Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 07.05.2010, 19:47

Przeglądanie mapy pod Google Chrome.

Zgłaszam błąd z przeglądaniem mapy pod google chrome.
Gdy wchodze na mapę (http://t2.czaswojny.interia.pl/?a=map) wszystko jest fajnie. Ale kiedy użyję nawigatora(prawy górny róg mapy) i przeskoczę powiedzmy całą stronę w bok, to mimo nowych obrazków, po najechaniu, pokazuje mi że są dalej takie same pola jak wcześniej.




To chyba wszystko tłumaczy. (pole 72-86, a wyświetla dalej info o 80-86).

Problem występuje tylko na chrome, na foxie wszystko ładnie, pięknie ;p

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 10.05.2010, 16:04

U mnie z kolei jest inny objaw - pola po przewinięciu mapy stają się nieaktywne. Chyba google coś zepsuło, bo pod wszystkimi innymi przeglądarkami działa to prawidłowo i wcześniej pod Chrome też chodziło. Postaram się ustalić czemu tak się dzieje, ew zgłosić im buga lub znaleźć jakiś workaround.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Monday, 10.05.2010, 19:54

Potwierdzam. U mnie tak samo na Chrome pola po przewinięciu mapy stają się nieaktywne.