Nie jesteś zalogowany.

1

Wednesday, 11.06.2008, 13:48

Oltarze

No wlasnie. Czy efekt oltarzy z roznych wiosek sie sumuje tzn. ten ze zwiekszeniem zasobow czy nie? Czy oplaca sie rozbudowywac jeden czy 2 w roznych wioskach?

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 11.06.2008, 14:09

coś mi się wydaje, że efekt ołtarzu nie sumuje się, liczy się oddzielnie dla każdej wioski, ile gdzie sobie wybudujesz taki efekt, więc warto rozbudowywać w różnych wioskach, pytanie brzmi czy jak na dwóch plackach w jednej wiosce sobie zbuduję ołtarz poziomu 15 to efekt mi się zsumuje
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

3

Wednesday, 11.06.2008, 14:42

W danje wiosce mozna wzniesc tylko jeden oltarz. Mi chodzi o to czy jesli mam juz 15 lvl oltarza to mam dalej go rozbudowywac czy moze lepiej bedzie w drugiej wiosce zbudowac nowy. Tylko czy jak zbuduje w tej drugiej wiosce to czy nie dostane bonusu tylko za ten peirwszy ze Stolicy?

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Wednesday, 11.06.2008, 14:46

postaw w drugiej wiosce 1 poziom i zobaczysz, to nie aż tak dużo surowców
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

5

Wednesday, 11.06.2008, 16:04

W drugiej mam 3 poziom i pisze ze zwieksza czas ochrony przed atakiem, oblegiem, bazowe surowce... Tylko czy jak awansuje to nie okaże sie, ze budowalem go na darmo, bo nie doda bazowych surowcow i lepiej bylo wybudowac te prae poziomow wyzej w stolicy. Tylko o to mi chodzi:)

6

Wednesday, 11.06.2008, 16:11

Po przejściu do kolejnej epoki bonus z ołtarza jest liczony oddzielnie dla każdej wioski. Tutorial się kłania ;)