Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Sunday, 16.05.2010, 10:38

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=73b7722e14

rewelacji nie ma +20 do pkt życia bohatera

i trzeba juz zakladac wiecej obrony a odlozyc na bok ini :P jeszcze jedna runda i bym w worku wrocil :P

22

Monday, 17.05.2010, 11:49

5 ekspa i już Łuk trafiłem ...

23

Wednesday, 19.05.2010, 22:44

Mi sie przytrafil podwojny drop :D
Jako, ze nikt sie jeszcze podwojnym nie chwalil to pochwale sie ja ;)
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=2b38aee0be
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Lomnas

Super Moderator

  • "Lomnas" started this thread

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Thursday, 20.05.2010, 15:07

"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

25

Thursday, 20.05.2010, 15:20

A potem mówią, że modki nie maja nic za pracę na forum :P.

26

Thursday, 20.05.2010, 22:29

Spokojnie, to nie bizu a artefakt. Pytanie czy sa zwoje do artefaktow...
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

27

Friday, 21.05.2010, 06:35

wystarczy mały experyment :D
1. wbij Lomnas runki do artefakta i sprawdz czy sie zmiesci jescze jakis zwój ...
2. nawet jak nie ma zwojów to wystarczy wbic w artefakta 3 dobre runki i tez jest calkiem niezły ITEM .

28

Friday, 21.05.2010, 06:47

zwoju na bank nie ma pod artyfakty (bynajmniej te ktore posiadam :) ) bo przeciez kazdy zwoj jest do helmow lub zbroi lub buty lub bizu. czyli konkretnie pod dany typ itemu a zwojow pod artyfakty nie widzialem jeszcze.

29

Friday, 21.05.2010, 08:38

Bo zapewne dropi tylko na expedycjach, jeśli takowy jest.

30

Friday, 21.05.2010, 09:25

Krowa jak mogly wypadac zwoje do artefaktow, skoro samych artefaktow nie bylo? Nawet przy twoim szczesciu moglo sie zdarzyc ta, ze przez ten miesiac zwyczajnie nie wydropiles... Mozemy tylko zgadywac, bo autorzy przestali odpowiadac nawet na najprostsze pytania...
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

31

Friday, 21.05.2010, 10:07

moze zle to napisalem ;)

nie spotkalem sie z kims kto by wydropil zwoj do artyfaktow, infa w patchu tez nie bylo
dlatego domniewam ze niema do nich zwojow tak samo jak niema do tarcz i broni.

a co do mojego szczescia to suma sumaru wcale takiego farta nie mam do itemow/zwojow/run bo duzo osob wydropilo przez cala gre duzo wiecej niz ja

32

Saturday, 22.05.2010, 01:00

Krowa, to, ze nie widziales nie znaczy ze nie ma i nie bedzie. Dopiero zaczynamy ekspedycje, kto wie, co bedzie lecialo na najtrudniejszych?
A mowiac o szczesciu, pechu i wszelkiego rodzju zawilosciach losu miej na uwadze tych, co chodzac na te same lokacje co i ty wyniesli z nich 2 sztuki 2-slotowej bizuterii (born Boze prefiksowanej), 2 szt. wartosciowych zwojow i jedna rune powyzej PERa ;)
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

33

Wednesday, 26.05.2010, 11:16

Mogę powiedzieć, że zwojów i prefixów w artefaktach nie ma. Mogę też powiedzieć, że to że nie ma, wcale nie znaczy, że nie będzie. Zostawiliśmy to jako jedna z perspektyw przyszłych patchów ("przyszłych" nie oznacza, że zostanie to wprowadzone "ale już", tak jak dodatku do gry nie wydaje się miesiąc po premierze samej gry).
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

34

Wednesday, 26.05.2010, 16:28

Gdyby nie raporty innych nie wiedziałbym o artefaktach, ale to norma ...

35

Tuesday, 20.07.2010, 19:31

a mi się dziś trafiło kuriozum...

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=2268a106a9

włócznia przeznaczenia - poza tym że to artefakt, nic nie daje...wymaga władanie bronią miotana 1, po założeniu na takowego herosa (+9 do miotanej) dalej nic.

niedoróbka czy kiepski dowcip ?

36

Tuesday, 20.07.2010, 19:50

Hmm, może on daje +1 do broni miotanej?

37

Wednesday, 21.07.2010, 09:17

nic nie daje...trzeba miec 1 do miotanej żeby wogóle te włócznie założyć.

38

Wednesday, 21.07.2010, 09:24

zrob screena tego artyfaktu.