Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

MW12345

Intermediate

  • "MW12345" started this thread

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Saturday, 10.04.2010, 23:56

Żałoba narodowa a gra

Na początku dodam iz od pewnego czasu daleki jestem od oblegania kogokolwiek ale...
poniektórych chyba z lekka ponosi pisząc o tym iż brak w wirtualnej rzeczywistości oblegów czy innych tego typu działań miało by byc wyrazem jakiegokolwiek szacunku wobec zmarłych w tym tragicznym wypadku.
Jeśli ma ktos ochote i takie zyczenie niech jedzie do Wawy pod Pałac Prezydencki złozyc kwiaty, zaplić znicz, jesli jest wierzacym niech pomodli sie za nich, idzie na msze, nawet jesli ma takie życzenie niech wystawi obrazek Ś.P. Kaczyńskiego na oknie...ale do dibła nie mieszajcie w to tak prozaicznej rzeczy jaką jest gra!!
W tak obłudnym narodzie, gdzie przez ostatni czas ogrom naszych rodaków wieszała psy na pezydencie teraz nagle wszystkim zmiękły rury. Ogladajac TV dochodzę do wniosku iz był wrecz człowiekiem idealnym...
Naród skrajnosci...od nienawiści do uwielbienia.
Osobiscie na pewno nie bedę obchodził żałoby bardziej a niżeli po smierci osoby z mojej rodziny, tudzież otoczenia.
Oszczedzcie sobie równiez textów w stylu "jakis ty nieludzki" - można je przenieść do gimnazjum przy omawianiu lektury "Cierpienia młodego Wertera".

Resumując zostawcie załobę żałobie a grę grze i apeluje o nie obrażanie sie nawzajem z powodu jakiegoś oblegu bo to jest śmieszne i świadczy jedynie o braku dojrzałości pewnych jednostek.

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 13.04.2010, 09:28

chociaż raz masz racje pozdrawiam

3

Wednesday, 14.04.2010, 23:54

zgadzam się, ale nie będę się rozpisywał bo zaraz ktoś będzie chciał mnie zmieszać z błotem ...

Podobne wątki