

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=fbceb46403

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=a6a1ed85fe

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=bf3628ce09

Pytanie do autorow gry...moze hero zrobic na wzor bogini Kali?? brakuje mi rak zeby to wieszac :)

Pozdrawiam

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Echidna" (09.04.2010, 03:44)


16

Saturday, 10.04.2010, 09:10

prawde mowi Echidna

wisio +1 ju nawet nie cieszy ...
czeka sie teraz w 5 epoce na prefixowane czarne lśniące i inne
a z drugiej strony sa tez gracze ktorzy i w 5 ej epoce nie trafili na dziurawe biżu ...
jest temat cały o sprawdzaniu lokacji i o tym co z nich leci a tak naprawde to wiemy tylko ze biżuteria nie wyleci z t-rexa ;)

rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Saturday, 10.04.2010, 21:33

to po jaką holere zwoje do tego całymi stadami żadnej logiki i przestańmy licytować sie poziomem epoki dojdziesz do 6 i co lipa czym będziecie sie chwalić jak na razie niskie epoki do podstawa o pierwszej nie wspomne
pozdrawiam i miłej rozgrywki

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Saturday, 10.04.2010, 23:26

rozwo - mylisz się1 epoka jest na tydzień gry - żeby zapozna się z systemem - a nie w niej siedzieć!! drugą tak naprawdę w tej chwili też da się przeskoczyć w 2 góra 3 tygodnie - więc na spokojnie po miesiącu gry można trafić do 3 epoki - a tam już można sobie poszaleć

rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Tuesday, 18.05.2010, 21:34

zwracam honor sam zaczolem jednak i tak myśle że to ża żatko
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=06778ba882
pozdrawiam graczy miłej rozgrywki :rotfl:

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Wednesday, 19.05.2010, 00:00

Fuksiarz ;)