Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] Timery Ekspedycji

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

ss24

Początkujący

  • "ss24" started this thread

Postów: 3

Skąd: z kątowni ;)

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Wednesday, 02.06.2010, 19:20

Timery Ekspedycji

Właśnie doświadczyłem bug'a związanego z Timerem ekspedycji.
Miałem oba timery wolne, czyli możliwość założenia i dołączenia do ekspy: TERAZ
Członek klanu założył ekspe, ja dołączyłem no i oba timery zostały zajęte, tak jakbym to ja zakładał i jeszcze zabrał drugiego swojego bohatera, a przecierz ja jestem gościem. Zakładający wział siebie i swojego drugiego bohatera i wygląda na to, że moje timery zostały potraktowane tak samo jak timery zakładającego.
EDIT:
wiedziałem, że czegoś zapomniałem ;)

serwer: T2
ID: 12293
Login: ss24

EDIT:
juz nie wazne, to moja pomylka jednak :P zle spojrzalem timer jest wporzadku jednak, bo jutro bede mogl zalozyc wlasna ekspe :)
cos mnie zacmilo ;P

watek do usuniecia

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "ss24" (02.06.2010, 20:24)


2

Wednesday, 02.06.2010, 19:51

dopisz swoje id i serwer.

EDIT: tak wiec zamykam ;)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "krowa" (02.06.2010, 23:03)


Podobne wątki