Nie jesteś zalogowany.

21

Monday, 05.07.2010, 15:00

od 2 miesiecy mamy expy, przez ten czas przybyło mi z 500 repa, nie licząc tego co wydałem na expy i nie sądzę aby w najbliższym czasie zaczęło mi go ubywać.

22

Monday, 05.07.2010, 19:01

Założenie jest takie, że obecnie ciągle jeszcze niektórzy mają nadwyżkę repa, a za jakiś czas ma go być mniej ;)


hmmm a czego dotyczy odpowiedź bo chyba zgubiłem wątek , tu nie mówiliśmy o ilosci repa tylko o problemie z czasem na dołączenie herosow , ciezko jest zaplanowac ekspedycje , jesli czas na dołączenie jest tak krótki
prosze Sushi rozwiń myśl
no chyba ze dotyczyło to wątku zaczętego przez Drastica ale to by znaczyło ze odpowiedź na temat czasu na dołączenie dostaniemy za miesiąc ;)

23

Tuesday, 06.07.2010, 00:05

Sushiemu chodzilo o to ze mamy za duzo repki wiec kazdy moze chodzic co 5 dni ale jak bedziemy mieli malo to nie kazdego bedzie stac zeby zrobic ta expe co 5 dni wiec wtedy problem z brakiem herosow do pomocy sie sam rozwiaze bo bedzie mniej exp w klanie.

Tylko nie wiem czy kiedys dojdzie do tego ze nam tej repki bedzie brakowac bo odkad sie zaczely expy to przybylo mi okolo 600 repki i chodzilem regularnie na wszystkie.

24

Tuesday, 06.07.2010, 11:12

Ale to nadal nie rozwiazuje dylematu jak zebrac 10 czy 15 ludzi w ciagu dwoch godzin.
Moznaby olac powrot z ekspedycji i dac 4h na zebranie ekipy a powrot natychmiast po wykonaniu zadania. Bedzie mniej realistycznie, ale jak to powiedzial bodaj Konrad tu nie o realizm chodzi a o grywalnosc.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Tuesday, 06.07.2010, 11:27

o, to jest strzał w dziesiątkę - polać mu!

jedno z lepszych rozwiązań co do tego tematu - oby zostało wprowadzone.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Wednesday, 07.07.2010, 11:51

Myślę, że można zwiększyć czas przygotowań do 4 godzin, natomiast czas powrotu zmniejszyć do 3 minut.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

27

Wednesday, 07.07.2010, 11:58

Albo czas poprostu unormalizowac w miare odleglosci wioski od punktu expedycji
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Wednesday, 07.07.2010, 12:18

nieeee - bo wtedy będzie brakowało czasu na dołączenie innymi herosami... już raczej propozycja Konrada.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

29

Wednesday, 07.07.2010, 13:08

Chodzilo mi o sam powrot...
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

30

Wednesday, 07.07.2010, 13:27

już zdecydowanie wolę te 3 min powrotu niż powiedzmy parę godzin h jeśli wyślę na expę gdzieś 300 kratek dalej :P

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

31

Thursday, 08.07.2010, 14:06

Teraz powinno być wygodniej :)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

32

Sunday, 11.07.2010, 13:07

Co i tak nie zmienia faktu, że trzeba być te 4 h online, żeby akceptować herosów. Nie lepiej by było wysyłać zaproszenie na expe do gracza, wtedy gracze bez zaproszenia nie mogli by dołączyć, a Ci, którzy otrzymają zaproszenie nie muszą być już akceptowani. Aha i jeszcze jedno mi się przypomniało, dlaczego nie można anulować dołączenie do expy? Jak założyciela nie będzie, a my dołączymy nie do tej expy, albo nie tym herosem, to musimy czekać aż on wróci i odrzuci, albo 4 h aż się expa skończy bez naszego udziału.

33

Sunday, 11.07.2010, 16:55

wydaje mi sie ze znowu admini odwalili fuszerke z tymi lokacjami
tak abysmy sie nie czepiali ze nic sie nie robi aby uatrakcyjnic gre
przynajmniej tak to narazie wyglada na T2 u mnie w klanie czyli AZ
gdzie expy zakonczyly sie na poziomie Bramy Zaswiatow 1
i nikomu nie chce sie zdobywac wyzszych lokacji
bo i po co ???
atrakcyjnego dropu brak
przy wyzszych (trudniejszych) poziomach jak podzielimy PD przez ilosc graczy potrzebnych do zaliczenia
wychodzi ze lepiej jest np zaliczyc nizsza lokacje ale we dwuch
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=0b9c504793

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=57252794ed

to tak dla porownania zyskow i strat
oczywiscie jak nie zaliczy sie lokacji to ujemne PD sa znacznie wyzsze
a sama blacha za lokacje juz nie robi na nikim wrazenia bo tez o niczym nie swiadczy i nie daje przepustki do nastepnej atrakcji - bo takiej nie ma :-(

nie zmienia tego ostatnie pozytywne porawki z dolaczaniem do expy

34

Monday, 12.07.2010, 10:10

@Danio, nie musisz. Wystarczy, ze tak sobie to rozplanujesz, ze bedziesz w chwili zakladania ekspy i na 5 minut przed jej rozegraniem, zeby zaakceptowac ekipe. A takie "zaproszenia" mozesz sobie rozsylac we wlasnym zakrecsie, starczy, ze sie zalogujesz na 5 minut przed wyprawa i zatwierdzisz sklad.
@up, no comment...
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

35

Thursday, 15.07.2010, 19:56

może opcja anulowania expedycji? jak nie ma składu poprostu sie odwołuje nie odzyskuje sie reputacji a następną można załozyc np za 24h albo za 48h