Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 29.04.2010, 12:05

Ekspedycje Klanowe - Czas ! [Ankieta]

57%

Nie, zdecydowanie są za długie. (30)

21%

Odstępy czasowe są odpowiednie. (11)

19%

Nie, mogły by być trochę krótsze. (10)

4%

Nie, mogły by być trochę dłuższe. (2)

0%

Nie, zdecydowanie są za krótkie.

0%

Ciężko powiedzieć/ Nie mam zdania

Co sądzicie o aktualnym czasie możliwości zakładania kolejnej ekspedycji?, czekam na wypowiedzi.

2

Thursday, 29.04.2010, 12:09

Według mnie powinna być jedna ekspedycja co 84 godziny czyli 3,5 dnia wtedy by ładnie wychodzily 2 w tygodniu no i nie trzeba by bylo tyle czekac :P

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Sunny" (29.04.2010, 12:14)


3

Thursday, 29.04.2010, 16:30

teraz czekamy i wydaje nam sie ze za długo bo mamy za duzo repki do wydania :P
jak wydamy to co mamy to czasy moga wydac nam sie akurat odpowiednie ...

4

Thursday, 29.04.2010, 16:53

Cierpliwosci :) Wg mnie jest dobrze
5 dni to z lokacji 60 repki - nie udane = okolo 50

Teraz sa tylko 4 osoby max ale kazdy idzie sam a wiec 10 repki

Powiedzmy 20 dni = okolo 200 repki w siebie dales 50 repki w kupli 100 zostaje ci 50
Powiedzmy 100 dni = okolo 1000 repki w siebie dasz z 300 w kumpli z 1200 czyli -500
Czyli 500 na atakach musisz :)
+ potem wiecej ludzi a wiec sie nie wyrobisz :)
Po miesiacu przestaniesz narzekać :)

5

Thursday, 29.04.2010, 17:09

Ja uważam, że są zbyt długie, każdy miał czas żeby repkę zbierać, więc teraz powinien mieć trochę, a jak nie ma to jego strata. Myślę, że 84h byłoby fajnie tak 2x w tygodniu.

6

Thursday, 29.04.2010, 18:11

Racja - 2 razy w tygodniu by było miło- ale póki co cieszmy się że w ogóle są (chociaż z początku myślałem że to będzie na zasadzie hero + 10 jednostek...)

7

Thursday, 29.04.2010, 18:17

Tez myslałęm ze bedzie hero +10 jednostek bo teraz to klasa bohatera nie ma juz żadnego znaczenia na ekspedycjach liczy sie tylko poziom i sprzęt. A co do repki to pewnie ekspedycje z 1 i 2 epoki da rade zrobić solo czyli repki duzo nie pojdzie a poza tym ja mam prawie 3k repki sa osoby u mnie w klanie ktore maja po 5k prawie wiec raczej tego szybko nie wydamy:P

8

Thursday, 29.04.2010, 18:18

są dużo za długie w bw jest jedna na 2 dni a mamy 1 postać
tutaj na 4 epoke mamy już 5

9

Thursday, 29.04.2010, 20:30

no to wg twojej informacji to mamy
2dni - 1 postac = BW
x-dni - 5 postaci = TE
A wiec
0,4 dnia - 1 postac = te
Nie przesadzasz troche ??

co 556 min = 9 h 16min a wiec logiki nie ma

A po za tym Te to calkiem inna gra niz BW

10

Friday, 30.04.2010, 07:57

wedłóg mnie z tego równania wychodzi 10.... z kąd ci sie wzielo 0,4?

11

Saturday, 01.05.2010, 11:23

Ja wyliczylem czas 1 boha jesli na wszystkich = 2 dni...

Pomysl troszke :)

12

Saturday, 01.05.2010, 14:45

sold polecam wrocic do gimnazjum i sie nauczyć rozwiazywać równania z tego co napisales ewidenitnie wychodzi 10 :P

13

Saturday, 01.05.2010, 15:44

och bede musial interweniowac:
sold zle napisal, inaczej myslal i rozwiazal ;)
2dni - 1 postac = BW
x-dni - 5 postaci = TE
to wychodzi ze x = 10 dni ale nie tak mial to zapisac tylko tak:

2 dni - 1 posta BW = 5 postaci TE wiec:
2 dni = 5 postaci BW
x dni = 1 postac TE

x = 0,4 dnia

EDIT: a wnoszac cos do wyprawek, to mozna by pomyslec o jakims skroceniu, szczegolnie ze serwer jest juz w zaawansowanym stopniu rozwiniety i obecnie wydaje sie,ze ten czas strasznie dlugi.
Dodatkowo lokacje na obecnym poziomie nie daja zadnego wzwania.
nie wiem jak bedzie pozniej i kiedy sie schody zaczna.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "krowa" (01.05.2010, 16:48)


14

Saturday, 01.05.2010, 16:49

Dobra my tu gadu, gadu, a może ktoś z góry się wypowie czy te skrócenie czasu będzie możliwe?
Moja propozycja:
Expy będą liczone serwerowo, czyli będzie reset "czasu" z środy na czwartek i z niedzieli na poniedziałek. Niezależnie od tego kiedy wyślesz expe (w tych ramach) kolejną będziesz mógł zrobić w pon o 0.00 i w czawartek o 0.00 i w ten sposób mamy 2 expy w tygodniu. Oczywiście expy niewykorzystane przepadają.

15

Saturday, 01.05.2010, 19:17

Krowa dokladnie tak myslalem :) Dzieki :)

Sunny nie wroce do gimnazjum nie ma szans :)

Dobra teraz konie offtopu

16

Sunday, 02.05.2010, 00:01

Miło by było gdyby ktoś decyzyjny się wypowiedział no i co z setami? :D

17

Saturday, 08.05.2010, 15:04

I co umarło ?? Nie doczekamy sie odpowiedzi od operatorów?? Ankieta pokazuje że aż 74% graczy uważa że odstepy są za długie i powinny być krótsze wiec może zmienicie tak żeby byly 2 ekspedycje w tygodniu ??

18

Monday, 10.05.2010, 09:32

Czasy są przygotowane pod normalne zdobywanie repa.
Wystarczy, że przejdziecie do kilku kolejnych lokacji i będzie coraz drożej. Tym bardziej, że trzeba robić kolejne lokacje by mieć szanse na lepsze artefakty, a wtedy cena będzie znacznie rosła.

Nie zapominajcie, że teraz robicie lokacje dla noobów.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

19

Saturday, 12.06.2010, 12:43

Moim zdaniem powina być zmiana w stylu 3h wyprawy 1 powrotu...
i od tej proporcji dopoero robic skracanie jesli potrzeba...
fakty sa takie ze jak trzeba zabrac np. 6 osob to czasem jest problem by zebrac ich w tym samym czasie.. tak jak z oblegami...
2-3 na dołączenie i 1h - 30min na powrót i juz.. po za tym dla czego 30min?
30min jest najlepsze bo kiedy dołączysz do expa nie mozesz sie z niego wycofac tylko czekasz i czekasz (2h czekasz a potem jeszcze 2h wracasz)
1. nie ma opcji aby anulowac jesli zmienimy zdanie
2. jak nie wezmie sie udziału to tez wraca sie 2h - bez sensu!
3. po kazdej expie i tak jest 5 dni czekania a prosciej zmienic zeby expa trawa 3h potem walka i 30min powrotu niz zeby ludzie wracali 2h nawet jak nie wezma udziału w walce..
4. nie ma powiadomieni - wiadomosci ze zlozono podanie na expe - to niby przez 2h mamy patrzec czy ktoś juz jest? - wiem ze teraz po prostu sie potwierdza wiadomoscia a przeciez to proste by była wiadomosc....

nie postaraliscie sie z tymi expami...
nie wspomnę o dropach ze balansu to tam żadnego nie ma .....10 ekspedycji i nic nie dropnołem.. porażka...

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Sunday, 13.06.2010, 10:43

1. Jeżeli ktoś cię wybierze do udziału to idziesz i nie ma powrotu. Jeżeli ktoś cię nie chce wziąć to po prostu cię odrzuca i heros od razu jest w wiosce. Nie czeka się na jego powrót.
2. Pomyłka. Poczytaj tutka a dowiesz się dlaczego;) A tu masz linka. Przedostatnia kropka...
3. Dla mnie całkiem logiczne, że jak w jedną stronę idzie się 2h to wraca się też 2h. Osobiście mnie to nie przeszkadza ale jak widać to jedynie moje zdanie.
4. Fakt nie wiadomo, czy ktoś dołączył jeżeli się nie kliknie na zakładkę ekspedycji i takie info by się przydało. Niemniej jednak gracze raczej się umawiają kto z kim idzie więc napisanie jednej wiadomości do założyciela: "Jestem" trudne też nie jest. Nie zmienia to faktu, że taka automatyczna wiadomość o dołączeniu herosa by się przydała.

To tak jak na wyprawkach. Nie za każdym razem wypada coś wartościowego;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Podobne wątki