Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 05.07.2010, 07:55

Barbarzyńska włócznia

wymagana umiejętność władania bronią: 3

atak bohatera + 43
atak przeciwlotniczy + 30
obrona bohater +20

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "stsmax" (05.07.2010, 13:54)


2

Monday, 05.07.2010, 10:03

Nawet 200-300. Zalezy czy beda chetni a wiem, ze sa :)

3

Monday, 05.07.2010, 10:12

już dostałem 2 propozycje za 1000 i 1500

4

Monday, 05.07.2010, 10:19

Bez slotów to zawyzona cena, no ale pewnie koledzy z klanu :) Swoją drogą "ó". Sorry, ze poprawiam ale strasznie to wyglada. Jak jest paru chetnych pewnie bedzie walka jak z Lniacym Korbaczem.

5

Monday, 05.07.2010, 13:57

Soren jak chcesz komuś robić wykłady na temat literówek to najpierw upewnij się że sam potrafisz pisać

chyba nie ma czegoś takiego jak Lniacy Korbacz

6

Monday, 05.07.2010, 18:23

Soren
to ja chce dać na wstep za włócznie 1000 PH i nie jestem z klnu stsa , a itemy są tyle warte ile cha dac za niego kupujący zwłaszcza rzadkie itemy
zanim zaczniesz cos pisac sie zastanow, pisz na temat i nie rób sie nagle specjalistą od wyceny
a nie powinieneś czasem zgłosić swojej aukcji do Thorgi ?? nie za duzo zarobiłeś PH na pierscieniu :P
może oddasz te 15 k ph które dostałes za pierscien napewno była to zawyżona cena przeciez pierścienie tyle nie kosztuja ;)
i to zdaje sie tyle w temacie wyceny przez Sorena ...

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Monday, 05.07.2010, 23:37

robertpkt czego sie go czepiasz? Jeśli znacie wartośc itemu to po co pytacie o wycenę?? Dla Sorena jest wart 200-300 dla Ciebie 1000 wiec o co ci biega??
Poza tym przeczysz sam sobie pisząc ze za dużo dostał za ring....dla kogos był tyle wart i tyle dał...proste.

8

Tuesday, 06.07.2010, 07:18

MW12345 itemik został wystawiony do wyceny bo nie było takiego jeszcze na sprzedaż

jak go tylko wystawiłem to od razu w grze dostałem 3 propozycje kupna (na forum nikt nic nie pisał bo już tylko stali bywalce praktycznie tu zaglądają)


niepotrzebna napinka itemik będzie wystawiony w tym tygodniu a ile będzie dokładnie warty zobaczymy
temat do zamknięcia

9

Tuesday, 06.07.2010, 10:15

Soren
to ja chce dać na wstep za włócznie 1000 PH i nie jestem z klnu stsa , a itemy są tyle warte ile cha dac za niego kupujący zwłaszcza rzadkie itemy
zanim zaczniesz cos pisac sie zastanow, pisz na temat i nie rób sie nagle specjalistą od wyceny
a nie powinieneś czasem zgłosić swojej aukcji do Thorgi ?? nie za duzo zarobiłeś PH na pierscieniu :P
może oddasz te 15 k ph które dostałes za pierscien napewno była to zawyżona cena przeciez pierścienie tyle nie kosztuja ;)
i to zdaje sie tyle w temacie wyceny przez Sorena ...

Czarny pierscien (3) pojawil sie pierwszy raz wiec moglby pojsc za 20000, a jak nie widzisz roznicy pomiedzy czarny a zwykly to wspolczuje...a co do klanu to polemizowałbym, bo jak go niby nazwać? Zeby nie bylo offtopu to chetnie policytuje te wlocznie, zobaczymy co z tego wyjdzie, zostaje przy 300ph jako wycena...
...w ramach małego wytłumaczenia dla niektórych, wycena to nasza subiektywna ocena, jesli od razu wklepiemy tak jak kolega powyzej, ze 1000 to albo nie trafi ona na sprzedaż albo pojdzie z zawyzoną ceną minimalna...wowczas jak wiadomo kupi sie ja drozej a nie o to chodzi...ktos kiedys z administracji napisal, ze w tej grze zyskac moga Ci co dobrze handluja i jest to prawda...a jak ktos nie potrafi albo ma duzo PH i jest mu ryba ile za sprzet to ma fajnie, inni maja ograniczony budzet...tyle w temacie.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Soren" (06.07.2010, 10:33)


10

Tuesday, 06.07.2010, 11:39

Soren ja Ci powiem wprost zaniżasz ceny i to bardzo nie pojecia o wartości poszczegolnych itemow bo za krotko grasz i nie widzisz pelnego wachlarza ich wykorzystania. Np. taka włocznia o ktorej mowa jest warta tego 1,5 k ktore chca za nia dac bo ma małe wymagania co do broni i nie tylko osoby ktore maja nieumarlego beda chcialy ja kupic ale posiadacze innych klas rownież. Zeby podbic sobie AA. Bo rzadko sie zdarza przedmiot który dodaje tyle do AA i obrony i ma takie male wymagania co do poziomu wladania bronią. A z tymi swoimi 300ph to mozesz wcale do licytacji nie podchodzić bo i tak nie kupisz.

I możesz sobie subiektywnie według siebie wyceniac ale poprostu nie masz pojecia co robisz ani co ile jest warte.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Tuesday, 06.07.2010, 12:46

Soren krotko gra :D niezły joke :D
Co do samego itemku - moja wspomagana hakownica z dziurą poszła za 1,2k a miała AA +41 i sporo ini wiec bez przesady z tym 1,5k bo uważam iz ta włócznia jest od hakownicy gorsza

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Tuesday, 06.07.2010, 13:04

MW -> ale w tym problem, że już częściej ludzie biegają z 1h + tarczą z bonusem do hp jednostek niż 2h. Broń dla trupka jest rzadka (oczywiście mówiąc o dobrej, bo na małą ilość włóczni, łuków i analogicznych maczug narzekać nie możemy...), a 1h trupka jest bardzo słaba - więc rośnie wartość 2h miotanych.

Osobiście dałbym za nią spokojnie 1k ph, gdyby nie rozlazły się w wiele różnych miejsc :P

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Tuesday, 06.07.2010, 17:54

No może masz i rację bo fakt faktem ale z miotanymi to nędza jest nie kiepska :P