Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] Czar, którego nie było

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Prop

Intermediate

  • "Prop" started this thread

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Thursday, 10.06.2010, 16:58

Czar, którego nie było

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=07d569732c

Po pierwszej rundzie jest komunikat, że przestał działać czar, który w ogóle nie został rzucony.
A dlaczego nie został rzucony?

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 21.06.2010, 11:06

Prosiłbym o zapisywanie wiadomości, których się zgłasza, przynajmniej do czasu naprawienia buga.
Dzieje się tam tylko z tym jednym czarem? Za każdym razem, czy wyjątkowo? Jakie parametry kręgów posiada bohater?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Monday, 21.06.2010, 11:40

Dzięje się tak z czarami które działają na jednostki
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=920af988c7

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 21.06.2010, 12:02

Ale na expedycji nie ma jednostek, wiec czar miał prawo niezadziałać...
Był kiedyś poruszony temat klasyfikacji na jednostki i bohaterow itp itd etc....
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 21.06.2010, 12:22

Ok, czyli czar nie działa, bo nie jest rzucany na jednostki (moby ekspedycyjne są oznaczeni jako bohaterowie), ale jakimś cudem dodawany jest do kolejki rzucanych czarów, z której jest potem usuwany. Postaram się to poprawić w najbliższej przyszłości.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Prop

Intermediate

  • "Prop" started this thread

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Monday, 21.06.2010, 18:50

No sorry bardzo, ale trzymałem raport tydzień. Nie było odzewu na forum, więc uznałem, że to olaliście, więc skasowałem, bo mi zaśmiecał.

A odpowiedź, że czary dla jednostek powodują zamieszanie jest nieprawidłowa.
Czar Napar z ziół też ma działać na jednostki, a mimo wszystko działa normalnie i wyświetla się normalnie w czasie ekspedycji. Specjalnie na potrzeby tego wątku zrobię ekspedycję jeszcze raz w takim samym składzie, żeby nie było, że jestem gołosłowny.


Oto raport:

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=91659c999a

Czyli jest tak jak pisałem wcześniej.
Trujące wyziewy nie działają, a Napar z ziół działa normalnie.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Prop" (22.06.2010, 09:03)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Tuesday, 22.06.2010, 09:53

Dzięki za raport.
To są czary innego typu - jeden jest regeneracyjny, a drugi zmieniający statystyki.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Tuesday, 22.06.2010, 12:39

Naprawione.
Dodany też opis, czy czar działa również na bohaterów, czy tylko na jednostki (regeneracyjne działają również na bohaterów, te zmieniające statystyki działają tylko na jednostki, chyba że czar jest oznaczony jako działający na rzucającego bohatera).
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker