Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 10.04.2010, 15:38

Żałoba narodowa

W związku z wydarzeniami w Smoleńsku oraz ogłoszeniem żałoby narodowej prosimy wszystkich graczy o zachowanie należytej powagi i kultury w okresie trwania żałoby.

Jednocześnie składamy najserdeczniejsze kondolencje rodzinom oraz znajomym ofiar katastrofy.

Z wyrazami najszczerszego współczucia,
Maciej Prasal oraz cały BWTeam.


PS. Jeżeli ktoś ma taką potrzebę w tym temacie można zamieszczać kondolencje.

Wszelkie posty POZA kondolencjami (lub zawierające "treści dodatkowe") w temacie nagrodzone zostaną banami.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

2

Saturday, 10.04.2010, 19:55

Żałoba Narodowa

Wyrazy współczucia dla Rodzin tragicznie Zmarłych w katastrofie lotniczej w Katyniu

3

Saturday, 10.04.2010, 19:58

Wyrazy najszczerszego wspolczucie
dla rodzin i znajomych ofiar katastrofy

wiadomosc ta wstrzasnela nie tylko mna ale cala polska
to kolejna danina jaka zarzadal od nas polakow KATYN

4

Saturday, 10.04.2010, 19:59

Polska pogrążona w żałobie

Wieczny Odpoczynek Racz IM dać Panie

5

Saturday, 10.04.2010, 20:50

Łącze się w bólu i smutku z rodzinami ofiar oraz wszystkimi Polakami,którzy dzisiaj stracili kwiat intelektu naszej ojczyzny...jestem zszokowany...

6

Saturday, 10.04.2010, 22:38

zaloba

jest mi nadwyraz przykro z tego co sie stalo. chcialbym aby rodziny zmarlych pograzone w smutku dostaly jak najlepsza opieke, a polskiemu narodowi szybkiego powrotu do stabilnosci w rzadzie. mam nadzieje ze nie bedzie powtorki po tragedii Sikorskiego i narod polski pozostanie narodem jednolitym, polskim.
a co do ludzi z BC, zero szacunku dla was, jestescie najwiekszymi swiniami na TE, macie zero szacunku dla zmarlych, dla Polski, dla tego kraju. takich POLSKA ludzie nie potrzebuje, wiec w...lac skad wasz rod!

7

Saturday, 10.04.2010, 22:54

zgodze sie z Tobą w 100 %. chciałem zeby w ten dzień tragiczny dla naszego kraju był wolny od wszelakich oblężen...zeby każdy chociaż troche skupił się nad tym co sie stało,ale widze ze niektórzy maja to głeboko w dupie!wstyd mi za niektórych ...

8

Sunday, 11.04.2010, 10:23

Wszyscy łączymy się bólu nie tylko z rodzinami tragicznie zmarłych ale również z całym Narodem.
Powinniśmy współczuć i okazać szacunek zmarłym.

Ale równiez powinniśmy rozgraniczyć grę od rzeczywistości.
A Ty arek powinieneś się przynajmniej w tym dniu powstrzymać się do tego typu komentarzy.
Może i źle wyszło z tymi oblegami, ale szacunek zmarłym okazujemy czynami w realnym życiu a nie w grze.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "xantorek" (11.04.2010, 19:23)


9

Sunday, 11.04.2010, 14:26

Współczuje rodzinom ofiar :(
____________________________________________________________________________
Prawdopodobnie to wina rosjan i tego ,że samolot nie był z tytanu i nie palnych materiałów.

A tym co mają zamiar wyzywać się proponuję bany.
Nie ma zakazu atakowania a jak mnie w Wielki Piątek atakowali to oczywiście ja przy mikserze a kto bronił wojska?
Żal mi was żeby wam dokopali.

A BC to chodzi o kogo bo klan w którym jestem ma taki skrót więc jak to do nas to :evil:

10

Sunday, 11.04.2010, 20:28

Współczując rodzinom i przyjaciołom ofiar, chciałbym zauważyć dla osób chcących przenieść żałobę
z reala do gry, że jest opcja urlop.

11

Monday, 12.04.2010, 08:26

Wyrazy współczucia

dla rodzin ofiar katastrofy
Pokój Duszom Tych co tragicznie zgineli w katastrofie :( ['] ['] [']

12

Monday, 12.04.2010, 21:32

Wyrazy współczucia dla rodzin tragiczne zmarłych ofiar.
Niech spoczywają w pokoju...


13

Thursday, 15.04.2010, 13:39

Nikt nie umiera tak na śmierć ,
po każdym z nas coś pozostaje ,
grono przyjaciół, trochę zdjęć ,
te kilka chwil spędzonych razem .

Wiązanki, kwiaty, zniczy blask ,
na twarzach grymas bólu ,
to świadczy że żyjemy wciąż ,
choć z innej strony muru...

Wyrazy wspolczucia dla Wszystkich Rodzin tej tragedii.

14

Thursday, 15.04.2010, 17:18

Składam wyrazy współczucia rodzinom pomordowanych oficerów, olimpijczyków, naukowców,
w lesie katyńskim oraz innych miejscach.
Oby nigdy więcej taka tragedia nie przydarzyła się naszemu narodowi.

Składam kondolencje rodzinom pielgrzymów do tej ziemi świętej,
którzy zamiast złożyć pomordowanym hołd,
dołączyli do nich...

Z wyrazami szacunku
adam444

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "adam444" (15.04.2010, 17:52)


Oceń wątek