You are not logged in.

[rozwiązany] Czar, którego nie było

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Prop

Intermediate

• "Prop" started this thread

• Send private message

1

Thursday, June 10th 2010, 4:58pm

Czar, którego nie było

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=07d569732c

Po pierwszej rundzie jest komunikat, że przestał działać czar, który w ogóle nie został rzucony.
A dlaczego nie został rzucony?

Konrad

Administrator

• Send private message

3

Monday, June 21st 2010, 11:06am

Prosiłbym o zapisywanie wiadomości, których się zgłasza, przynajmniej do czasu naprawienia buga.
Dzieje się tam tylko z tym jednym czarem? Za każdym razem, czy wyjątkowo? Jakie parametry kręgów posiada bohater?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Monday, June 21st 2010, 11:40am

Dzięje się tak z czarami które działają na jednostki
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=920af988c7

EBO

Intermediate

• Send private message

5

Monday, June 21st 2010, 12:02pm

Ale na expedycji nie ma jednostek, wiec czar miał prawo niezadziałać...
Był kiedyś poruszony temat klasyfikacji na jednostki i bohaterow itp itd etc....
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™

Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Konrad

Administrator

• Send private message

6

Monday, June 21st 2010, 12:22pm

Ok, czyli czar nie działa, bo nie jest rzucany na jednostki (moby ekspedycyjne są oznaczeni jako bohaterowie), ale jakimś cudem dodawany jest do kolejki rzucanych czarów, z której jest potem usuwany. Postaram się to poprawić w najbliższej przyszłości.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Prop

Intermediate

• "Prop" started this thread

• Send private message

7

Monday, June 21st 2010, 6:50pm

No sorry bardzo, ale trzymałem raport tydzień. Nie było odzewu na forum, więc uznałem, że to olaliście, więc skasowałem, bo mi zaśmiecał.

A odpowiedź, że czary dla jednostek powodują zamieszanie jest nieprawidłowa.
Czar Napar z ziół też ma działać na jednostki, a mimo wszystko działa normalnie i wyświetla się normalnie w czasie ekspedycji. Specjalnie na potrzeby tego wątku zrobię ekspedycję jeszcze raz w takim samym składzie, żeby nie było, że jestem gołosłowny.

Oto raport:

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=91659c999a

Czyli jest tak jak pisałem wcześniej.
Trujące wyziewy nie działają, a Napar z ziół działa normalnie.

This post has been edited 1 times, last edit by "Prop" (Jun 22nd 2010, 9:03am)

Konrad

Administrator

• Send private message

8

Tuesday, June 22nd 2010, 9:53am

Dzięki za raport.
To są czary innego typu - jeden jest regeneracyjny, a drugi zmieniający statystyki.

Konrad

Administrator

• Send private message

9

Tuesday, June 22nd 2010, 12:39pm

Naprawione.
Dodany też opis, czy czar działa również na bohaterów, czy tylko na jednostki (regeneracyjne działają również na bohaterów, te zmieniające statystyki działają tylko na jednostki, chyba że czar jest oznaczony jako działający na rzucającego bohatera).