Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1t4chi

Początkujący

  • "1t4chi" started this thread

Postów: 10

Skąd: Zielona Góra

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Thursday, 29.05.2008, 20:40

Rozrywka gdy się nudzisz :) co zrobisz

zasady są proste:

ja zadajem pytanie a użytkownik poniżej musi odpowiedzieć co by zrobił w etj sytuacji a potem podaje własną sytuacje.. i tak dalej...

np

1. user co zrobisz jak cię okradną
2. user: idę z tym na policję; co zrobisz jak ktoś cie walnie
3. user: oddaję; wygrałeś nowy komputer.... co robisz?

i tak dalej...


ja zaczynam:

Co zrobisz gdy idziesz na imprezkę... trochę się pijasz i puszczasz pawia na takiego napakoawnego kolesia.. a widzisz że już się na ciebie szykuje z pieściami
BloodWars.pl

moria [r2]: 1t4chi95

Czas Wojny: 1t4chi95

2

Thursday, 29.05.2008, 20:53

najpier się z nim bije ;( jak niedaje rady uciekam :!:

co robisz gdy napada na ciebie rosyjska mafia (jesteś z obstawa)

Nadszyszkownik

Początkujący

Postów: 42

Skąd: Suwalki City

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 29.05.2008, 21:05

chowam się za obstawą i piszę szybko testament 8|
co robisz gdy Twojej dziewczynie spóźnia się okres (2 tygodnie) ? 8)
"...przyczajony Mastodont ostrożnie wychylił łepek zza porośniętego skąpym listowiem drzewka.
Yes! Yes! Yes! - zakrzyczał w duchu... Szansa sukcesu szpiegowania wynosiła 100%"

Westside15

Początkujący

Postów: 19

Skąd: Gryfino :)

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 29.05.2008, 22:58

Pytam się z kim sypiała przez ostatni miesiąc xD

Matura. Dojeżdżasz do szkoły pociągiem, około 1 godziny drogi, pociąg spóźnia się już 30 minut. Co robisz?:D

5

Thursday, 29.05.2008, 23:03

pojechałem by mieć troche zapasu, ale wpadam na sale i gram głupa :p

policja zrobiła Ci nalot, pirackie oprogramowanie, te sprawy. Co robisz? :huh:

Westside15

Początkujący

Postów: 19

Skąd: Gryfino :)

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 29.05.2008, 23:08

"Dysk Twardy kupiłem na giełdzie, już taki był"
A płyty wiór przez okno :D

Piszesz magisterke, jesteś już na samym końcu, od trzech dni nie spałeś, non stop przy kompie, gdy pod koniec błąd windowsa i wszystko popłynęło? (ale mnie wzięło na tę nauke:D)

7

Friday, 30.05.2008, 00:45

Robię ładną okładkę, przepisuję spis treści z pamięci, pierwszą stronę, ostatnią i do środka wrzucam wydrukowane przepisy na ciasto i jakieś głupie newsy z onetu.

Wydaje ci się że nic się nie stało, ale twoja dziewczyna robi smutną minę zbitego psa i mówi do ciebie "zawiodłam się na tobie". Co robisz / mówisz ?

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Friday, 30.05.2008, 07:52

Patrząc jej prosto w oczy pytam spokojnym, poważnym głosem, które jej oczekiwania zawiodłem, słuchając następnie bardzo uważnie tego co mówi. Rozmawiam o tym ale nigdy na zasadzie mojego tłumaczenia się przed nią z pozycji winnego.

Będąc na jednym z pierwszych spotkań z nowo poznaną kobietą, zauważasz że mimo twoich starań złamania lodów, ona traktuje cię z dystansem. Jednak w momencie gdy kupujesz jej kwiatka czy stawiasz bilet do kina, nagle zmienia nastawienie i okazuje ci zainteresowanie, a nawet odrobinę czułości. Co wtedy robisz, co jej powiesz? :)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

1t4chi

Początkujący

  • "1t4chi" started this thread

Postów: 10

Skąd: Zielona Góra

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Friday, 30.05.2008, 08:36

hmmm....... załóżmy rodzinkę xD szczerze nie wiem bo jeszcze się tym nie interesuję

co zrobisz gdy:

idzis przez park i widzisz konopie indyjską zasadzoną pod drzewem :) co robisz?
BloodWars.pl

moria [r2]: 1t4chi95

Czas Wojny: 1t4chi95

10

Friday, 30.05.2008, 11:02

1t4chi omg wspolczuje -.- ja po prostu nie kupuje jej niczego na początku, to tak jakbyś chciał kupić jej towarzystwo i w ten sposób próbował ją do siebie przyciągnąć...

Wykopuje konopie i daje swojej lasce z życzeniami z jakiejś okazji ( najlepiej na dzień dziecka )

Powinieneś się uczyć, bo masz masę sprawdzianów itp, ale ci się cholernie nie chce. Co robisz ?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Vince" (30.05.2008, 11:08)


11

Friday, 30.05.2008, 11:41

otwieram piwo i myślę "zaliczę wszystko w 2 terminie" (studentem jestem :P )

wstajesz rano o 12 i przypominasz sobie, że na 8:30 miałeś/aś spotkanie w sprawie pracy... Co robisz??

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Friday, 30.05.2008, 14:16

Idę spać dalej, a co mi szkodzi :rolleyes:

Masz wf w szkole i zapomniałeś bielizny, a nauczyciel powiedział, że jak jeszcze raz się nie zjawisz to pałę wstawi ...... Co robisz??
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

13

Friday, 30.05.2008, 14:35

leje na wf'iste niech ma ta satysfakcje z tej jedynki:)



idziesz sobie ulica spotykasz fajna kobiete, mowi ze umowi sie z toba jak pocalujesz swojego kumpla co robisz?!:>

14

Friday, 30.05.2008, 14:45

Wyśmiewam ją, mówię że jestem hetero i idę dalej... (tego kwiatu to pół światu - czy jakoś tak to było ;P )


Gość proponuje Ci darmowy lot eksperymentalną lotnią... Co robisz??

15

Friday, 30.05.2008, 15:12

kupuje spadochron i daję dzień wcześniej na tacę :P

Przychodzisz do domu koło 12 po całonocnym piciu, i czeka Cie nawał zaległej pracy - co robisz? :>
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


16

Friday, 30.05.2008, 15:47

idę do sklepu po piwa (na każde 30min. pracy 1 piwo :P ) i zabieram się do roboty...


Masz 5 minut do pociągu ale jesteś strasznie głodny i nie masz co jeść. Wkieszeni kasa na hamburgera, który byłby gotowy za 10 minut...
Następny pociąg masz za 2h, a jedziesz pociągiem do stacji docelowej 3h... Co robisz??

17

Friday, 30.05.2008, 16:25

tu odpowiem z doświadczenia - kupuje, a wręcz porywam 3 drożdzówki + wodę mineralną z budki na dworcu i wbiegam do pociągu ;d
na 3ech drożdzówkach mozna nawet 7,5h jechać (przetestowane) ;p
3h to pikuś :D


Masz dużo kasy - wolałbys zainwestować fundusz emerytalny, czy kupić sobie nowego, hiper-extra wypaśnego kompa? :P
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


18

Friday, 30.05.2008, 17:36

Z tych dwóch - fundusz emerytalny. Komp nie jest mi aż tak potrzebny, a kiepsko byłoby na starość siedzieć na garnuszku swoich dzieci... Ale gdybym miał więcej opcji pewnie nie skorzystałbym z funduszu

A co do tego pociągu (wiem że powinienem tylko na te pytanie wyżej odpowiadać, ale to luźny temat) to... miałem taką sytuację w tamtym tygodniu. No w sumie podobną. Wpadłem na peron, głodny bo nie miałem kasy i zobaczyłem kiboli piłki nożnej drących mordy ... Do stacji docelowej jadę prawie 4 godziny, a następny pociąg nie wiedziałem kiedy mam. Było już późno, koło 21, stwierdziłem że pier... dzielę, poszedłem coś zjeść, zadzwoniłem do kumpla żeby sprawdził mi w internecie, kiedy mam następny pociąg. Okazało się, że o 5:30 rano... wbiłem się do niego, zostawiłem walizki i poszliśmy na imprezę... ledwo zdążyłem na ten pociąg o 5:30

Co robisz, jak podrywa cię niezbyt atrakcyjna laska?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Vince" (30.05.2008, 17:42)


EtakCalb

Początkujący

Postów: 0

Skąd: Poznań Village

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Sunday, 01.06.2008, 19:26

daje namiar do mojej koleżanki lesbijki :D :D :D

co robisz, gdy "Twoja ukochana sąsiadka" po raz kolejny krzyczy do Ciebie z balkonu, że "weźmie Cię za mordę i sprawdzi zameldowanie, bo to Poznań, nie wiocha"? :D (sytuacja autentyczna, miasto możecie sobie zmienić ofc ;))

Remikkocur

Nierejestrowany

20

Sunday, 01.06.2008, 20:45

Wychodzę na mioasto i ide do jakiegos lokalu na zimnego browara, mając ją głęboko w moim poważaniu.
Co robicie jak po jakieś tłustej imprezce budzicie sie z panną ponad 100kg w jednym łóżku w akademiku (sytuacja autentyczna