You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, June 15th 2010, 2:08am

Problem z przechowaniem surowców.

Przysłałem se surowce do osady coś około 150k po czym chciałem je schować do magazynu niestety dostaje komunikat, że wybrałem za dużo surowców, A pojemność magazynów jest na około 240k. Próbowałem jeszcze opróżnić to co było ale dalej jest ten sam komunikat i odrzuca moje surowce.

T2
id= 317
id osady = 4383

komunikat:
"
Wybrałeś za dużo surowców do ukrycia!
Możesz teraz ukryć surowce w spichlerzu. "

Mogę jeszcze przypomnieć jeśli w czymś to pomoże, że na t1 jakiś czas temu miałem podobny problem tyle, że tutaj nawet małych ilości surowców mi nei przyjmuję.

Dlaczego znowu ja :(.

Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

2

Tuesday, June 15th 2010, 8:51am

Chowanie ich w mniejsze ilości i pojedynczo również nie przynosi rezultatu?
Dzieje się tak tylko w tej wiosce?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Tuesday, June 15th 2010, 3:02pm

Tylko w tej wiosce było ale już działa. Nie wiem czy za twoją interwencją czy samo się naprawiło. Więc na razie temat do zamknięcia.