Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 25.04.2010, 21:51

Pierwszy wartosciowy zwoj :D

Po przeszlo pol roku meczenia Sama, wreszcie cos wartosciowego!
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

2

Sunday, 25.04.2010, 21:58

mam taki sam juz sa 3 na serwieo ktorych wiadomo 4 mial viktor ale sie skasowal razem ze zwojem :P
ja swoj znalazłęm na molochu jakis czas temu :P a jestem w 4 epoce

3

Sunday, 25.04.2010, 22:06

Ta, ale niekazdy ma twoje szczescie :P
Ja sie tam z neigo ciesze jak dziecko, bo gdybym ci powiedzial, co leci na codzien to bys sie zalamal... Dosc powiedziec, ze dotychczas dropem kwietnia byl muszkiet (3) ewentualnie zbroja luskowa (3). A najlepsze runy jakie w ciagu 10 miesiecy mi dal to EOL i pare PERow.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

4

Monday, 26.04.2010, 00:01

w kazdym badz razie gratki dropu :P bo zwoj naprawde jest zarąbisty 8 % to jest nie mało i szarza wchodzi juz nie tylko na człowieku :P

Postów: 57

Skąd: Ziemia, trzecia planeta od Słońca

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 26.04.2010, 11:18

A ja mam takie pytanie, czy ktoś robi zestawienie zwojów?
Mógłbym się w to pobawić ale potrzebowałbym Waszego wsparcia i informacji.
Wtedy założyłbym nowy watek z zestawieniem wszystkich znanych zwojów.

6

Monday, 26.04.2010, 12:36

Utnapisztim jak masz wenę to zrób bo się przyda

Postów: 57

Skąd: Ziemia, trzecia planeta od Słońca

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Monday, 26.04.2010, 13:22

Dobra to przesyłajcie dane zwoi, a ja zaczynam robić plik. Gdzieś za 2-3 dni bedzie gotowa pierwsza wersja.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Monday, 26.04.2010, 13:31

Pomocnicze Tabele reedycja (Zwoje, Armory, Bronie)
Tu masz pierwszy poważny spis. Mam nadzieję, że się przyda.

Spis zwojów
A tu sam spis.

Oba są zdecydowanie niepełne. Jeżeli chcesz zobaczyć statystyki zwojów to zapraszam do zakończonych aukcji i wycen przedmiotów na forum.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Podobne wątki