You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1t4chi

Beginner

  • "1t4chi" started this thread

Posts: 10

Location: Zielona Góra

  • Send private message

1

Thursday, May 29th 2008, 8:40pm

Rozrywka gdy się nudzisz :) co zrobisz

zasady są proste:

ja zadajem pytanie a użytkownik poniżej musi odpowiedzieć co by zrobił w etj sytuacji a potem podaje własną sytuacje.. i tak dalej...

np

1. user co zrobisz jak cię okradną
2. user: idę z tym na policję; co zrobisz jak ktoś cie walnie
3. user: oddaję; wygrałeś nowy komputer.... co robisz?

i tak dalej...


ja zaczynam:

Co zrobisz gdy idziesz na imprezkę... trochę się pijasz i puszczasz pawia na takiego napakoawnego kolesia.. a widzisz że już się na ciebie szykuje z pieściami
BloodWars.pl

moria [r2]: 1t4chi95

Czas Wojny: 1t4chi95

2

Thursday, May 29th 2008, 8:53pm

najpier się z nim bije ;( jak niedaje rady uciekam :!:

co robisz gdy napada na ciebie rosyjska mafia (jesteś z obstawa)

Posts: 42

Location: Suwalki City

  • Send private message

3

Thursday, May 29th 2008, 9:05pm

chowam się za obstawą i piszę szybko testament 8|
co robisz gdy Twojej dziewczynie spóźnia się okres (2 tygodnie) ? 8)
"...przyczajony Mastodont ostrożnie wychylił łepek zza porośniętego skąpym listowiem drzewka.
Yes! Yes! Yes! - zakrzyczał w duchu... Szansa sukcesu szpiegowania wynosiła 100%"

Westside15

Beginner

Posts: 19

Location: Gryfino :)

  • Send private message

4

Thursday, May 29th 2008, 10:58pm

Pytam się z kim sypiała przez ostatni miesiąc xD

Matura. Dojeżdżasz do szkoły pociągiem, około 1 godziny drogi, pociąg spóźnia się już 30 minut. Co robisz?:D

5

Thursday, May 29th 2008, 11:03pm

pojechałem by mieć troche zapasu, ale wpadam na sale i gram głupa :p

policja zrobiła Ci nalot, pirackie oprogramowanie, te sprawy. Co robisz? :huh:

Westside15

Beginner

Posts: 19

Location: Gryfino :)

  • Send private message

6

Thursday, May 29th 2008, 11:08pm

"Dysk Twardy kupiłem na giełdzie, już taki był"
A płyty wiór przez okno :D

Piszesz magisterke, jesteś już na samym końcu, od trzech dni nie spałeś, non stop przy kompie, gdy pod koniec błąd windowsa i wszystko popłynęło? (ale mnie wzięło na tę nauke:D)

7

Friday, May 30th 2008, 12:45am

Robię ładną okładkę, przepisuję spis treści z pamięci, pierwszą stronę, ostatnią i do środka wrzucam wydrukowane przepisy na ciasto i jakieś głupie newsy z onetu.

Wydaje ci się że nic się nie stało, ale twoja dziewczyna robi smutną minę zbitego psa i mówi do ciebie "zawiodłam się na tobie". Co robisz / mówisz ?

Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

8

Friday, May 30th 2008, 7:52am

Patrząc jej prosto w oczy pytam spokojnym, poważnym głosem, które jej oczekiwania zawiodłem, słuchając następnie bardzo uważnie tego co mówi. Rozmawiam o tym ale nigdy na zasadzie mojego tłumaczenia się przed nią z pozycji winnego.

Będąc na jednym z pierwszych spotkań z nowo poznaną kobietą, zauważasz że mimo twoich starań złamania lodów, ona traktuje cię z dystansem. Jednak w momencie gdy kupujesz jej kwiatka czy stawiasz bilet do kina, nagle zmienia nastawienie i okazuje ci zainteresowanie, a nawet odrobinę czułości. Co wtedy robisz, co jej powiesz? :)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

1t4chi

Beginner

  • "1t4chi" started this thread

Posts: 10

Location: Zielona Góra

  • Send private message

9

Friday, May 30th 2008, 8:36am

hmmm....... załóżmy rodzinkę xD szczerze nie wiem bo jeszcze się tym nie interesuję

co zrobisz gdy:

idzis przez park i widzisz konopie indyjską zasadzoną pod drzewem :) co robisz?
BloodWars.pl

moria [r2]: 1t4chi95

Czas Wojny: 1t4chi95

10

Friday, May 30th 2008, 11:02am

1t4chi omg wspolczuje -.- ja po prostu nie kupuje jej niczego na początku, to tak jakbyś chciał kupić jej towarzystwo i w ten sposób próbował ją do siebie przyciągnąć...

Wykopuje konopie i daje swojej lasce z życzeniami z jakiejś okazji ( najlepiej na dzień dziecka )

Powinieneś się uczyć, bo masz masę sprawdzianów itp, ale ci się cholernie nie chce. Co robisz ?

This post has been edited 1 times, last edit by "Vince" (May 30th 2008, 11:08am)


11

Friday, May 30th 2008, 11:41am

otwieram piwo i myślę "zaliczę wszystko w 2 terminie" (studentem jestem :P )

wstajesz rano o 12 i przypominasz sobie, że na 8:30 miałeś/aś spotkanie w sprawie pracy... Co robisz??

LaCroix

Intermediate

Posts: 403

Location: sarkofag

  • Send private message

12

Friday, May 30th 2008, 2:16pm

Idę spać dalej, a co mi szkodzi :rolleyes:

Masz wf w szkole i zapomniałeś bielizny, a nauczyciel powiedział, że jak jeszcze raz się nie zjawisz to pałę wstawi ...... Co robisz??
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

13

Friday, May 30th 2008, 2:35pm

leje na wf'iste niech ma ta satysfakcje z tej jedynki:)



idziesz sobie ulica spotykasz fajna kobiete, mowi ze umowi sie z toba jak pocalujesz swojego kumpla co robisz?!:>

14

Friday, May 30th 2008, 2:45pm

Wyśmiewam ją, mówię że jestem hetero i idę dalej... (tego kwiatu to pół światu - czy jakoś tak to było ;P )


Gość proponuje Ci darmowy lot eksperymentalną lotnią... Co robisz??

15

Friday, May 30th 2008, 3:12pm

kupuje spadochron i daję dzień wcześniej na tacę :P

Przychodzisz do domu koło 12 po całonocnym piciu, i czeka Cie nawał zaległej pracy - co robisz? :>
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


16

Friday, May 30th 2008, 3:47pm

idę do sklepu po piwa (na każde 30min. pracy 1 piwo :P ) i zabieram się do roboty...


Masz 5 minut do pociągu ale jesteś strasznie głodny i nie masz co jeść. Wkieszeni kasa na hamburgera, który byłby gotowy za 10 minut...
Następny pociąg masz za 2h, a jedziesz pociągiem do stacji docelowej 3h... Co robisz??

17

Friday, May 30th 2008, 4:25pm

tu odpowiem z doświadczenia - kupuje, a wręcz porywam 3 drożdzówki + wodę mineralną z budki na dworcu i wbiegam do pociągu ;d
na 3ech drożdzówkach mozna nawet 7,5h jechać (przetestowane) ;p
3h to pikuś :D


Masz dużo kasy - wolałbys zainwestować fundusz emerytalny, czy kupić sobie nowego, hiper-extra wypaśnego kompa? :P
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


18

Friday, May 30th 2008, 5:36pm

Z tych dwóch - fundusz emerytalny. Komp nie jest mi aż tak potrzebny, a kiepsko byłoby na starość siedzieć na garnuszku swoich dzieci... Ale gdybym miał więcej opcji pewnie nie skorzystałbym z funduszu

A co do tego pociągu (wiem że powinienem tylko na te pytanie wyżej odpowiadać, ale to luźny temat) to... miałem taką sytuację w tamtym tygodniu. No w sumie podobną. Wpadłem na peron, głodny bo nie miałem kasy i zobaczyłem kiboli piłki nożnej drących mordy ... Do stacji docelowej jadę prawie 4 godziny, a następny pociąg nie wiedziałem kiedy mam. Było już późno, koło 21, stwierdziłem że pier... dzielę, poszedłem coś zjeść, zadzwoniłem do kumpla żeby sprawdził mi w internecie, kiedy mam następny pociąg. Okazało się, że o 5:30 rano... wbiłem się do niego, zostawiłem walizki i poszliśmy na imprezę... ledwo zdążyłem na ten pociąg o 5:30

Co robisz, jak podrywa cię niezbyt atrakcyjna laska?

This post has been edited 1 times, last edit by "Vince" (May 30th 2008, 5:42pm)


EtakCalb

Beginner

Posts: 0

Location: Poznań Village

  • Send private message

19

Sunday, June 1st 2008, 7:26pm

daje namiar do mojej koleżanki lesbijki :D :D :D

co robisz, gdy "Twoja ukochana sąsiadka" po raz kolejny krzyczy do Ciebie z balkonu, że "weźmie Cię za mordę i sprawdzi zameldowanie, bo to Poznań, nie wiocha"? :D (sytuacja autentyczna, miasto możecie sobie zmienić ofc ;))

Remikkocur

Unregistered

20

Sunday, June 1st 2008, 8:45pm

Wychodzę na mioasto i ide do jakiegos lokalu na zimnego browara, mając ją głęboko w moim poważaniu.
Co robicie jak po jakieś tłustej imprezce budzicie sie z panną ponad 100kg w jednym łóżku w akademiku (sytuacja autentyczna