Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Wednesday, 16.06.2010, 02:19

sprawa jest prosta, a po co wam zwoje które ma każdy?

Tak, są przedmioty, runy i zwoje, które występują bardzo rzadko, można je złożyć np. kupując elementy od innych graczy itd
Po to ich drop jest bardzo niski by były to przedmioty występujące niszowo na serwerze w ilości max kilku sztuk posiadanych przez:
a. największych farciarzy
b. najlepszych handlarzy
c. osoby z horrendalnie długim stażem.

Jak dla mnie to z tej wypowiedzi wynika, że:
a. tu nie ma farciarzy, handlarzy i osób z dużym stażem,
b. runy powyżej EOL występują bardzo rzadko a wiec na 25 RUN pewnie nie zobaczymy 10 (kłania się żal.pl)
c. jak można kupić coś czego nie ma, kolejna bzdura
d. występować niszowo na serwerze nijak się ma do niewystępować wcale, niestety kolejna bzdura
na zakonczenie dodam, ze tego typu problemów nie macie z BW, tam jest wszystko oki jakoś chętniej się zrobi niektóre rzeczy...odpowiedz jest prosta - KASA. Mylę się?

22

Wednesday, 16.06.2010, 10:24

Nie wiem co może mieć do tego kasa, ale to totalny strzał kulą w płot.

Powiedzcie mi - ile znacie osób grających w TE i macie z nimi kontakt na bieżąco tak, by znać ich wszystkie przedmioty? Ilość osób piszących na forum stanowi mały procent (jak nie promil) grających aktywnie - więc też nic dziwnego, że pozostali nie chwalą się swoimi zdobyczami.

TE zostało skonstruowane z myślą o znacznie większej ilości graczy w najwyższych epokach, niż jest ich obecnie. Ba - z myślą o znacznie większej ilości graczy w ogóle. Dlatego też w przypadku małej ich liczby handel kuleje a szansa na to, że ktoś ze znajomych znajdzie naprawdę unikalny przedmiot jest tak niewielka.

Żeby nie było - z perspektywy gracza jasnym jest, że najlepiej byloby podrasować droprate najfajniejszych rzeczy. Tylko problem taki, że trzeba nim manipulować bardzo ostrożnie, by nie przesadzić gdy zwiększy się znacznie ilość graczy.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


23

Wednesday, 16.06.2010, 10:44

1. TE jest skonstruowane z myślą o min 500 osobach w 6 epoce. Jak dobrze wiecie obecnie tylu nie ma.
2. Skoro przy 500 osobach miało być tych przedmiotów b.mało to ilu ich się można spodziewać w obecnej sytuacji?
3. Dodatkowo z tego co mnie się wydaje to większość dopiero niedawno awansowała do e6, bo nie wydaje mi się byście od 2 lat dropili w e6.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

24

Wednesday, 16.06.2010, 15:24

1. TE jest skonstruowane z myślą o min 500 osobach w 6 epoce. Jak dobrze wiecie obecnie tylu nie ma.
2. Skoro przy 500 osobach miało być tych przedmiotów b.mało to ilu ich się można spodziewać w obecnej sytuacji?
3. Dodatkowo z tego co mnie się wydaje to większość dopiero niedawno awansowała do e6, bo nie wydaje mi się byście od 2 lat dropili w e6.
1. po co przechodzic do wyzszych epok ??? skoro optymalna epoka do walki jest 3 epoka ???!!!
2.j/w
3.j/w


nie ma co portownywac BW do TE to 2 inne gry tam nie ma armi
pozatym
jeden drop na 2 lata np. dobra doskonala legendarna koszulka szybkosci z szaraka robi jednego z lepszych graczy na serwie z dnia na dzien
a tytaj
albo sie trafi atrakcyjne zwoje a nie ma sie pierscienia albo na odwrot
od 3 miesiecy mam 2 awatary i kisza sie w zbrojowni
o kupnie moge zapomiec - bo nikt na T2 nie sprzedaje a po drugie nawet jakby wystawil to za taka cene ze PH musialbym zbierac nastepne pare lat

czy administarcja naprawde mysli ze gracze sa az tak bardzo zdeterminowani ze bede czakac do emerytury ??
ja to moze wytrzymam bo jeszcze tylko 25 lat
ale co maja powiedziec 18 letni gracze :D

25

Wednesday, 16.06.2010, 16:15

1 i 2: Juz teraz wiadomo, ze te zalozenia sa nietrafione. A skoro zalozenia sie nie zgadzaja to moze jednak wypadaloby dopasowac pewne kwestie do rzeczywistosci a nie bazowac na chybionych zalozeniach?
3. My tutaj mowimy o e5. W tej epoce bujamy sie juz dobre pol roku...
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

26

Wednesday, 16.06.2010, 19:44

1. TE jest skonstruowane z myślą o min 500 osobach w 6 epoce. Jak dobrze wiecie obecnie tylu nie ma.
2. Skoro przy 500 osobach miało być tych przedmiotów b.mało to ilu ich się można spodziewać w obecnej sytuacji?
3. Dodatkowo z tego co mnie się wydaje to większość dopiero niedawno awansowała do e6, bo nie wydaje mi się byście od 2 lat dropili w e6.

ha ha ha
500 osób w danej epoce
chyba śnisz człowieku
po pierwsze wasze założenia można o kant d**y potłuc
po drugie żeby było 500 osób w epoce to trzeba je zachęcić do granai,a nie pisać głupoty tak jak wy i nic nie robić
po trzecie mało kto gra dłużejw jakąś gre niż 2-3 lata,a już na pewno niewielu przy takiej ignorancji administracji jak tutaj
wypowiedzi wasze są ponizej krytyki,zachowujecie się tak jakbyście byli bogami,a my mamy w to grać
a tu rympał,ludzie odchodzą i niedługo sami bedziecie musieli w to grać

/Ostrzeżenie za wulgaryzm.
KC.
AKUMA

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (16.06.2010, 20:11)


27

Wednesday, 16.06.2010, 23:02

Podam taki przykład. Od początku istnienia serwera znalazłem 424 zwoje do amuletów i pierścieni zaś, nie znalazłem nigdy slotowej biżuterii. To poco tyle zwojów już od pierwszych epok jak bizu niema. Rozumiem że bizu z prefixami ma być czymś niszowym, ale my przez 2 lata istnienia gry nie poznaliśmy nawet połowy prefiksów do biżuterii. Jak biżuteria slotowa była przewidziana dopiero od 5 epoki to poco już od pierwszej zwoje do amuletów i pierścieni ?

28

Wednesday, 16.06.2010, 23:27

Hehe a na co wy sie wogóle tu produkujecie :P co niektorzy już z nimi od 2 lat walczą i nic nie wywalczyli :P a większość z nich ma już bana na forum albo położyło laske i nawet tutaj nie zagląda żeby sie niepotrzebnie nie denerwować idiotyzmami wypisywanymi przez naszą administracje.
Ja też gram dwa lata i też nie mam biżu ze slotami ani prefiksem siedze już ponad pół roku w 4 epoce i nic. A najlepsze jest to że jakis koles bedąc w 2 epoce który nie gra jeszcze nawet pełnego miesiąca znalazł Czarny pierścień z 3 slotami.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

29

Wednesday, 16.06.2010, 23:47

Nie przeginajcie :P
To ze ktos znalazł fajny ring w 2E to kwestia szczęścia i nic więcej. Wiadomym przecież jest ze nawet w niskich epokach leci biżu tyle tylko ze drop rate jest strasznie niski.
Ja do 4E włącznie nie miałem ani jednej bizu - w 5 wala mi sie tego w zbrojowni kilkanaście sztuk z czego 90% to bezslotowce, 2x 2 sloty i amu (3) więc nie ma znowu co płakać...a dla płaczących w 4E zapraszam do 5 :P niech lecąca bizu będzie zachętą i nagrodą za wytrwałość ;)
Gdyby miało leciec każdemu najlepiej z prefiksami i dziurami to kazdy latał by z avatarami i innymi cudami a radośc z trafinego bizu wynosiła by 0%...tez zabawne??

30

Thursday, 17.06.2010, 02:49

Hehe a na co wy sie wogóle tu produkujecie :P co niektorzy już z nimi od 2 lat walczą i nic nie wywalczyli :P a większość z nich ma już bana na forum albo położyło laske i nawet tutaj nie zagląda żeby sie niepotrzebnie nie denerwować idiotyzmami wypisywanymi przez naszą administracje.
Ja też gram dwa lata i też nie mam biżu ze slotami ani prefiksem siedze już ponad pół roku w 4 epoce i nic. A najlepsze jest to że jakis koles bedąc w 2 epoce który nie gra jeszcze nawet pełnego miesiąca znalazł Czarny pierścień z 3 slotami.

Nie jakiś koleś tylko ja :P no i sprzedałem bo co niby w niego wsadzić w 2e? Do tego zanim dobiłbym do stosownego poziomu czarów to.....

31

Thursday, 17.06.2010, 10:43

nie mówice że w 4 nie leci jak ja tam wydropilem z 30-40 bizu jak nie wiecej w tym 1 3 slotowe polecam wam w 4 epoce sprawdzic maisto potepionych poziom 1

32

Thursday, 17.06.2010, 11:25

W ten sposob sie nie dogadamy. Bluzgi sobie darujcie, nie o to chodzi. Chodzi o to, zeby temat wziac na warsztat i zastanowic sie, czy jednak nie lepiej byloby to poprawic. Cos jest na rzeczy, skoro w ciagu roku grania w e5 runy i zwoje z tej epoki mozna na palcach policzyc. Zostawic te najcenniejsze rzeczy dla najwiekszych szczesciarzy, ale dac tez cos szaremu ludowi. Zeby awans do kolejnej epoki, kroty jest przeciez jakims osiagnieciem, dawal tez jakies profity a nie tylko straty. Skoro zalozenia okazaly sie bledne, to moze warto byloby je skorygowac i skalibrowac nie pod 500 a pod 100 graczy w e6? Bo to jest znacznie blizsze rzeczywistosci. Moja propozycja jest taka, zeby w kolejnych epokach zwiekszala sie jakosc dropu kosztem ilosci. Bo to na prawde frustrujace, kiedy czlowiek w e6 jest zasypywany maczugami i lukami. A jesli ktos bedzie chcial rozwijac nowego hero od podstaw to niech mu kupi eq na targu, przynajmniej rozwinie sie handel i gracze z nizszych epok tez beda mieli mozliwosc zarobienia. W tym momencie wyprawki robia sie na prawde nudne, bo na drop nie ma co liczyc a koszt umiejek to kilkadziesiat tysiecy exp... Wiec codzi sie i ciula te punkciki, ale dla samego expa to na prawde bardzo mozolne.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

33

Thursday, 17.06.2010, 11:37

A z kim ty chcesz się dogadać?
Bo chyba nie z administracją, oni już dawno położyli laskę na graczy.
AKUMA

34

Thursday, 17.06.2010, 14:39

nie ma co pisać admini wyraźnie napisali by się walić

nie ma 500 osób w 6 epoce - (by to było możliwe pewnie ze 3000 osób musiałoby płacić premium)

więc jak znajdziecie 2500 znajomych którzy w to zechcą grać i płacić premium to gra się za 2 lata zbalansuje sama
bo admini palcem nie kiwną (bardziej im sie opłaca serwer zamknąć)

(za tego posta pewnie admini obniżą mi droprate
- tyle ze jak to zrobią to w wyniku po prostu WRESZCIE przestaną mi dropić maczugi)

jeśli chodzi o osiągnięcia (gram od początku serwera z małą przerwą)

0 - biżu (JAKIEJKOLWIEK)
0 - 4to epokowych zwojów
8 - 3cio epokowych zwojów (ponad rok w 4tej epoce - gratuluje ustawienia)
dzisiaj dropłem pierwszego HAAL - czyli czas na rok bez runów
1 rozsądny item z prefiksem (oczywiscie dla nieumarłego a gram aniołem i człowiekiem)

sorry bardzo ale z lekka przegięliście bo droprate jest tak ustawiony że unikatami są już bronie bez prefiksow i slotów
a jak sie niedajboże pokaże na aukcji kosa(2) to rzucają się wszyscy.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

35

Thursday, 17.06.2010, 15:46

Kramer może po prosu chodzisz tam gdzie nie lecą fajne itemy :P

36

Thursday, 17.06.2010, 17:51

i właśnie dlatego nie warto pisać na forum

jednym głupim zdaniem zanegowałeś cały mój post


(a tak się składa, że dokładnie wiem gdzie chodzić i tam właśnie chodzę)

a np: biżuteria - dropi w zasadzie wszędzie wiec nawet jakbym nie wiedział i twój wtręt i tak byłby głupi i zupełnie niezwiązany z tematem. BO TEMAT DOTYCZY OGÓLNEGO DROP-RATE a nie tego na lepszych wg. kogoś tam lokacjach.

I nie chodzi tu nawet o biżuterię slotową - w zasadzie KAŻDY PRZEDMIOT (poza tymi które masowo lecą już w 1-2 epoce) jest nawet w dalszych epokach UNIKATEM a to oznacza że może coś pokopane zarówno w założeniach jak i w kodzie.

prawda jest taka że o ile np w 1-2 epoce na 20 wypraw masz 15 (łuków, maczug, runów 1-2, napierśników, itp) i może 1 lepszą rzecz (99% ze to np kamienna maczuga, run 3-4)

to np w 4tej epoce powinno to być np tak że na 20 wypraw masz 15(pistoletów skałkowych, lanc, leszych runów itd) a 1 inny (moze pistolet z prefem albo leszpa runa za 1% na coś lepszego lub HAAL +)

a tymczasem co:

w 4tej epoce nadal leci 15 łuków FEHów maczug itd i 1 raz cos lepszego i dopiero w tym lepszego znajduje sie np LANCA która jest w zasadzie złomem ale system dropu nadla zalicza ją jako niewiem jaki UNIKAT

I TO JEST WKURZAJĄCE

Nie fakt ze nie mam biżuterii tylko to że w 4ce nadal gównie lecą MACZUGI a nie nie LANCE

37

Thursday, 17.06.2010, 18:23

nie wiem czy powinienem sie wypowiadac jako ze zaliczam sie do szczesciazy majacych amulet(3) i pierscien (3) ;)
ale w całosci zgadzam sie z Kramerem
jakość za bardzo nie zwiększa sie wraz z epoką pomysł Lobossa z pierwszego posta jest tez wg mnie bardzo dobry
jak komuś bedzie potrzebna maczuga zawsze bedzie mógł smignąć do jaskini przy okazji dostanie tez exp

38

Thursday, 17.06.2010, 18:49

ja powiem tyle gra była fajna jak wszyscy zaczynaliśmy i przechodzilismy max do 2-3 epoki a dalej to juz syf brud i ubustwo i watpie żeby to sie zmieniło bo trzeba by bylo wszystko pozmieniac zeby bylo dobrze i z epoki na epoke rósł drop i siła narazie jest odwrotnie 1>2>3=4<5<6 powinno byc 1>2>3>4>5>>>6

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

39

Thursday, 17.06.2010, 20:26

@Kramer...sorki facet ale ja nie mam takiego problemu jak ty, a wypowiadam sie wyłacznie w swoim imieniu (i mam nadzieję że Ty robisz podobnie a nie generalizujesz). Mam bizu 3 i 2 slotowa, mam prefixowany sztandar, karmazynowa tarczę, krwawe, demoniczne, ofiarne, mistyczne, runiczne i inne itemy w zbrojowni wiec sorry ale dla mnie jest całkiem OK. Nie mam akurat dobrych zwoji ale ciagle poluje a nie marudze. To że Ty masz pecha, a ktos inny ma fajne ale chciał by 10x wiecej tego....no to wybacz.

Chcieliście expy...no to sa. Jak widac szybko się znudziły i pora zaczac czepiać sie czegoś kolejnego.

40

Thursday, 17.06.2010, 21:01

no i nadal nic nie rozumiesz

czy tu ktoś mówi o zmianie droprate prefiksów, biżuterii itp?????

my tu piszemy o dropie podstawomym

o tym że podstawowy drop w 1 szej epoce to MACZUGA

w 2giej to MACZUGA
w 3ciej to.. niech zgadnę ... MACZUGA??
w 4tej kurcze zapomniałem ale skocze na wyprawę ............ byłem i .......MACZUGA
w 5 tej nie wiem z doświadczenia, ale kolega pisał mi że MACZUGA
a w 6tej słyszałem że podobno Nowoczesna samobieżna MACZUGA postępu (3+3) ale jednak znajomi rozwiali moje nadzieje i okazało się że nadal MACZUGA

i sorry bardzo nawet jeśli w następnym poście dopiszesz jeszcze gdzie chodzisz na wyprawy, co dropi ci na co dzień co kupiłeś z tego co masz TO NADAL NIE ZBLIŻYSZ SIĘ DO TEMATU WĄTKU wiec może go po prostu nie pisz

Podobne wątki