Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 15.07.2010, 10:02

Bohaterowie których nie ma

problem pojawił się na 2 serwerach

T1
ID: 1855
Login: Palagrin






T2
ID: 216
Login: stsmax




Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 15.07.2010, 11:42

Byłbym wdzięczny za opis nieco mniej oszczędny w słowach o danych i okolicznościach zniknięcia :)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Thursday, 15.07.2010, 22:28

problem już kiedyś zaistniał i był naprawiony

okoliczności - bohater był powołany w którymś mieście padł w boju i zniknął - mogę go wskrzesić w każdym mieście lecz nie widać go w zbrojowni
dokładnie chodzi mi o to że oni mieli na sobie fany które są mi potrzebne na ekspedycje a teraz nie mogę ich zdjąć bo nie ma tych bohaterów

na t1 chodzi o bohatera InFeLiX
na T2 SuChAr


???????????????????????
czy zrobicie coś z tym problemem???

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "stsmax" (16.07.2010, 17:14)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 19.07.2010, 09:09

Czyli rozumiem, że bohater wcześniej był widoczny (było 15 bohaterów), natomiast gdy zginął zniknął?
I jeszcze jedno pytanie - czy po ewentualnym wskrzeszeniu, bohater pojawia na liście?

Sprawdź też proszę, czy teraz jest ok.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

5

Monday, 19.07.2010, 13:20

dalej ich nie ma wiec po staremu - na liście do wskrzeszenia są a w zbrojowni ich nie widać

wskrzesiłem na t2 jest w mieście ale w zbrojowni brak - może to jakieś tajnosy agentosy

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 19.07.2010, 14:23

Wejdź do zbrojowni na T1 i zobacz, czy w lewym górnym roku ekranu pojawi się liczba 14 czy 15.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Tuesday, 20.07.2010, 14:13

Możesz mi wysłać źródło strony? (plik -> zapisz stronę jako -> rodzaj pliku - plik tekstowy). Możesz wysłać jako załącznik na PW.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

9

Tuesday, 20.07.2010, 20:44

już wiem co już jest grane

problem wynikł z zmniejszenia strony w Firefox zauważyłem to jak mi net zaczął mulic (strona zaczęła się powoli wczytywać i w zwolnionym tempie ładnie wtedy wszystko widać) ostatni bohater w pierwszym chwili pojawia się na swoim miejscu po czym chowa się pod pierwszego bohatera



dziwne jest tylko to że ramka na bohaterów jak i cały układ strony jest prawidłowy a tylko ostatni bohater daje długą - może skubanemu mało płacę i się buntuje

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Wednesday, 21.07.2010, 12:51

Firefox przy zmniejszaniu nie skaluje do końca prawidłowo strony przesuwając ramki, w efekcie czego bohater się nie mieści i ląduje w drugiej linii. Nie wiem czy jest na to jakiejś obejście, ale chyba najłatwiej będzie wcisnąć Ctrl+0 i grać bez pomniejszenia.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

jerzys

Nierejestrowany

11

Wednesday, 21.07.2010, 14:14

heh, miałem kiedys dokładnie to samo ...

ale sie naszukałem i naszarpałem ... :)

[rozwiązany] ostatni hero mi zniknal

12

Thursday, 22.07.2010, 07:03

faktycznie jerzys
ale przez szukaj-kę swojego tematu nie znajdziesz

śmieszne bo nawet w ten sam sposób dostrzegliśmy co się stało

temat do zamknięcia dzięki