Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] Multi atak

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 11.06.2008, 10:11

Multi atak

Sa jeszcze jakies problemy, dzis atakowalem i wytapil podwojny atak.Dostalem dwie wiadomosci, atak odbyl sie w tym samym czasie.

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=61588e02e1

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=714e8455b5

Atak byl przeprowadzony: 2008-06-11 10:02:02

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "asexon" (11.06.2008, 15:41)


2

Wednesday, 11.06.2008, 12:15

wrzuć raport
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 16.06.2008, 11:53

Wrzuciłem dodatkowe zabezpieczenie przed dublowaniem. Multiataki które wystąpiły po tym terminie mogą być zgłaszane w tym temacie, wraz z linkami do wiadomości.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Monday, 16.06.2008, 18:48

Prosze jak wsadzacie jakiś link to go nie usuwajcie na przyszłość.;> :!:

5

Tuesday, 17.06.2008, 12:11

Ale link nie jest już potrzebny - problem został rozwiązany...
Proszę o niespamowanie w tym temacie, tylko wklejanie ew. linków do "multiataków" (o ile takie jeszcze wystąpią).

Dziękuje za uwagę i życzę przyjemnego korzystania (z tematu :P)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


7

Saturday, 13.09.2008, 20:31

Wydaje mi sie ze ten temat jest odpowiedni.

Moja armia po przybyciu z ataku sama wyruszyła ponownie atakować ta sama wioskę !?

EDIT: przeglądarka Firefox 3.0.1

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Biedronka" (13.09.2008, 20:37)


LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Saturday, 13.09.2008, 20:34

problem polega na czyś innym, tu po jednokrotnym wysłaniu armii dostawało się 2 lub 3 raporty z walki
podaj może jaką masz przeglądarkę
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

9

Sunday, 14.09.2008, 12:57

Wydaje mi sie ze ten temat jest odpowiedni.

Moja armia po przybyciu z ataku sama wyruszyła ponownie atakować ta sama wioskę !?

EDIT: przeglądarka Firefox 3.0.1
mozliwe ze po wyslaniu twojej armii nic nie robiles w TE, a link zostal z informacja o tym ktora flota i gdzie zostala wyslana, po powrocie armii kliknales odswiez i wyruszyla w to samo miejsce

czesto mam cos taiego z szpiegowaniem

10

Sunday, 14.09.2008, 18:31

Nie było mnie przy kompie w chwili ponownego wyruszenia armii wiec nie wciskałem żadnych przycisków przyszedłem jak atak się już odbywał. Wstawię img zrobiony z moich wiadomości gdzie widać ze przeprowadzone zostały dwa ataki na wioskę Jamaika. Dojście do niej w jedna stronę zajmuje mi 34 min. 54 sek. w sumie po przeliczeniu tego wszystkiego brakuje jakiś 3 min...


12

Thursday, 01.10.2009, 17:33

[rozwiązany] ilość grabieży
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny