Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Filazaf xD

Nierejestrowany

1

Wednesday, 11.06.2008, 17:47

Sergo I jego IDEE prowadzą do błedów

Czy wy wiecie bo ja nie co to ma byc?


Domaga się dobanowania, bo choć robie spam to wyłapuje pełno bledów które do tej pory nie są poprawiane i nie wymyślam jakiś badziewi które by utrudniały grę

sergo

Trainee

Postów: 54

Skąd: far far away

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 11.06.2008, 20:01

nie potrafisz sie zachowac to masz bana... sie zdarza a miast domagac sie bys poprosil adminow i poprawe poprzysiagl to pewnie by cos sie dalo zrobic.

Ce47

Początkujący

  • "Ce47" został zablokowany

Postów: 11

Skąd: Z Twojego Starego

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 12.06.2008, 00:24

tak za taką prośbę dostałem warny i ostrzeżenie że na stałe mi grę i ip zablokują

-_-<

Nierejestrowany

4

Thursday, 12.06.2008, 00:37

;O to malo fajnie, to moze przez tydzien nic nie pisz na forum to moze im przejdzie i cie odblokuja ? (no offence to tylko pomysl :P), jestem pewien ze nasz filozafek nauczke z bana na forum dostal mysle ze sie troche uspokoi i bedzie pisal wylacznie madre rzeczy (jak to czesciowo do tej pory robil :P) i zapewne jeszcze odnajdzie kilka bugow w grze ;] wiec pozytek z niego bedzie

peace wszystkim xD
i zeby nie bylo wiecej takich sytuacji w naszej skromnej spolecznosci TE
pozdrooo ;p

Ce47

Początkujący

  • "Ce47" został zablokowany

Postów: 11

Skąd: Z Twojego Starego

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 12.06.2008, 00:50

Taka samą rade dostalem od jednego z życzliwego mod z BW.
Powiedział że wkurzyłem innego i moRZe mi życie uprzykrzyć, błagania i prosby do KonRada Nic nie dały, a od d47 warna zarobiłem

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=370883

sergo

Trainee

Postów: 54

Skąd: far far away

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 12.06.2008, 03:20

wracajac do tematu:
Dzieki mojej konwersacjio z konradem zostal usuniety powazny blad ktory pozwalal wybudowac oltarz 10lvl za mniej niz 10% jego rzeczywistej ceny

a ze przy okazji mamy maly problemik z WYSWIETLANIEM to juz ujdzie bo nawet jesli klikniesz zbuduj to nic na nowym terenie nie powstanie jesli nie masz wystarczajaco duzo surowcow. Mysle ze nawet tak jak jest moze zostac bo chyba kazdy widzac czerwone przy kamieniach zrozumi ze budynek nie mogl zostac wybudowany i juz.

KruczoBrązowa

Początkujący

  • "KruczoBrązowa" został zablokowany

Postów: 11

Skąd: Z Twojego Starego

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 12.06.2008, 05:17

Tja ale to widać, a tamtego to chyba tylko tacy informatycy ja ty go mogli wykryć.
Teraz gdy już go nie ma możesz się nim podzielić

sergo

Trainee

Postów: 54

Skąd: far far away

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Thursday, 12.06.2008, 05:48

Tja ale to widać, a tamtego to chyba tylko tacy informatycy ja ty go mogli wykryć.
Teraz gdy już go nie ma możesz się nim podzielić


dzieki za slowa uznania (nie masz pojecia ile one dla mnie znacza, tymbardziej ze padaja z twoich palcow)

Nie wiem jak mozna sie podzielic czyms czego nie ma :P ale jesli chcesz wiedziec co i jak to zacytuje wiadomosc od Konrada.

"Info wystarczyło, w dodatku kopalnie działały. Można też było zmieniać budynki np wędzarnię budując na tym polu kolejny poziom ołtarza
Wszelkie kombinacje zostały zablokowane, dzięki za zwrócenie uwagi "


Pewnie bedziesz teraz zachodzil w leb jak to sie robilo... ale przeciez tego juz ci tlumaczyc nie musze skoro zablokowane co nie?