Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Sunday, 23.05.2010, 20:48

obled na zamiane

mam pewno pytanie jako że straciłem wioske mam pytanie jak to jest oblegał mnie słaby gracz mający stolice na pierwszym poziomie i jadną wioske na drugim zamienił sobie wioske na 5 czy nie powinno być tak że nie można zamienić wioski na wyższy poziom niż stolica(nie mam mu za złe zresztą poto wymyślono olegi ale to by było sprawiedliwe )POZDRAWIAM :rotfl:

rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 23.05.2010, 20:49

OCZYWIŚCIE MIAŁO BYĆ OBLEG NIE OBLED CZY OMLET :rotfl: :P :thumbup:

3

Sunday, 23.05.2010, 20:57

Nie ma żadnych ograniczeń jakiego levelu wioskę zajmujesz, bez względu na poziom stolicy.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Sunday, 23.05.2010, 20:58

Oczywiście miała być edycja postu a nie kolejny...

Następnym razem będę ostrzeżenia rozdawał.


Nie, nie powinno. Nie ma znaczenia jaki poziom ma stolica/wioska. Oblegi na zamianę możesz robić niezależnie od poziomu wiosek.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Sunday, 23.05.2010, 21:23

ok ok nie piekl(a może nie pieklij sam nie wiem) sie nie każdy czyta wszystko i nie traktuje gry jak własne życie ludzie biora kredyty i nie czytaą wszystkiego a co dopiero gierka i wirtual skoro tak to nie ma sprawy
tak zapytałem pozdrawiam :cursing:

rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Sunday, 23.05.2010, 21:25

kurcze panowie może panie jestem nowicjuszem a widze że korespondujemy mierdzy sobą o przepraszam to nie ten temat

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Sunday, 23.05.2010, 21:27

Oczywiście miała być edycja postu a nie kolejny...

Następnym razem będę ostrzeżenia rozdawał.



No i +1...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Sunday, 23.05.2010, 21:39

ten 1plus to do bana czy na odwrót zakończmy temat i zlikwidujcie tego obleda pozdrawiam