Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 25.04.2010, 20:05

Ekspedycje klanowe koszt

Kod źródłowy

1
Założenie ekspedycji kosztuje ilość reputacji równą połowie poziomu bohatera, którym zakładamy ekspedycję. Koszt jest zaokrąglany w górę (dla 29 i 30 poziomu: 15 pkt reputacji, dla 1 poziomu: 1 pkt reputacji).


Kod źródłowy

1
Do ekspedycji mogą dołączyć inni bohaterowie, koszt ich dołączenia jest taki sam, jak zakładania ekspedycji. Koszty dołączenia pokrywa założyciel ekspedycji.


odrazu pisze w misz masz bo pewno i tak by tam moj post trafil


ale chcialbym wyrazic swoja opinie na ten temat a p.Konrat zamknal juz watek z dyskusja na ten temat
wiem ze moze zbyt wczesnie aby go oceniac ale chce zauwazyc ze poraz ktorys tworcy gry robia zmiany tylko pod waska grupe graczy
1.nie wiem ilu jest graczy na T1 ale na T2 jest ich ok 15 tys wiec razem przyjmijmy ze jest ich 30 tys
w temacie wypowiedzialo sie ok.10 graczy i na podstawie ich wypowiedzi 29 990 graczy bedzie mialo watpliwa przyjemnosc albo i nie sprobowac ekspedycji
2.Ekspedycje klanowe zrobione sa tylko pod graczy max 3 epoki gdyz to tam sie najwiecej walczy i jest najwieksza szansa ubic herosa
o ile dobrze pamietam 1 i 2 epoka nie ma AA wiec niby jak maja zdobyc repke ???
4 i 5 epoka ma juz silna AA za to armie marne ktore nie sa w stanie rozbic zbunkrowanych 2, 3 armi trzecio epokowych
3.jeden z graczy juz pokazal sposob jak trzeba kombinowac aby taka repke zdobyc i zdobyc jej sporo i dosc latwo
czy choc raz nie mozna zrobic aby system zdobywania byl normalny bez ustawek
4.Koszt jak dla mnie koszty sa zbyt wysokie i pomimo ze jestem w klanie top1 nie bedzie mnie stac aby samodzielnie zalozyc swoja expe
i pewno wielu graczy jest a raczej bedzie w podobnej sytuacji i musze liczyc aby jakis szczesliwiec ktory narobil repki w 3 epoce zechcial mnie zaprosic
i tutaj nastepny problem bo herosa mam 32 poziom wiec koszt bedzie pewno ok 20 repki


wiecej pewno napisze i mysle ze nie tylko jak jak juz expy wejda w zycie
o ile ktos mnie zaprosi i bede mogl cokolwiek napisac

2

Sunday, 25.04.2010, 20:52

nie przesadzaj w 4 erze i 5 mozna zdobyc reputacje i w 4 erze sa armie ktore potrafią sie przebic przez bunkier srednio dobrego gracza z 3 ery
jedyny problem to zdobyć reputacje dla głownego herosa poboczni sobie poradza

a zreszta ekspedycje mialy być nagrodą dla aktywnych i dobrych graczy jak nie umiesz zdobyć reputacji to znaczy ze na nie nie zasługujesz

3

Sunday, 25.04.2010, 21:33

Kod źródłowy

1
2
3
4
5
6
7
8
jawazone
system zdobywania repa jest do niczego

w 3 epoce robilem 300rep/miesiac

bedac w 4/5 epoce nic nie zarobilem

jesli rep bedzie do czegos potrzebny to zaczna sie ustawki i kumpel kumplowi bedzie sie podkladal kilkoma herosami wiec nie ma to najmniejszego sensu


czyli aby byc aktywnym graczem i byc nagrodzonym mozliwoscia bycia na expach trzeba kombinowac
no tak jezeli expy maja nagradzac cwaniactwo i ustawki to do d..py z takim systemem
oprucz maniakow siedzacych 24 na dobe w grze jest jeszcze liczna grupa normalnych graczy
graczy aktywnych i grajacych dla zabawy nie po to aby byc top nie po to aby za wszelka cena cos osiagnac w grze i dowartosciowac swoje zyciowe kompleksy
bo od tego jest zycie rodzinne i zawodowe (niektorzy szkola) a w TE graja dla zabawy i administracja tych normalnych chce poprostu udupic tak aby naprawde nie bylo juz sensu grac w ta gre
nie mam zamiaru czekac do 1 w nocy aby dorwac kogos i ubic mu herosow
Sunny jak mozesz podeslij linka jak jedna armia 4 epokowa rozbija 4 no niech bedzie 3 armie broniace z 3 epoki z checia popatrze
no chyba ze masz na mysli armie zaraz po zmnianie epoki
ale tym chyba nie ma sie co chwalic

na oblegi - ustawione ochronki
na expy - ustawiane sparingi

jak widac prferowani sa kombinatorzy i cwaniaki a nie uczciwi gracze
i tak na koniec w wiekszosci tematow na temat systemu gry wypowiada sie tylko pare osob na ok 30 tys
i na podstawie paru opini tych pasujacych (wymagajacych jak najmniej wysilku) administracji uklada sie gre dla reszty graczy
i ignoruje tych mniej udzielajacych sie

rzeczowa dyskusja zacznie sie jak juz wejda expy bo jak narazie niezaduzo wiadomo o samych expach
np. ilu herosow bedzie moglo brac udzial itd.

i na koniec Sunny nie Tobie oceniac czy zasluguje na udzial w expie czy tez nie !!!

4

Sunday, 25.04.2010, 21:48

Koles wyluzuj bo Ci żyłka pęknie :P

bo to chyba Ty jestes jakiś niedowartościowany miales czas zeby zdobywać reputacje przez caly rok jak jej niezdobyłes albo malo zdobyłes to nie wyżywaj sie na forum za swoje nie powodzenia są gracze w 5 erze ktorzy sie wypowiadali w poprzednim temacie ktorzy maja po kilka tysiecy repki na jednym bohaterze wiec o czym my tu wogole rozmawiamy ??

Skoro ja mam repke i mogłem ja zdobyć to i Ty mozesz a jak nie wiessz jak i Ci sie nie chce czekać do 1 w nocy zeby utłuc komus bohaterów to nie moja wina to nie czekaj i nie bedziesz mial repki i przestan wypłakiwac tutaj swoje zale bo jak był temat o systemie zdobywania reputacji to jakos tam nie krzyczałes

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 26.04.2010, 08:38

Nie sądzę, żeby był większy problem ze zdobywaniem reputacji. W 1 epoce na samych wyprawach można uzbierać przez 5 dni: 5*12*1 = 60 repa, czyli można za to dołączyć bohaterów z sumą 120 poziomów, czyli tyle ile jest w początkowych lokacjach.

A że wypowiedziało się mało osób - ogłoszenie było w grze, nikogo nie jesteśmy w stanie zmusić, żeby się wypowiedział. Widocznie większość po prostu nie ma zdania na ten temat lub zgadza się z poprzednikami i nie widzi sensu dodawania czegoś od siebie.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

6

Monday, 26.04.2010, 10:30

Nie sądzę, żeby był większy problem ze zdobywaniem reputacji. W 1 epoce na samych wyprawach można uzbierać przez 5 dni: 5*12*1 = 60 repa, czyli można za to dołączyć bohaterów z sumą 120 poziomów, czyli tyle ile jest w początkowych lokacjach.
I jak ta gra ma sie trzymac kupy skoro administracja gowno o niej wie

Na wyprawkach rep zdobywaja bohaterowie 1 poziomowi a zaliczajac pare razy bossa wbijamy lvl2 i stoimy w miejscu z repem

graczy na t2 nie ma 15.000 tylko 300-500
reszta to sa nieaktywne stolice ktorych nikt nie czysci
o ile kiedys jedna wioska byla przy drugiej i mozna bylo latwo ubic komus bohatera to teraz mapa sie rozrosla gracze przestali grac i akcja na drugi koniec mapy ktora trwa 1-2h ciezko kogos zaskoczyc
osoby ktore nadal graja wysylaja bohatera na kilkunastogodzinne akcje zeby ich nikt nie ubil albo maja takie armie ze nic ich nie ruszy

to ze kiedys latwo bylo uskladac 3000rep nie oznacza ze teraz bedzie to samo
no chyba ze bedziemy robic ustawki i sobie nawzajem ubijac herosow ale wiekszego sensu w tym nie ma

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Monday, 26.04.2010, 10:35

I jak administracja ma dyskutować z graczami, skoro graczom się wydaje, że administracja nic o grze nie wie, a w dodatku używają dosadnych słów mających nie wiem co wyrażać (może nadmierny stres?).

W nowym patchu zostanie to zmienione i jest to już opisane w tutorialu.
http://wiki.czaswojny.interia.pl/index.p…hater#Reputacja
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

8

Monday, 26.04.2010, 11:13

to nie stres tylko frustracja

po ostatnich zmianach majacych na celu zbalansowanie e5 gdzie tak naprawde jedyna grywalna jednostka zrobiliscie czolgi mam male watpliwosci co do waszych dzialan

zwlaszcza ze duzo sie mowilo o rebalansie a na cala zmiane poswieciliscie 10sekund? -4 zloto -1 ropa +10 atk?

no ale moze faktycznie za szybko krytykuje

jesli pomysleliscie o wprowadzeniu rep za zabijanie bossow to powinno byc ok
pod warunkiem ze w kolejnych epokach nie bedzie koniecznosci dodawac 10 armi z bohaterami na 40 poziomie zeby byla szansa na zaliczenie lokacji - bo wtedy 60 rep nie wystarczyc...

ale dam wam jeszcze jeden kredyt zaufania
moze tym razem mnie zaskoczycie

9

Monday, 26.04.2010, 12:38


Nie sądzę, żeby był większy problem ze zdobywaniem reputacji. W 1 epoce na samych wyprawach można uzbierać przez 5 dni: 5*12*1 = 60 repa, czyli można za to dołączyć bohaterów z sumą 120 poziomów, czyli tyle ile jest w początkowych lokacjach.

Sprawdźmy wzór,
5 dni
12 wypraw
1 ilość reputacji którą można uzyskać w pierwszej epoce za zabicie Goliata i Gilgamesha i jak dotąd wszystko mi się zgadza.
Tylko że reputację da się zdobywać do maksymalnie drugiego poziomu dowódcy. Bo po tej magicznej barierze nie otrzymuje się reputacji dlatego że ma się za wysoki poziom. O ile dobrze pamiętam ani jednego, ani drugiego bossa nie da się zabić bez 10 jednostek pomocniczych. By je dołączyć trzeba być na 2-3 poziomie. Tylko że na 3 poziomie nie dostanę już reputacji.... Ale jako uży-szkodnik wiem że nie jestem w błędzie.
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

10

Monday, 26.04.2010, 12:41

obecny patch wlasnie to zmienil i zawsze dostaniesz rep'a niezaleznie od twojego lvl'hero.

11

Monday, 26.04.2010, 12:51

Niestety muszę przyznać rację ciężko, ciężko i jeszcze raz ciężko zdobyć repa. Raz, że nie każdy siedzie 24h/7. Dwa nie każdy ma farta złapać akurat jakiegoś łosia co zostawia boha samego lub z małą obstawa, najczęściej to bunkry. IMO rozwiązanie z bohami z lokacji za te 2 punkty może być w końcu to jakas szansa raz na tydzień dla premium zrobić ta ekspe :P. Więć można uznać to za rozwiązane, każdy ma dostęp, a kto chce więcej musi siedzieć i szukać bohów.

Co do 5 epoki to też słabo to wygląda, niby ją wzmocnili niby nie, trochę bardziej są efektywniejsze czołgi ale odczuli to graczy którzy maja rozbudowane osadę na spory lvl. Co do tych nalotów niby jest te 25% na stolice jednak u nas i tak 4 epoka po miesiącu prób zrezygnowała z gry(jednak jak ktoś robi po minimum 6 wlotów w dzień w dzień to te 25% nic nie daje).

IMO wciąż te sprawy powinny zostać lepiej przystosowane.

Postów: 57

Skąd: Ziemia, trzecia planeta od Słońca

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Monday, 26.04.2010, 13:24

Krowa, czy to znaczy, że za każda lokację gdzie jest boss, w kazdej epoce teraz dostajesz repa?

13

Monday, 26.04.2010, 16:57

koszt załozenia ekspedycji 17 lvl hero na 1 poziom to tylko 9 zabranie ze soba bossa na 40 lvl to ok 20 pkt pkt repki mysle ze zebranie czterech hero zeby zdjac bossa w pierwszej lokacji nie bedzie trudne nawet dla tych co dopiero zaczeli grac i nie maja kosmicznych ilosci reputacji ...

14

Monday, 26.04.2010, 19:52

Biorąc pod uwagę ze pierwsi bosowie są pod ep1 to pierwszych kilku spokojnie sie zsoluje
na koljenych repka spokojne sie złapie licząc dla średniowiecza jako chyba najbardziej rozbudowanej epoki dziennie mamy 24 repa (12 x 2) liczac na reset x5 daje nam to 120 repa
co prada kazda następna lokacja ma zwiększony limit ale za nim dojdziecie do bosów na któe bedziecie zabieraz 10 x 30-lvlowców to troche czasu minie
takze loozik

15

Tuesday, 27.04.2010, 09:01

to tak:
1- Atak na lokacje specjalne do 1 rep..
2- Repka w 3 epoce najlepiej leci ,a wiec po co przechodziles dalej ?? Mogles zostac.
3- Jak jestes w 4/5 epoce nie zaatakujesz 2 epokowca jak jestes w 5 nie zaatakujesz 3 epokowca.. , a wiec nei bd niszczyc bukra..
4- Wg ciebie 10 osob podejmie ryzyko expedycyjni a reszta bd sie wachac ja rozmawiajac z klanem mam juz 4 raporty kilka z innego klanu i kilka z forum lacznie okolo 30.....
5- Nie żal się baw sie gra a nie "To jest złe to jest złe itp." wiem ze piszesz zeby administracji żeby cos poprawili ale daj im czas :) Jesli nie chcesz czekac to zrob podobna gre :)

pozdrawiam Sold

Podobne wątki