You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, July 15th 2010, 10:02am

Bohaterowie których nie ma

problem pojawił się na 2 serwerach

T1
ID: 1855
Login: Palagrin

T2
ID: 216
Login: stsmax

Konrad

Administrator

• Send private message

2

Thursday, July 15th 2010, 11:42am

Byłbym wdzięczny za opis nieco mniej oszczędny w słowach o danych i okolicznościach zniknięcia :)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Thursday, July 15th 2010, 10:28pm

problem już kiedyś zaistniał i był naprawiony

okoliczności - bohater był powołany w którymś mieście padł w boju i zniknął - mogę go wskrzesić w każdym mieście lecz nie widać go w zbrojowni
dokładnie chodzi mi o to że oni mieli na sobie fany które są mi potrzebne na ekspedycje a teraz nie mogę ich zdjąć bo nie ma tych bohaterów

na t1 chodzi o bohatera InFeLiX
na T2 SuChAr

???????????????????????
czy zrobicie coś z tym problemem???

This post has been edited 1 times, last edit by "stsmax" (Jul 16th 2010, 5:14pm)

Konrad

Administrator

• Send private message

4

Monday, July 19th 2010, 9:09am

Czyli rozumiem, że bohater wcześniej był widoczny (było 15 bohaterów), natomiast gdy zginął zniknął?
I jeszcze jedno pytanie - czy po ewentualnym wskrzeszeniu, bohater pojawia na liście?

Sprawdź też proszę, czy teraz jest ok.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

5

Monday, July 19th 2010, 1:20pm

dalej ich nie ma wiec po staremu - na liście do wskrzeszenia są a w zbrojowni ich nie widać

wskrzesiłem na t2 jest w mieście ale w zbrojowni brak - może to jakieś tajnosy agentosy

Konrad

Administrator

• Send private message

6

Monday, July 19th 2010, 2:23pm

Wejdź do zbrojowni na T1 i zobacz, czy w lewym górnym roku ekranu pojawi się liczba 14 czy 15.

7

Tuesday, July 20th 2010, 9:18am

15

Konrad

Administrator

• Send private message

8

Tuesday, July 20th 2010, 2:13pm

Możesz mi wysłać źródło strony? (plik -> zapisz stronę jako -> rodzaj pliku - plik tekstowy). Możesz wysłać jako załącznik na PW.

9

Tuesday, July 20th 2010, 8:44pm

już wiem co już jest grane

problem wynikł z zmniejszenia strony w Firefox zauważyłem to jak mi net zaczął mulic (strona zaczęła się powoli wczytywać i w zwolnionym tempie ładnie wtedy wszystko widać) ostatni bohater w pierwszym chwili pojawia się na swoim miejscu po czym chowa się pod pierwszego bohatera

dziwne jest tylko to że ramka na bohaterów jak i cały układ strony jest prawidłowy a tylko ostatni bohater daje długą - może skubanemu mało płacę i się buntuje

Konrad

Administrator

• Send private message

10

Wednesday, July 21st 2010, 12:51pm

Firefox przy zmniejszaniu nie skaluje do końca prawidłowo strony przesuwając ramki, w efekcie czego bohater się nie mieści i ląduje w drugiej linii. Nie wiem czy jest na to jakiejś obejście, ale chyba najłatwiej będzie wcisnąć Ctrl+0 i grać bez pomniejszenia.

jerzys

Unregistered

11

Wednesday, July 21st 2010, 2:14pm

heh, miałem kiedys dokładnie to samo ...

ale sie naszukałem i naszarpałem ... :)

[rozwiązany] ostatni hero mi zniknal

12

Thursday, July 22nd 2010, 7:03am

faktycznie jerzys
ale przez szukaj-kę swojego tematu nie znajdziesz

śmieszne bo nawet w ten sam sposób dostrzegliśmy co się stało

temat do zamknięcia dzięki